'Chelsea dropt nieuwe transferbom na komst Sterling'

door
'Chelsea dropt nieuwe transferbom na komst Sterling'

Chelsea FC is volop bezig met het herschikken van zijn aanvalslinie. Nadat eerder al werd afscheid genomen van Romelu Lukaku, zouden de Blues op punt staan om Raheem Sterling over te nemen van Manchester City. Maar dat is niet voldoende voor de nummer drie uit de Premier League.


De komst van Sterling hing op Stamford Bridge al een tijdje in de lucht. De Engelse international ging bij City zijn laatste contractjaar in en zat er afgelopen seizoen steeds vaker op de bank, waardoor de Premier League-kampioen niet weigerachtig stond tegenover een vertrek. Inmiddels geraakte bekend dat beide clubs een akkoord gevonden zouden hebben. Naar verluidt betalen de Londenaren een slordige 50 miljoen euro, aangevuld met 12 miljoen euro aan variabelen.

Voor Sterling zelf ligt dan weer een contract klaar tot medio 2027 dat hem meteen één van de best betaalde spelers op Stamford Bridge zal maken. En de officiële bekendmaking lijkt eerstdaags te volgen. Maar de transferhonger van de nieuwe eigenaars is nog niet gestild. Zo zou er nog een tweede (flank)aanvaller op de verlanglijst staan. Raphinha (Leeds United) was hiervoor het topdoelwit, maar die lijkt voor FC Barcelona te kiezen. Terwijl Ousmane Dembélé allicht toch zijn contract op Camp Nou verlengt.

BAYERN EN MILAN
Volgens The Guardian heeft Chelsea echter al alternatieven op het oog. Serge Gnabry bijvoorbeeld, die bij Bayern München zijn laatste contractjaar is ingegaan. Volgens BILD zou de Duitser echter niet staan springen voor een overgang naar de Blues vanwege zijn verleden bij rivaal Arsenal FC. Een andere piste is die van Rafael Leao. Al zal AC Milan sowieso flink doorvragen voor de MVP van de Serie A.

LEES OOK: 'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Welke aanvaller zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

6
6
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

7
7
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

21
21
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

178
178
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

147
147
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

213
213
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

225
225
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

358
358
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

189
189
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

56
56
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

303
303
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

59
59
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

235
235
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

179
179
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

261
261
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

195
195
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

123
123
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

347
347
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

189
189
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

140
140
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

264
264
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

96
96

Meer sportnieuws