'Chelsea blijft met miljoenen smijten na komst Sterling'

108
'Chelsea blijft met miljoenen smijten na komst Sterling'

Chelsea FC is begonnen aan een nieuw hoofdstuk in zijn clubgeschiedenis. De Blues kwamen eind vorig seizoen immers in handen van een investeringsroep rond de Amerikaan Todd Boehly. En die nieuwe eigenaars willen zich duidelijk laten gelden op de transfermarkt.


Eerder werd al afscheid genomen van Antonio Rüdiger, Andreas Christensen (beiden transfervrij) en Romelu Lukaku (verhuurd aan Internazionale). Daar tegenover moet ook de nodige versterking volgen. Raheem Sterling (Manchester City) werd woensdag alvast aangekondigd als eerste topaanwinst. Hij tekende een contract tot medio 2027. En ook de volgende grote versterking is alweer onderweg. Zo melden verschillende bronnen dat Kalidou Koulibaly gaat tekenen.

De beresterke Senegalees verhuisde destijds van KRC Genk naar SSC Napoli en groeide daar uit tot één van de betere verdedigers op de Europese velden. Nu hij zijn laatste contractjaar is ingegaan, nemen de Italianen vrede echter met 40 miljoen euro. De 31-jarige Koulibaly zou zelf dan weer voor vier seizoenen tekenen. Inmiddels werd hij gespot terwijl hij naar de VS reisde voor het afronden van deal en om vervolgens aan te sluiten op het oefenkamp van de Blues.

KIMPEMBE
De transferhonger is evenwel nog altijd niet gestild. De Blues zouden nog een topaanvaller verlangen, maar vooral extra verdedigende versterking staat hoog op de verlanglijst. En daarvoor zou het vizier gericht worden op Presnel Kimbembe. Volgens The Athletic is Paris Saint-Germain alvast bereid om mee te werken, maar dan wel tegenover de correcte voorwaarden. Er zal dus minstens 50 miljoen euro op tafel moeten komen. En daar blijft het niet bij, want ook Nathan Aké (Manchester City) is nadrukkelijk in beeld. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano wordt over beide spelers nog onderhandeld.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Chelsea hoort volgend seizoen bij de topfavorieten voor de CL ...

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

2
2
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

60
60
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

58
58
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

263
263
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

129
129
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

106
106
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

77
77
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

243
243
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

142
142
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

274
274
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

190
190
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

173
173
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

215
215
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

287
287
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

130
130
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

109
109
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

93
93
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

248
248
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws