'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

door
'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

Adnan Januzaj en Real Sociedad maakten eind mei bekend dat ze in onderling overleg uit elkaar gaan. De Belg is einde contract en hij kan dus transfervrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Een ex-coach wil hem tot een opvallende uitdaging verleiden. 

Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti zou Al-Nassr gesprekken zijn begonnen met Januzaj om hem te overtuigen tot een overgang naar Saoedi-Arabië. De Rode Duivel zou er op vraag van de Franse coach Rudi Garcia komen. De aanvaller is een vrije speler sinds 1 juli door het einde van zijn avontuur bij Real Sociedad, waar hij in totaal 23 doelpunten en 21 assists heeft geleverd in 166 wedstrijden. De Basken hadden van hun kant in 2017 8,5 miljoen euro betaald om de Brusselaar weg te halen bij Manchester United. 

De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht heeft uiteraard nog andere opties. Zo werd hij de afgelopen maanden ook gelinkt aan een transfer naar AS Roma en Napoli, waar hij in beeld zou zijn om er de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne te gaan vervangen. Januzaj moet vooral wijs kiezen met het oog op een mogelijke selectie voor het WK. Wat het nationale team betreft, heeft de 27-jarige rechtsbuiten momenteel 15 interlands (1 doelpunt) achter zijn naam staan. 

MINDER SEIZOEN 
Ondanks dat Januzaj vorig seizoen een mindere jaargang beleefde, heeft de winger toch 5x gescoord en 3 assists gegeven in 42 wedstrijden voor de Basken. De Spanjaarden probeerden hem nog te verlengen, maar onze landgenoot wil andere lucht opsnuiven. Of dat werkelijk bij Al-Nassr zal gebeuren lijkt weinig waarschijnlijk, maar een goed woordje van de coach en de bijhorende oliedollars doen de vinnige flankspeler misschien wel overstag gaan.

Welke competitie raad jij Januzaj aan?

Meest recent

De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

79
79
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

16
16
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

162
162
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

96
96
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

148
148
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

92
92
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

69
69
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

61
61
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

53
53
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

226
226
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

127
127
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

114
114
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

315
315
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

135
135
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

409
409
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

47
47
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

570
570
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

381
381
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

490
490
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

186
186
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

308
308
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

194
194

Meer sportnieuws