TU: 'Club klopt aan bij Barça, zware domper Rode Duivel'

door
TU: 'Club klopt aan bij Barça, zware domper Rode Duivel'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
AC Milan blijft doordrukken voor de komst van Charles De Ketelaere. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio ligt inmiddels een tweede bod op tafel. Dit zou zo'n 31 miljoen euro bedragen: 28 miljoen euro direct, met nog eens 3 miljoen euro aan variabelen. Dat lijkt nog steeds te weinig voor Club Brugge, maar is wel een aanzienlijke stap in de goede richting. Ondertussen zou Club zich bij FC Barcelona hebben gemeld voor de talentvolle verdediger Moussa N'Diaye.



KRC Genk heeft het vertrek van Kristian Thorstvedt aangekondigd. De Noorse international trekt zoals verwacht naar Sassuolo, waar hij een contract tot medio 2027 tekende. Hij zou de Limburgers zo'n 10 miljoen euro opleveren. Ondertussen lijkt zijn vervanger op komst. Volgens de bekende journalist César Luiz Merlo is een overeenkomst bereikt voor de komst van Nicolas Castro. De Limburgers zouden zo'n 3.5 miljoen euro betalen voor de spelmaker van Newell's Old Boys.



Na het aantrekken van Toby Alderweireld, gooit Antwerp FC het transferroer om. Volgens SudPresse is het nieuwe plan op korte termijn duidelijk: zo wordt vanaf nu de focus volledig op de uitgaande zijde gelegd. Het afslanken van de selectie wordt de kerntaak van sportieve baas Marc Overmars. Spelers als Dorian Dessoleil en Alexis De Sart zouden alvast mogen beschikken.



RSC Anderlecht krijgt mogelijk een oplossing aangereikt voor de overbodige Mohammed Dauda. Volgens La Verdad wil Cartagena hem dan toch langer/definitief aantrekken. Enkele weken geleden leek dat nochtans onmogelijk, maar Anderlecht zou zijn vraagprijs inmiddels hebben verlaagd en dus zien de Spanjaarden een opening. Voorzitter Paco Belmonte zou zijn zijn schouders persoonlijk onder het dossier hebben gezet.



Volgens journalist Sacha Tavolieri heeft KAA Gent een akkoord bereikt met STVV omtrent Gianni Bruno. De spits zou één seizoen gehuurd worden door de Kanaries. STVV legt naar verluidt een bedrag van 700.000 euro (dat kan oplopen tot één miljoen) op tafel voor de huurbeurt van Bruno. Als tegenprestatie betaalt Gent wel het volledige salaris van Bruno.

BUITENLAND
Amadou Onana dreigt naast zijn gedroomde transfer naar de Premier League te grijpen. West Ham United had nochtans vol zijn zinnen gezet op de komst van de 20-jarige Rode Duivel. Een week geleden zagen ze een eerste bod van 23 miljoen euro afgewezen worden en Sky Sports meldt dat ze nu een tweede aanbieding neergelegd hebben. Ze waren bereid om maar liefst 30 miljoen euro neer te tellen. Maar Lille OSC weigerde opnieuw en dus lijkt een transfer van de baan.



Bayern München blijft stevig doordrukken voor de komst van Matthijs de Ligt. Volgens BILD heeft de Duitse kampioen zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen geboden. Dat is nog niet voldoende, Juventus zou op minstens 80 miljoen euro vast rekenen. Maar het is wel een interessant startpunt voor de onderhandelingen.



Als het daadwerkelijk tot een vertrek van Sergio Busquets komt, lijkt FC Barcelona zijn zinnen gezet te hebben op N’Golo Kanté. De Fransman zou volgens Fichajes een haalbare kaart zijn voor de Catalanen. Zo zou Chelsea niet weigerachtig staan tegenover een mogelijke transfer. De Blues hangen wel een prijskaartje van 35 miljoen euro rond de nek van de middenvelder.



Aangezien het contract van Andreas Pereira in 2023 zou aflopen bij Manchester United, dienden de Mancunians een definitieve oplossing te vinden voor de middenvelder. En die hebben ze nu gevonden bij Fulham FC. De ex-Belgische jeugdinternational ondertekende een vierjarig contract bij de Londense promovendus. Fulham betaalt vijftien miljoen euro voor Pereira.



Michy Batshuayi moet weg bij Chelsea, waar hij nog één jaar contract heeft. Basaksehir zou volgens Turkse media wel graten zien in de komst van de aanvaller, wiens carrière de laatste jaren in een stevige neerwaartse spiraal zit. Vorig jaar speelde hij op huurbasis voor Besiktas, waar hij 14 keer scoorde in 33 matchen. En nu keert hij mogelijk dus terug naar de Süper Lig.

LEES OOK: Van Dijk haalt ferm uit bij Liverpool: “Ronduit belachelijk”

De Ketelaere speelt volgend seizoen bij Milan ...

