'Barça vindt plan-B: 40 miljoen voor La Liga-smaakmaker'

door
'Barça vindt plan-B: 40 miljoen voor La Liga-smaakmaker'

FC Barcelona maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking voor het volgende seizoen. Robert Lewandowski (Bayern München) staat daarbij bovenaan de verlanglijst, maar coach Xavi Hernandez heeft een andere droomaanwinst in gedachten. Zo zou hij dolgraag met Bernardo Silva aan de slag gaan.


De Portugese spelmaker speelt sinds 2017 voor Manchester City en groeide daar uit tot één van de sterkhouders. Na een ietwat tegenvallend seizoen werd hij vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Maar uiteindelijk bleef Bernardo bij City en dat bleek een goede zaak voor zowel club als speler. In het voorbije seizoen groeide hij namelijk weer uit tot een absolute steunpilaar op het middenveld van Pep Guardiola.

De international ligt bovendien nog onder contract tot medio 2025 in het Etihad Stadium. De Engelse kampioen staat dan ook niet te springen om mee te werken aan een vertrek. Enkel als de absolute hoofdprijs betaald wordt, zou City op andere gedachten gebracht kunnen worden. De Catalanen zouden desondanks niet opgeven, maar onderzoeken ook al alternatieve pistes.

40 MILJOEN
Volgens Estadio Deportivo heeft Barça Nabil Fekir immers aangeduid als alternatief voor Bernardo Silva. De Fransman speelt sinds 2019 voor Real Betis en groeide daar uit tot één van de smaakmakers in La Liga. Vorig seizoen hielp hij de Andalusiërs nog aan de Copa del Rey. Bij Betis staat Fekir wel nog tot medio 2026 onder contract. Er zou dan ook een slordige 40 miljoen euro nodig zijn om de 28-jarige spelmaker los te peuteren.

LEES OOK: ‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Barça gaat volgend seizoen volop meedoen voor de Spaanse titel ...

Meest recent

Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

12
12
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

16
16
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

47
47
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

50
50
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

190
190
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

92
92
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

216
216
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

116
116
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

32
32
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

373
373
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

184
184
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

115
115
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

42
42
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

79
79
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

264
264
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

126
126
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

400
400
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

233
233
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

102
102
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

70
70

Meer sportnieuws