Antwerp-fans in zevende hemel: "Club Brugge voorbijsteken"

door
Antwerp-fans in zevende hemel:

Een jaartje geleden pakte Antwerp FC uit met de komst van Radja Nainggolan en ook deze zomer heeft de Great Old voor een transferstunt gezorgd. Zo werd maandag aangekondigd dat een mondeling akkoord is gevonden met Toby Alderweireld. De Rode Duivel komt eerstdaags over van Al-Duhail.


In tegenstelling tot bij Nainggolan, was deze transfer geen absolute verrassing. Zo was al een tijdje bekend dat Antwerp interesse toonde in de verdediger, die eind vorig seizoen ook al op bezoek was op de Bosuil. En de interesse was wederzijds. Alderweireld is een geboren en getogen Antwerpenaar, hij en zijn gezin voelden steeds meer voor een terugkeer naar het thuisfront. Nadat alle partijen wat water bij de wijn deden, werd uiteindelijk een overeenkomst gevonden.

En zo heeft de Great Old dus een gepaste oplossing gevonden voor de defensieve problemen die vorig seizoen geregeld de kop opstaken. Uiteraard heeft Alderweireld niet meer het absolute topniveau van tijdens zijn Tottenham-periode, maar met zijn kwaliteiten moet hij nog steeds tot het kruim van de Jupiler Pro League behoren. Bovendien is de Rode Duivel voetballend erg sterk. Iets wat in de kaarten van nieuwe coach Mark van Bommel speelt.

GELOOF BIJ FANS
De supporters zijn dan ook enthousiast over deze zet. Dat blijk uit de reacties die ATV ging sprokkelen rond de Bosuil. "Een heel goede versterking, want vanachter was het niet echt super. En nu hebben we 'nen baas' vanachter", klinkt het bij een fan. Anderen dromen al luidop van volgend seizoen. "De schijnwerpers zullen nu nog meer gericht zijn op de Bosuil. Hopelijk kunnen we nu Club Brugge voorbijsteken, want dat is toch een eeuwige rivaal", besluit een andere supporter.

LEES OOK: “Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Antwerp wordt volgend seizoen de grootste uitdager van Club ...

Meest recent

Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

11
11
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

26
26
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

23
23
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

32
32
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

85
85
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

156
156
Union heeft beet: nieuwe ruwe diamant is binnen

Union SG is altijd op zoek naar ruwe diamanten op de transfermarkt. De Brusselse club heeft een ...

39
39
Ronaldo door het lint in Saudi-Arabië: weer einde verhaal?

Cristiano Ronaldo is inmiddels al 40 jaar, maar de Portugees is nog één van de ...

79
79
Antwerp-revelatie doet onthulling: “Dat woog op me”

Royal Antwerp FC haalde in 2022 Christopher Scott binnen, maar het ‘juweeltje van ...

108
108
Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Het voetbal wordt meer en meer datagericht. En om de haverklap komen er dan ook lijstjes naar boven ...

306
306
TRANSFERUURTJE: ‘Nainggolan verbaast, RSCA en Club in actie’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

271
271
‘Van der Brempt staat plots voor winterse knaltransfer’

Na zijn vertrek bij Club Brugge heeft Ignace Van der Brempt moeite om ergens een absolute basispion ...

68
68
‘Lammens kent nieuwe T1 bij Man Utd: verrassing van formaat’

Manchester United besloot om Ruben Amorim de laan uit te sturen na een desastreuze periode. The Red ...

171
171
‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

De Belgische clubs zijn druk in de weer tijdens de wintermercato. De tweede seizoenshelft staat voor ...

386
386
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

227
227
Anderlecht-chouchou stopt per direct met voetballen

RSC Anderlecht en Argentijnen, het is een goede mix. Dat is al meermaals uit het verleden gebleken. ...

379
379
Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Nicky Hayen moet Thorsten Fink doen vergeten bij KRC Genk. De Duitser lag goed bij de supporters, ...

351
351
Zulte Waregem pakt uit met terugkeer clubboegbeeld

Zulte Waregem maakt zich op voor een stevige start van de tweede seizoenshelft. In aanloop daarvan ...

112
112
Eerste Barça-transfer van 2026, Tottenham dokt 40 miljoen

De winterse transfercarrousel begint ook aan de Europese top op toerental te komen. Zo wist FC ...

111
111
Basiself Club Brugge: Leko hakt lastige knoop door

Bij Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Blauw-Zwart hervat dinsdagavond met een ...

481
481
'Radja Nainggolan maakt ophefmakende transfer'

Komend weekend trekt ook de Challenger Pro League zich weer op gang. In aanloop naar de ...

269
269
Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

343
343
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

706
706
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

286
286
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

479
479

Meer sportnieuws