'Chelsea dropt nieuwe transferbom na komst Sterling'

122 stemmen
'Chelsea dropt nieuwe transferbom na komst Sterling'

Chelsea FC is volop bezig met het herschikken van zijn aanvalslinie. Nadat eerder al werd afscheid genomen van Romelu Lukaku, zouden de Blues op punt staan om Raheem Sterling over te nemen van Manchester City. Maar dat is niet voldoende voor de nummer drie uit de Premier League.


De komst van Sterling hing op Stamford Bridge al een tijdje in de lucht. De Engelse international ging bij City zijn laatste contractjaar in en zat er afgelopen seizoen steeds vaker op de bank, waardoor de Premier League-kampioen niet weigerachtig stond tegenover een vertrek. Inmiddels geraakte bekend dat beide clubs een akkoord gevonden zouden hebben. Naar verluidt betalen de Londenaren een slordige 50 miljoen euro, aangevuld met 12 miljoen euro aan variabelen.

Voor Sterling zelf ligt dan weer een contract klaar tot medio 2027 dat hem meteen één van de best betaalde spelers op Stamford Bridge zal maken. En de officiële bekendmaking lijkt eerstdaags te volgen. Maar de transferhonger van de nieuwe eigenaars is nog niet gestild. Zo zou er nog een tweede (flank)aanvaller op de verlanglijst staan. Raphinha (Leeds United) was hiervoor het topdoelwit, maar die lijkt voor FC Barcelona te kiezen. Terwijl Ousmane Dembélé allicht toch zijn contract op Camp Nou verlengt.

BAYERN EN MILAN
Volgens The Guardian heeft Chelsea echter al alternatieven op het oog. Serge Gnabry bijvoorbeeld, die bij Bayern München zijn laatste contractjaar is ingegaan. Volgens BILD zou de Duitser echter niet staan springen voor een overgang naar de Blues vanwege zijn verleden bij rivaal Arsenal FC. Een andere piste is die van Rafael Leao. Al zal AC Milan sowieso flink doorvragen voor de MVP van de Serie A.

LEES OOK: 'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Welke aanvaller zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

0
0
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

69
69
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

37
37
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

381
381
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

35
35
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

59
59
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

83
83
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

328
328
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

64
64
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

380
380
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

194
194
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

88
88
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

183
183
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

510
510
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

148
148
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

73
73
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

223
223
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

483
483
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

232
232
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

103
103
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

97
97
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

271
271
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

273
273

Meer sportnieuws