TU: 'Club klopt aan bij Barça, zware domper Rode Duivel'

253
TU: 'Club klopt aan bij Barça, zware domper Rode Duivel'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft doordrukken voor de komst van Charles De Ketelaere. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio ligt inmiddels een tweede bod op tafel. Dit zou zo'n 31 miljoen euro bedragen: 28 miljoen euro direct, met nog eens 3 miljoen euro aan variabelen. Dat lijkt nog steeds te weinig voor Club Brugge, maar is wel een aanzienlijke stap in de goede richting. Ondertussen zou Club zich bij FC Barcelona hebben gemeld voor de talentvolle verdediger Moussa N'Diaye.



KRC Genk heeft het vertrek van Kristian Thorstvedt aangekondigd. De Noorse international trekt zoals verwacht naar Sassuolo, waar hij een contract tot medio 2027 tekende. Hij zou de Limburgers zo'n 10 miljoen euro opleveren. Ondertussen lijkt zijn vervanger op komst. Volgens de bekende journalist César Luiz Merlo is een overeenkomst bereikt voor de komst van Nicolas Castro. De Limburgers zouden zo'n 3.5 miljoen euro betalen voor de spelmaker van Newell's Old Boys.



Na het aantrekken van Toby Alderweireld, gooit Antwerp FC het transferroer om. Volgens SudPresse is het nieuwe plan op korte termijn duidelijk: zo wordt vanaf nu de focus volledig op de uitgaande zijde gelegd. Het afslanken van de selectie wordt de kerntaak van sportieve baas Marc Overmars. Spelers als Dorian Dessoleil en Alexis De Sart zouden alvast mogen beschikken.



RSC Anderlecht krijgt mogelijk een oplossing aangereikt voor de overbodige Mohammed Dauda. Volgens La Verdad wil Cartagena hem dan toch langer/definitief aantrekken. Enkele weken geleden leek dat nochtans onmogelijk, maar Anderlecht zou zijn vraagprijs inmiddels hebben verlaagd en dus zien de Spanjaarden een opening. Voorzitter Paco Belmonte zou zijn zijn schouders persoonlijk onder het dossier hebben gezet.



Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft KAA Gent een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou één seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno.

BUITENLAND
Amadou Onana dreigt naast zijn gedroomde transfer naar de Premier League te grijpen. West Ham United had nochtans vol zijn zinnen gezet op de komst van de 20-jarige Rode Duivel. Een week geleden zagen ze een eerste bod van 23 miljoen euro afgewezen worden en Sky Sports meldt dat ze nu een tweede aanbieding neergelegd hebben. Ze waren bereid om maar liefst 30 miljoen euro neer te tellen. Maar Lille OSC weigerde opnieuw en dus lijkt een transfer van de baan.



Bayern München blijft stevig doordrukken voor de komst van Matthijs de Ligt. Volgens BILD heeft de Duitse kampioen zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen geboden. Dat is nog niet voldoende, Juventus zou op minstens 80 miljoen euro vast rekenen. Maar het is wel een interessant startpunt voor de onderhandelingen.



Als het daadwerkelijk tot een vertrek van Sergio Busquets komt, lijkt FC Barcelona zijn zinnen gezet te hebben op N’Golo Kanté. De Fransman zou volgens Fichajes een haalbare kaart zijn voor de Catalanen. Zo zou Chelsea niet weigerachtig staan tegenover een mogelijke transfer. De Blues hangen wel een prijskaartje van 35 miljoen euro rond de nek van de middenvelder.



Aangezien het contract van Andreas Pereira in 2023 zou aflopen bij Manchester United, dienden de Mancunians een definitieve oplossing te vinden voor de middenvelder. En die hebben ze nu gevonden bij Fulham FC. De ex-Belgische jeugdinternational ondertekende een vierjarig contract bij de Londense promovendus. Fulham betaalt vijftien miljoen euro voor Pereira.



Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea, waar hij nog één jaar contract heeft. Basaksehir zou volgens Turkse media wel graten zien in de komst van de aanvaller, wiens carrière de laatste jaren in een stevige neerwaartse spiraal zit. Vorig jaar speelde hij op huurbasis voor Besiktas, waar hij 14 keer scoorde in 33 matchen. En nu keert hij mogelijk dus terug naar de Süper Lig.

LEES OOK: Ommekeer Antwerp eindelijk ingezet? "Volgens de data ..."

De Ketelaere speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

'Coucke's opvallende beslissing beroert tot tranen toe'

Marc Coucke doet een opvallende onthulling over zijn inkomsten op televisie. Wat hij met dat geld ...

1
1
Albert spaart Van Bommel niet: "Dat pakte hij slecht aan"

Mark van Bommel begon goed aan zijn passage als bondscoach, maar het is ook duidelijk dat ...

1
1
De Mil maakt korte metten met straf gerucht: "Onzin!"

AA Gent is zeer goed bezig en dat is de verdienste van Rik De Mil en ook de spelers. Maar daarnaast ...

17
17
Manchester United brandt opnieuw: crisis is compleet

Manchester United is een zéér grote club, maar het wanbeleid gijzelt deze club al ...

20
20
Anderlecht heeft er optie bij: aanwinst verrast iedereen

De zomermercato van RSC Anderlecht was toch wel een succes. Paars-Wit heeft duidelijk een betere ...

70
70
Verhaeghe in de put na drastisch besluit Ivan Leko

Na de stunt in San Siro is bij Club Brugge niet iedereen aan het feesten. Ivan Leko nam een besluit ...

167
167
Ajax met grote zorgen: alarmbellen gaan nu al af

Jordi Cruijff werd als De Grote Verlosser naar Ajax gehaald. Afgelopen zomer haalde de sportieve ...

29
29
Geen Club Brugge, wel Antwerp: "Club zag mij als invaller"

Club Brugge is al jaren de nummer één in België. Er zijn niet veel spelers die ...

175
175
Twee Anderlecht-spelers in vieze papieren bij Vitor Bruno

Vitor Bruno roteerde tegen Dinamo Zagreb en daar kwam kritiek over. Onterecht. RSCA had altijd ...

106
106
Leko draait knop metéén om: "Wordt nog meer een finale"

Club Brugge heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plek in de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

162
162
Thorup doet opvallende onthulling na Genkse bekertriomf

KRC Genk is voorlopig goed uit de interland-periode gekomen. Na de vlotte zege van vorig weekend ...

166
166
Anderlecht onder zware druk gezet: "Dan is het crisis"

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor een erg lastige opdracht. Zo moet Paars-Wit op ...

155
155
Afgang Napoli: Italianen zetten De Bruyne fors op zijn plaats

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagnamiddag gezichtsverlies geleden. Op bezoek bij ...

89
89
Croky Cup: Club zonder overschot, ook Genk en Essevee door

De eersteklassers hebben zich zaterdag niet laten verrassen in de Croky Cup. Club Brugge kende meer ...

108
108
'PSG nóg sterker: spektakeltransfer van 70 miljoen'

Met een waanzinnige eerste helft op Manchester City, etaleerde Paris Saint-Germain deze week nog ...

251
251
Ommekeer Antwerp eindelijk ingezet? "Volgens de data ..."

Antwerp FC heeft zich met opvallend veel moeite geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. ...

108
108
'Geen foutenmarge Anderlecht: zéven wissels in basisploeg'

In de Croky Cup staat RSC Anderlecht zondagavond voor de lastige verplaatsing naar Beerschot. Maar ...

442
442
Klaar voor superweek: Barça scoort er vijf in Spaanse clash

FC Barcelona staat voor een waanzinnige week. Op enkele dagen tijd treft het achtereenvolgens Paris ...

47
47
Bayern vermorzelt Leipzig: Vandevoordt voorkomt groter drama

Na twee mindere resultaten heeft Vincent Kompany de motor bij Bayern München weer op toerental ...

73
73
'Transferdossier Tresoldi ontploft: krankzinnig bedrag'

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

511
511
Leko zet elftal op zijn kop: Club met twee tieners in beker

In de Croky Cup staan zaterdagavond opnieuw enkele leuke duels op het programma. Landskampioen Club ...

158
158
Zwak Antwerp met dichtgeknepen billen naar volgende ronde

In de Croky Cup stonden er om 17u30 drie bekerduels op het programma. Royal Antwerp FC, OH Leuven en ...

73
73
Lukaku beslissend voor Fenerbahçe, Inter recht de rug

Om 18u mocht Romelu Lukaku eindelijk eens in de basis starten bij Fenerbahçe. Hoe verging het ...

82
82
KRC Genk snakt naar méér: de druk wordt opgevoerd

KRC Genk speelt vanavond in de Croky Cup tegen Virton. Enkel kwalificatie is voldoende voor de ...

58
58
Daar is hij dan! Romelu Lukaku scoort eerste voor Fenerbahçe

Romelu Lukaku mocht vanavond in de basis starten bij Fenerbahçe. De Belgische aanvaller ...

135
135

Meer sportnieuws