'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

121 stemmen
'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

FC Barcelona wil komend seizoen opnieuw voor de prijzen meedoen en mikt daarom op de nodige versterking. Aan geruchten en potentiële targets tot dusver geen gebrek, maar de Catalanen konden die dossiers vooralsnog niet afronden. Daar lijkt nu stilaan verandering in te komen.


Uiteraard kondigde Barça eerder al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Maar beide spelers waren transfervrij op te halen en hun deals waren eigenlijk al een tijdje rond. Daarnaast bleef het wachten op de gewenste versterking voor coach Xavi Hernandez. En inmiddels zijn de trainingen toch weer begonnen. Maar het geduld van Xavi lijkt beloond te gaan worden.

Zo geraakte dinsdag bekend dat Barcelona en Leeds United een akkoord hebben gevonden over Raphinha. De aanvaller zou zo'n 58 miljoen euro kosten, al kan dat bedrag nog stijgen met zo'n 7 miljoen euro aan variabelen. De Braziliaanse international zal woensdag naar Catalonië doorreizen voor zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een contract tot medio 2027.

TIJD VOOR LEWA
Maar daar blijft het niet bij. Zodra de transfer van Raphinha beklonken is, gaat Barça volgens transferwatcher vol achter Robert Lewandowski aan. Dat dossier sleept nu al enkele weken aan. De nummer twee uit La Liga wil nu echter een doorbraak forceren. Volgens BILD is Bayern München overigens toch bereid om mee te werken, maar dan enkel tegen de gevraagde som: een vast bedrag van 50 miljoen euro en nog eens 10 miljoen euro aan bonussen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Toptarget Anderlecht, Club Brugge grijpt mis’

🚀

Barça wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Real Madrid ...

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

123
123
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

38
38
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

12
12
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

111
111
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

156
156
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

149
149
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

381
381
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

120
120
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

164
164
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

317
317
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

182
182
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

181
181
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

115
115
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

546
546
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

251
251
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws