'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

door
'Anderlecht legt miljoenen klaar voor vervanging Gomez'

Anderlecht begint binnen een tiental dagen aan zijn nieuwe seizoen met een thuiswedstrijd tegen KV Oostende. Voor Felice Mazzu wordt dat een verraderlijke vuurdoop, want zijn voorganger Vincent Kompany beet zich bij zijn terugkeer in 2019 ook de tanden stuk op de kustploeg. Bovendien zal de trainer nog niet over zijn allersterkste elftal kunnen beschikken, want enkele sterkhouders zullen moeten passen voor de opener van de competitie.


Amir Murillo zit bijvoorbeeld nog een schorsing van vorig seizoen uit, terwijl aan de overkant ook Sergio Gomez er nog niet bij zal zijn. De Spaanse sensatie op de linksachter is nog steeds herstellende van een pubalgie en kwam in de voorbereiding nog geen enkele keer in actie. Veel andere opties heeft Mazzu niet op de linkerflank, waar voorlopig Amuzu speelt. Mykhaylichenko lijkt niet te overtuigen en werd al uitgeprobeerd als centrale verdediger.

Om toch een extra mogelijkheid te hebben, zou Anderlecht nu werk maken van Alan Rodriguez. De journalist die in de nacht van dinsdag op woensdag de interesse van Paars-Wit in de Paraguayaanse linksback bekend maakte, weet nu ook hoeveel ze veil zouden hebben voor zijn diensten. Anderlecht heeft volgens Juanma Figueredo namelijk een bod van 2 miljoen dollar neergelegd. Dat komt neer op omgerekend hetzelfde bedrag in euro's.

NIET OP DE LIJST
Het is niet duidelijk of Cerro Porteño dat bod aanvaard zou hebben, of Anderlecht wel überhaupt een bod neergelegd heeft. La Dernière Heure ontkent immers de geruchten over de interesse in Rodriguez. Volgens hen prijkt de 21-jarige niet op het lijstje met doelwitten van Peter Verbeke.


LEES OOK: 'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

Heeft Anderlecht nog een linksachter nodig?

Meest recent

Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

0
0
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

191
191
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

82
82
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

251
251
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

342
342
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

191
191
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

279
279
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

165
165
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

120
120
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

123
123
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

67
67
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

212
212
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

58
58
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

300
300
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

207
207
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

205
205
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

426
426
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

505
505
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

73
73
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

127
127
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

334
334
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

203
203
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

245
245
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

431
431

Meer sportnieuws