'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

door
'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

Anderlecht begint binnen een tiental dagen aan zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Voor Felice Mazzu wordt dat een verraderlijke vuurdoop, want zijn voorganger Vincent Kompany beet zich bij zijn terugkeer in 2019 ook de tanden stuk op de kustploeg. Bovendien zal de trainer nog niet over zijn allersterkste elftal kunnen beschikken, want enkele sterkhouders zullen moeten passen voor de opener van de competitie.


Amir Murillo zit bijvoorbeeld nog een schorsing van vorig seizoen uit, terwijl aan de overkant ook Sergio Gomez er nog niet bij zal zijn. De Spaanse sensatie op de linksachter is nog steeds herstellende van een pubalgie en kwam in de voorbereiding nog geen enkele keer in actie. Veel andere opties heeft Mazzu niet op de linkerflank, waar voorlopig Amuzu speelt. Mykhaylichenko lijkt niet te overtuigen en werd al uitgeprobeerd als centrale verdediger.

Om toch een extra mogelijkheid te hebben, zou Anderlecht nu werk maken van Alan Rodriguez. De journalist die in de nacht van dinsdag op woensdag de interesse van Paars-Wit in de Paraguayaanse linksback bekend maakte, weet nu ook hoeveel ze veil zouden hebben voor zijn diensten. Anderlecht heeft volgens Juanma Figueredo namelijk een bod van 2 miljoen dollar neergelegd. Dat komt neer op omgerekend hetzelfde bedrag in euro's.

NIET OP DE LIJST
Het is niet duidelijk of Cerro Porteño dat bod aanvaard zou hebben, of Anderlecht wel überhaupt een bod neergelegd heeft. La Dernière Heure ontkent immers de geruchten over de interesse in Rodriguez. Volgens hen prijkt de 21-jarige niet op het lijstje met doelwitten van Peter Verbeke.


LEES OOK: Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Trending:

'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

Heeft Anderlecht nog een linksachter nodig?

Meest recent

AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

0
0
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

31
31
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

38
38
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

154
154
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

27
27
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

226
226
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

650
650
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

87
87
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

413
413
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

417
417
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

113
113
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

615
615
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

728
728
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

220
220
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

119
119
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

684
684
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

70
70
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1431
1431
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

352
352
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

1034
1034
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

394
394
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

696
696
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

632
632
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

243
243
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

83
83

Meer sportnieuws