'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

door
'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

Anderlecht begint binnen een tiental dagen aan zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Voor Felice Mazzu wordt dat een verraderlijke vuurdoop, want zijn voorganger Vincent Kompany beet zich bij zijn terugkeer in 2019 ook de tanden stuk op de kustploeg. Bovendien zal de trainer nog niet over zijn allersterkste elftal kunnen beschikken, want enkele sterkhouders zullen moeten passen voor de opener van de competitie.


Amir Murillo zit bijvoorbeeld nog een schorsing van vorig seizoen uit, terwijl aan de overkant ook Sergio Gomez er nog niet bij zal zijn. De Spaanse sensatie op de linksachter is nog steeds herstellende van een pubalgie en kwam in de voorbereiding nog geen enkele keer in actie. Veel andere opties heeft Mazzu niet op de linkerflank, waar voorlopig Amuzu speelt. Mykhaylichenko lijkt niet te overtuigen en werd al uitgeprobeerd als centrale verdediger.

Om toch een extra mogelijkheid te hebben, zou Anderlecht nu werk maken van Alan Rodriguez. De journalist die in de nacht van dinsdag op woensdag de interesse van Paars-Wit in de Paraguayaanse linksback bekend maakte, weet nu ook hoeveel ze veil zouden hebben voor zijn diensten. Anderlecht heeft volgens Juanma Figueredo namelijk een bod van 2 miljoen dollar neergelegd. Dat komt neer op omgerekend hetzelfde bedrag in euro's.

NIET OP DE LIJST
Het is niet duidelijk of Cerro Porteño dat bod aanvaard zou hebben, of Anderlecht wel überhaupt een bod neergelegd heeft. La Dernière Heure ontkent immers de geruchten over de interesse in Rodriguez. Volgens hen prijkt de 21-jarige niet op het lijstje met doelwitten van Peter Verbeke.


LEES OOK: Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Heeft Anderlecht nog een linksachter nodig?

Meest recent

Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

40
40
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

25
25
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

85
85
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

83
83
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

193
193
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

180
180
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

245
245
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

126
126
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

33
33
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

77
77
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

188
188
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

73
73
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

81
81
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

81
81
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

135
135
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

181
181
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

373
373
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

235
235
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

115
115
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

276
276
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

99
99
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

100
100
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

381
381
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

177
177

Meer sportnieuws