'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

door
'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

SK Beveren wou vorig seizoen meteen terugkeren op het hoogste niveau, maar verkeek zich op 1B. Het moest vrede nemen met een derde plaats, op ruime afstand van kampioen Westerlo en vice-kampioen RWDM. Maar dit seizoen wil de club met meer ervaring een nieuwe poging wagen. Er is wel nog de nodige versterking nodig.


De teller staat op de Freethiel tot dusver op zes nieuwkomers, maar dat aantal zal zeker nog oplopen. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel alvast drie testers zich mogen bewijzen. De meest opvallende naam daarbij is die van Sander Coopman. De 27-jarige middenvelder is vrij nadat hij bij Antwerp geen nieuw contract kreeg.

Coopman, die als prof debuteerde bij Club Brugge, heeft inmiddels al sinds december 2019 geen officiële wedstrijd meer gespeeld. De voorbije 2,5 jaar werd hij immers geteisterd door de ene na de andere zware blessure. Drie knieblessures zorgden ervoor dat hij al die tijd aan de kant moest blijven. Nu is Coopman wel weer fit en zoekt hij een nieuwe club. Hij trainde eerder deze zomer ook al mee bij OH Leuven.

NOG EEN DOELMAN
Daarnaast blijft Beveren ook nog op zoek naar een doelman. Enkele dagen geleden strikte het al Jorn Brondeel, maar omdat er verder enkel nog Brent Gabriël is, is een derde keeper nog welkom. Daarom mogen ook nog twee jonge keepers zich op training bewijzen. Het gaat om Pieter Cauberg, die bij Westerlo geen nieuw contract kreeg, en Beau Reus, die bij AZ derde doelman is.

LEES OOK: Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

Moet Beveren Coopman een contract geven?

Meest recent

'Bom barst bij Barça: Flick volledig door het lint'

FC Barcelona slikte donderdagavond een optater van formaat. In de heenmatch van de halve finales in ...

8
8
‘Schreuder schokt Anderlecht: hallucinant miljoenenloon’

Anderlecht staat met de rug tegen de muur in zijn trainerszoektocht. Nu de shortlist slinkt, duikt ...

454
454
Genk plots in top zes: Hayen ziet drastische metamorfose

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

44
44
Rigaux onthult: superaanwinst op agenda Club Brugge

Club Brugge maakt zich stilaan op voor de hervatting van de Champions League en mikt in eigen land ...

181
181
'Anderlecht hakt knoop door: nieuwe trainer voor de deur'

RSC Anderlecht plaatste zich donderdagavond tot ieders verbazing voor de finale van die Croky Cup. ...

335
335
Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

53
53
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

110
110
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

122
122
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

49
49
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

146
146
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

71
71
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

156
156
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

74
74
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

128
128
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

35
35
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

164
164
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

590
590
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

185
185
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

595
595
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

101
101
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

504
504
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

136
136
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

57
57
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

369
369
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

149
149

Meer sportnieuws