Antwerp-fans in zevende hemel: "Club Brugge voorbijsteken"

door
Antwerp-fans in zevende hemel:

Een jaartje geleden pakte Antwerp FC uit met de komst van Radja Nainggolan en ook deze zomer heeft de Great Old voor een transferstunt gezorgd. Zo werd maandag aangekondigd dat een mondeling akkoord is gevonden met Toby Alderweireld. De Rode Duivel komt eerstdaags over van Al-Duhail.


In tegenstelling tot bij Nainggolan, was deze transfer geen absolute verrassing. Zo was al een tijdje bekend dat Antwerp interesse toonde in de verdediger, die eind vorig seizoen ook al op bezoek was op de Bosuil. En de interesse was wederzijds. Alderweireld is een geboren en getogen Antwerpenaar, hij en zijn gezin voelden steeds meer voor een terugkeer naar het thuisfront. Nadat alle partijen wat water bij de wijn deden, werd uiteindelijk een overeenkomst gevonden.

En zo heeft de Great Old dus een gepaste oplossing gevonden voor de defensieve problemen die vorig seizoen geregeld de kop opstaken. Uiteraard heeft Alderweireld niet meer het absolute topniveau van tijdens zijn Tottenham-periode, maar met zijn kwaliteiten moet hij nog steeds tot het kruim van de Jupiler Pro League behoren. Bovendien is de Rode Duivel voetballend erg sterk. Iets wat in de kaarten van nieuwe coach Mark van Bommel speelt.

GELOOF BIJ FANS
De supporters zijn dan ook enthousiast over deze zet. Dat blijk uit de reacties die ATV ging sprokkelen rond de Bosuil. "Een heel goede versterking, want vanachter was het niet echt super. En nu hebben we 'nen baas' vanachter", klinkt het bij een fan. Anderen dromen al luidop van volgend seizoen. "De schijnwerpers zullen nu nog meer gericht zijn op de Bosuil. Hopelijk kunnen we nu Club Brugge voorbijsteken, want dat is toch een eeuwige rivaal", besluit een andere supporter.

LEES OOK: 'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

58
58
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

57
57
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

20
20
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

94
94
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

44
44
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

122
122
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

65
65
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

122
122
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

194
194
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

80
80
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

37
37
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

177
177
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

104
104
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

149
149
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

69
69
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

79
79
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

217
217
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

320
320
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws