Antwerp-fans in zevende hemel: "Club Brugge voorbijsteken"

door
Antwerp-fans in zevende hemel:

Een jaartje geleden pakte Antwerp FC uit met de komst van Radja Nainggolan en ook deze zomer heeft de Great Old voor een transferstunt gezorgd. Zo werd maandag aangekondigd dat een mondeling akkoord is gevonden met Toby Alderweireld. De Rode Duivel komt eerstdaags over van Al-Duhail.


In tegenstelling tot bij Nainggolan, was deze transfer geen absolute verrassing. Zo was al een tijdje bekend dat Antwerp interesse toonde in de verdediger, die eind vorig seizoen ook al op bezoek was op de Bosuil. En de interesse was wederzijds. Alderweireld is een geboren en getogen Antwerpenaar, hij en zijn gezin voelden steeds meer voor een terugkeer naar het thuisfront. Nadat alle partijen wat water bij de wijn deden, werd uiteindelijk een overeenkomst gevonden.

En zo heeft de Great Old dus een gepaste oplossing gevonden voor de defensieve problemen die vorig seizoen geregeld de kop opstaken. Uiteraard heeft Alderweireld niet meer het absolute topniveau van tijdens zijn Tottenham-periode, maar met zijn kwaliteiten moet hij nog steeds tot het kruim van de Jupiler Pro League behoren. Bovendien is de Rode Duivel voetballend erg sterk. Iets wat in de kaarten van nieuwe coach Mark van Bommel speelt.

GELOOF BIJ FANS
De supporters zijn dan ook enthousiast over deze zet. Dat blijk uit de reacties die ATV ging sprokkelen rond de Bosuil. "Een heel goede versterking, want vanachter was het niet echt super. En nu hebben we 'nen baas' vanachter", klinkt het bij een fan. Anderen dromen al luidop van volgend seizoen. "De schijnwerpers zullen nu nog meer gericht zijn op de Bosuil. Hopelijk kunnen we nu Club Brugge voorbijsteken, want dat is toch een eeuwige rivaal", besluit een andere supporter.

LEES OOK: Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

6
6
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

57
57
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

82
82
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

174
174
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

294
294
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

133
133
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

125
125
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

117
117
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

117
117
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

375
375
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

254
254
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

870
870
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

558
558
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

57
57
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

486
486
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

144
144
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

153
153
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

297
297
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

136
136
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

78
78
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

266
266
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

278
278
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

377
377

Meer sportnieuws