Meest recent

'Bromance' tussen Rode Duiven en Mourinho: "Het klikt"

In België wordt de laatste jaren nog al eens smalend gedaan over de 'ouderwetse' José ...

1
1
'Transferbom bij Real Madrid: Man City biedt 150 miljoen'

Staat er een waanzinnige transfer op til in 2026? Volgens Defensa Central borrelt er alvast wat bij ...

36
36
KRC Genk geniet van twee parels: "Ongelooflijk!"

KRC Genk kende tot op heden een wisselvallig seizoen. Toch zijn er een aantal spelers die zich ...

42
42
Herman Brusselmans zet 'Oude Doos-BV' compleet voor schut

Auteur en eeuwige provocateur Herman Brusselmans heeft opnieuw voor een onvergetelijk ...

15
15
'Club ontploft: schokkende winterdeal naar Anderlecht'

Club Brugge slikte al eens toen de naam viel, maar nu lijkt Anderlecht door te drukken. Paars-wit ...

237
237
Van Bommel bevestigt bijzonder straf transfergerucht

Mark van Bommel is nog steeds niet aan de slag bij een andere club sinds hij vertrok na een ...

59
59
Beresterke Heymans stelt vast: "Zo moet dat in Europa"

Daan Heymans was alwéér belangrijk voor KRC Genk. De aanvallende middenvelder steekt ...

21
21
Standard heeft 'zijn Lukaku': "Bayern toonde interesse"

Vorig jaar deelde onze redactie mee dat Bayern München zijn zinnen had gezet op een parel van ...

116
116
Club Brugge waarschuwt Anderlecht: Lotto Park ‘bibbert’

Club Brugge speelde een sterke partij tegen FC Barcelona. Het werd 3-3, maar 6-6 had ook gekund. ...

378
378
Feest bij KRC Genk: "Dan spreek je over een historische avond"

Spreekt er iemand nog over de positie van Thorsten Fink bij KRC Genk? We denken het niet. De ...

104
104
Genk stunt in Braga: absolute uitblinker steelt de show

Wat een rollercoaster. In een heus spektakelstuk deed KRC Genk donderdag een gouden zaak doormet 3-4 ...

141
141
Europa & Conference League: 4 ploegen blijven foutloos

De afgelopen dagen eiste de Champions League de aandacht op, maar op donderdag is het ...

49
49
KRC Genk verbaast in spektakelstuk tegen Braga

KRC Genk nam het in de Europa League op tegen Braga. De Portugezen begonnen de clash als de grote ...

214
214
‘Jackpot Cercle: sterkhouder lonkt naar knaltransfer’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart vocht vorig ...

159
159
‘Messi staat voor verbazingwekkende Europese comeback’

Lionel Messi maakt al een aantal jaren het mooie weer bij Inter Miami. In de Verenigde Staten ...

102
102
Hayen blikt terug op afgekeurde goal Vermant: "Geen regel"

Club Brugge stuntte woensdag in de Champions League met een 3-3 gelijkspel tegen FC Barcelona. Even ...

140
140
'Garcia puzzelt: JPL-duo opgeroepen bij Rode Duivels?'

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het tweeluik tegen Kazachstan en Liechtenstein, ...

274
274
David Beckham breekt volledig na onverwachte gebeurtenis

David Beckham is een echt icoon van het Engelse voetbal. De sierlijke middenvelder maakte furore op ...

86
86
'Club Brugge kan cashen: scouts grootmacht in tribune'

Club Brugge is doorheen heel Europa hét gespreksonderwerp na het fraaie 3-3 gelijkspel tegen ...

408
408
VTM-commentator afgemaakt na CL-wedstrijd Club: 'Absurd!'

Wat een avond in het Jan Breydelstadion. Club Brugge leverde gisteren een fenomenale prestatie in de ...

413
413
De 11 namen: Fink hakt knopen door bij KRC Genk

In de Europa League gaat KRC Genk donderdag op bezoek bij SC Braga. Een uurtje voor de aftrap ...

40
40
Essevee bestolen: Vandenbroeck velt laatste oordeel

Zulte Waregem tuimelde vorig weekend op pijnlijke wijze uit de top zes. Het kreeg een 1-4 om de oren ...

69
69
Vandenbempt ziet enorme boost: "Verhaeghe glimde van trots"

Club Brugge gaat deze week over de tongen in heel Europa. Het leverde woensdagavond immers een zeer ...

369
369
Wisselvallig AA Gent: is Leko de voornaamste schuldige?

Er is bij AA Gent beterschap ten opzichte van vorig seizoen, maar om zich in de strijd om te prijzen ...

146
146
Opvallend: Belgisch toptalent geeft op zijn 26ste al de brui

Het lijkt erop dat er nog heel wat talent zit aan te komen in het Belgische voetbal, maar het blijft ...

136
136

Meer sportnieuws