'Barça vindt plan-B: 40 miljoen voor La Liga-smaakmaker'

door
'Barça vindt plan-B: 40 miljoen voor La Liga-smaakmaker'

FC Barcelona maakt momenteel nadrukkelijk werk van versterking voor het volgende seizoen. Robert Lewandowski (Bayern München) staat daarbij bovenaan de verlanglijst, maar coach Xavi Hernandez heeft een andere droomaanwinst in gedachten. Zo zou hij dolgraag met Bernardo Silva aan de slag gaan.


De Portugese spelmaker speelt sinds 2017 voor Manchester City en groeide daar uit tot één van de sterkhouders. Na een ietwat tegenvallend seizoen werd hij vorige zomer nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek. Maar uiteindelijk bleef Bernardo bij City en dat bleek een goede zaak voor zowel club als speler. In het voorbije seizoen groeide hij namelijk weer uit tot een absolute steunpilaar op het middenveld van Pep Guardiola.

De international ligt bovendien nog onder contract tot medio 2025 in het Etihad Stadium. De Engelse kampioen staat dan ook niet te springen om mee te werken aan een vertrek. Enkel als de absolute hoofdprijs betaald wordt, zou City op andere gedachten gebracht kunnen worden. De Catalanen zouden desondanks niet opgeven, maar onderzoeken ook al alternatieve pistes.

40 MILJOEN
Volgens Estadio Deportivo heeft Barça Nabil Fekir immers aangeduid als alternatief voor Bernardo Silva. De Fransman speelt sinds 2019 voor Real Betis en groeide daar uit tot één van de smaakmakers in La Liga. Vorig seizoen hielp hij de Andalusiërs nog aan de Copa del Rey. Bij Betis staat Fekir wel nog tot medio 2026 onder contract. Er zou dan ook een slordige 40 miljoen euro nodig zijn om de 28-jarige spelmaker los te peuteren.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Barça gaat volgend seizoen volop meedoen voor de Spaanse titel ...

Meest recent

'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

3
3
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

14
14
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

137
137
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

75
75
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

31
31
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

194
194
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

10
10
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

93
93
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

431
431
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

55
55
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

74
74
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

227
227
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

167
167
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

138
138
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

180
180
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

291
291
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

289
289
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

83
83
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

45
45
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

192
192
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

465
465
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

366
366
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

253
253

Meer sportnieuws