'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

123 stemmen
'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

Adnan Januzaj en Real Sociedad maakten eind mei bekend dat ze in onderling overleg uit elkaar gaan. De Belg is einde contract en hij kan dus transfervrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Een ex-coach wil hem tot een opvallende uitdaging verleiden. 

Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti zou Al-Nassr gesprekken zijn begonnen met Januzaj om hem te overtuigen tot een overgang naar Saoedi-Arabië. De Rode Duivel zou er op vraag van de Franse coach Rudi Garcia komen. De aanvaller is een vrije speler sinds 1 juli door het einde van zijn avontuur bij Real Sociedad, waar hij in totaal 23 doelpunten en 21 assists heeft geleverd in 166 wedstrijden. De Basken hadden van hun kant in 2017 8,5 miljoen euro betaald om de Brusselaar weg te halen bij Manchester United. 

De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht heeft uiteraard nog andere opties. Zo werd hij de afgelopen maanden ook gelinkt aan een transfer naar AS Roma en Napoli, waar hij in beeld zou zijn om er de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne te gaan vervangen. Januzaj moet vooral wijs kiezen met het oog op een mogelijke selectie voor het WK. Wat het nationale team betreft, heeft de 27-jarige rechtsbuiten momenteel 15 interlands (1 doelpunt) achter zijn naam staan. 

MINDER SEIZOEN 
Ondanks dat Januzaj vorig seizoen een mindere jaargang beleefde, heeft de winger toch 5x gescoord en 3 assists gegeven in 42 wedstrijden voor de Basken. De Spanjaarden probeerden hem nog te verlengen, maar onze landgenoot wil andere lucht opsnuiven. Of dat werkelijk bij Al-Nassr zal gebeuren lijkt weinig waarschijnlijk, maar een goed woordje van de coach en de bijhorende oliedollars doen de vinnige flankspeler misschien wel overstag gaan.

Welke competitie raad jij Januzaj aan?

Meest recent

'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

94
94
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

33
33
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

324
324
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

443
443
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

261
261
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

406
406
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

57
57
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

198
198
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

61
61
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

107
107
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

510
510
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

685
685
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

215
215
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

157
157
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

184
184
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

166
166
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

437
437
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

104
104
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

121
121
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

187
187
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

615
615
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

83
83
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

558
558
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

360
360
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

131
131

Meer sportnieuws