'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

door
'Barcelona gaat eindelijk los op transfermarkt'

FC Barcelona wil komend seizoen opnieuw voor de prijzen meedoen en mikt daarom op de nodige versterking. Aan geruchten en potentiële targets tot dusver geen gebrek, maar de Catalanen konden die dossiers vooralsnog niet afronden. Daar lijkt nu stilaan verandering in te komen.


Uiteraard kondigde Barça eerder al de komst van Andreas Christensen en Franck Kessié aan. Maar beide spelers waren transfervrij op te halen en hun deals waren eigenlijk al een tijdje rond. Daarnaast bleef het wachten op de gewenste versterking voor coach Xavi Hernandez. En inmiddels zijn de trainingen toch weer begonnen. Maar het geduld van Xavi lijkt beloond te gaan worden.

Zo geraakte dinsdag bekend dat Barcelona en Leeds United een akkoord hebben gevonden over Raphinha. De aanvaller zou zo'n 58 miljoen euro kosten, al kan dat bedrag nog stijgen met zo'n 7 miljoen euro aan variabelen. De Braziliaanse international zal woensdag naar Catalonië doorreizen voor zijn medische en fysieke proeven. Vervolgens kan hij zijn handtekening zetten onder een contract tot medio 2027.

TIJD VOOR LEWA
Maar daar blijft het niet bij. Zodra de transfer van Raphinha beklonken is, gaat Barça volgens transferwatcher vol achter Robert Lewandowski aan. Dat dossier sleept nu al enkele weken aan. De nummer twee uit La Liga wil nu echter een doorbraak forceren. Volgens BILD is Bayern München overigens toch bereid om mee te werken, maar dan enkel tegen de gevraagde som: een vast bedrag van 50 miljoen euro en nog eens 10 miljoen euro aan bonussen.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

🚀

Barça wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Real Madrid ...

Meest recent

Grote bron van ergernis Genk-bestuur: zware gevolgen dreigen

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

8
8
Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Anderlecht kijkt naar Frankrijk om zijn aanval te versterken. De Brusselaars zien een jonge ...

48
48
Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

30
30
Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

66
66
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

51
51
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

76
76
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

55
55
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

94
94
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

70
70
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

262
262
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

78
78
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

33
33
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

240
240
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

371
371
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

691
691
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

84
84
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

132
132
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

860
860
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

438
438
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

404
404
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

190
190
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

473
473
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

304
304

Meer sportnieuws