'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

121 stemmen
'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

FC Barcelona wil komend seizoen opnieuw voor de prijzen meedoen en mikt daarom op de nodige versterking. Aan geruchten en potentiële targets tot dusver geen gebrek, maar de Catalanen konden die dossiers vooralsnog niet afronden. Daar lijkt nu stilaan verandering in te komen.


Uiteraard kondigde Barça eerder al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Maar beide spelers waren transfervrij op te halen en hun deals waren eigenlijk al een tijdje rond. Daarnaast bleef het wachten op de gewenste versterking voor coach Xavi Hernandez. En inmiddels zijn de trainingen toch weer begonnen. Maar het geduld van Xavi lijkt beloond te gaan worden.

Zo geraakte dinsdag bekend dat Barcelona en Leeds United een akkoord hebben gevonden over Raphinha. De aanvaller zou zo'n 58 miljoen euro kosten, al kan dat bedrag nog stijgen met zo'n 7 miljoen euro aan variabelen. De Braziliaanse international zal woensdag naar Catalonië doorreizen voor zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een contract tot medio 2027.

TIJD VOOR LEWA
Maar daar blijft het niet bij. Zodra de transfer van Raphinha beklonken is, gaat Barça volgens transferwatcher vol achter Robert Lewandowski aan. Dat dossier sleept nu al enkele weken aan. De nummer twee uit La Liga wil nu echter een doorbraak forceren. Volgens BILD is Bayern München overigens toch bereid om mee te werken, maar dan enkel tegen de gevraagde som: een vast bedrag van 50 miljoen euro en nog eens 10 miljoen euro aan bonussen.

LEES OOK: 'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

🚀

Barça wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Real Madrid ...

Meest recent

Joos en Vandenbempt vellen oordeel over WK-kansen België

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

18
18
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

55
55
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

135
135
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

67
67
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

74
74
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

347
347
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

511
511
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

65
65
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

157
157
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

158
158
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

46
46
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

494
494
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

116
116
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

176
176
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

233
233
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

163
163
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

219
219
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

75
75
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

400
400
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

148
148
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

785
785
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

86
86
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

321
321
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

355
355
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

673
673

Meer sportnieuws