'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

door
'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

SK Beveren wou vorig seizoen meteen terugkeren op het hoogste niveau, maar verkeek zich op 1B. Het moest vrede nemen met een derde plaats, op ruime afstand van kampioen Westerlo en vice-kampioen RWDM. Maar dit seizoen wil de club met meer ervaring een nieuwe poging wagen. Er is wel nog de nodige versterking nodig.


De teller staat op de Freethiel tot dusver op zes nieuwkomers, maar dat aantal zal zeker nog oplopen. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel alvast drie testers zich mogen bewijzen. De meest opvallende naam daarbij is die van Sander Coopman. De 27-jarige middenvelder is vrij nadat hij bij Antwerp geen nieuw contract kreeg.

Coopman, die als prof debuteerde bij Club Brugge, heeft inmiddels al sinds december 2019 geen officiële wedstrijd meer gespeeld. De voorbije 2,5 jaar werd hij immers geteisterd door de ene na de andere zware blessure. Drie knieblessures zorgden ervoor dat hij al die tijd aan de kant moest blijven. Nu is Coopman wel weer fit en zoekt hij een nieuwe club. Hij trainde eerder deze zomer ook al mee bij OH Leuven.

NOG EEN DOELMAN
Daarnaast blijft Beveren ook nog op zoek naar een doelman. Enkele dagen geleden strikte het al Jorn Brondeel, maar omdat er verder enkel nog Brent Gabriël is, is een derde keeper nog welkom. Daarom mogen ook nog twee jonge keepers zich op training bewijzen. Het gaat om Pieter Cauberg, die bij Westerlo geen nieuw contract kreeg, en Beau Reus, die bij AZ derde doelman is.

LEES OOK: CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

Moet Beveren Coopman een contract geven?

Meest recent

De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

13
13
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

11
11
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over Oosting

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

22
22
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

129
129
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

66
66
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

73
73
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

158
158
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

133
133
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

191
191
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

66
66
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

86
86
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

56
56
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

422
422
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

126
126
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

309
309
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

546
546
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

415
415
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

101
101
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

256
256
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

168
168
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

313
313
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

345
345
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

334
334
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

372
372

Meer sportnieuws