'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

door
'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

Anderlecht begint binnen een tiental dagen aan zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Voor Felice Mazzu wordt dat een verraderlijke vuurdoop, want zijn voorganger Vincent Kompany beet zich bij zijn terugkeer in 2019 ook de tanden stuk op de kustploeg. Bovendien zal de trainer nog niet over zijn allersterkste elftal kunnen beschikken, want enkele sterkhouders zullen moeten passen voor de opener van de competitie.


Amir Murillo zit bijvoorbeeld nog een schorsing van vorig seizoen uit, terwijl aan de overkant ook Sergio Gomez er nog niet bij zal zijn. De Spaanse sensatie op de linksachter is nog steeds herstellende van een pubalgie en kwam in de voorbereiding nog geen enkele keer in actie. Veel andere opties heeft Mazzu niet op de linkerflank, waar voorlopig Amuzu speelt. Mykhaylichenko lijkt niet te overtuigen en werd al uitgeprobeerd als centrale verdediger.

Om toch een extra mogelijkheid te hebben, zou Anderlecht nu werk maken van Alan Rodriguez. De journalist die in de nacht van dinsdag op woensdag de interesse van Paars-Wit in de Paraguayaanse linksback bekend maakte, weet nu ook hoeveel ze veil zouden hebben voor zijn diensten. Anderlecht heeft volgens Juanma Figueredo namelijk een bod van 2 miljoen dollar neergelegd. Dat komt neer op omgerekend hetzelfde bedrag in euro's.

NIET OP DE LIJST
Het is niet duidelijk of Cerro Porteño dat bod aanvaard zou hebben, of Anderlecht wel überhaupt een bod neergelegd heeft. La Dernière Heure ontkent immers de geruchten over de interesse in Rodriguez. Volgens hen prijkt de 21-jarige niet op het lijstje met doelwitten van Peter Verbeke.


LEES OOK: Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Heeft Anderlecht nog een linksachter nodig?

Meest recent

Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

20
20
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

7
7
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

27
27
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

45
45
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

77
77
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

106
106
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

34
34
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

62
62
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

38
38
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

29
29
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

86
86
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

289
289
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

235
235
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

177
177
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

40
40
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

170
170
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

91
91
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

69
69
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

368
368
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

66
66
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

156
156
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

146
146
Grote zorgen om Johan Bakayoko bij RB Leipzig

Er is bij de Rode Duivels heel wat weelde op de flanken. Bondscoach Rudi Garcia koos in het voorbije ...

93
93

Meer sportnieuws