'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

door
'Beveren geeft ex-speler Club en Antwerp een kans'

SK Beveren wou vorig seizoen meteen terugkeren op het hoogste niveau, maar verkeek zich op 1B. Het moest vrede nemen met een derde plaats, op ruime afstand van kampioen Westerlo en vice-kampioen RWDM. Maar dit seizoen wil de club met meer ervaring een nieuwe poging wagen. Er is wel nog de nodige versterking nodig.


De teller staat op de Freethiel tot dusver op zes nieuwkomers, maar dat aantal zal zeker nog oplopen. Gazet van Antwerpen weet dat er momenteel alvast drie testers zich mogen bewijzen. De meest opvallende naam daarbij is die van Sander Coopman. De 27-jarige middenvelder is vrij nadat hij bij Antwerp geen nieuw contract kreeg.

Coopman, die als prof debuteerde bij Club Brugge, heeft inmiddels al sinds december 2019 geen officiële wedstrijd meer gespeeld. De voorbije 2,5 jaar werd hij immers geteisterd door de ene na de andere zware blessure. Drie knieblessures zorgden ervoor dat hij al die tijd aan de kant moest blijven. Nu is Coopman wel weer fit en zoekt hij een nieuwe club. Hij trainde eerder deze zomer ook al mee bij OH Leuven.

NOG EEN DOELMAN
Daarnaast blijft Beveren ook nog op zoek naar een doelman. Enkele dagen geleden strikte het al Jorn Brondeel, maar omdat er verder enkel nog Brent Gabriël is, is een derde keeper nog welkom. Daarom mogen ook nog twee jonge keepers zich op training bewijzen. Het gaat om Pieter Cauberg, die bij Westerlo geen nieuw contract kreeg, en Beau Reus, die bij AZ derde doelman is.

LEES OOK: Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Moet Beveren Coopman een contract geven?

Meest recent

Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

25
25
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

14
14
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

56
56
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

215
215
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

66
66
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

141
141
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

32
32
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

38
38
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

161
161
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

256
256
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

103
103
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

328
328
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

120
120
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

79
79
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

298
298
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

108
108
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

184
184
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

358
358
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

80
80
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

72
72
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

155
155
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

33
33
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

25
25

Meer sportnieuws