'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

123 stemmen
'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

Adnan Januzaj en Real Sociedad maakten eind mei bekend dat ze in onderling overleg uit elkaar gaan. De Belg is einde contract en hij kan dus transfervrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Een ex-coach wil hem tot een opvallende uitdaging verleiden. 

Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti zou Al-Nassr gesprekken zijn begonnen met Januzaj om hem te overtuigen tot een overgang naar Saoedi-Arabië. De Rode Duivel zou er op vraag van de Franse coach Rudi Garcia komen. De aanvaller is een vrije speler sinds 1 juli door het einde van zijn avontuur bij Real Sociedad, waar hij in totaal 23 doelpunten en 21 assists heeft geleverd in 166 wedstrijden. De Basken hadden van hun kant in 2017 8,5 miljoen euro betaald om de Brusselaar weg te halen bij Manchester United. 

De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht heeft uiteraard nog andere opties. Zo werd hij de afgelopen maanden ook gelinkt aan een transfer naar AS Roma en Napoli, waar hij in beeld zou zijn om er de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne te gaan vervangen. Januzaj moet vooral wijs kiezen met het oog op een mogelijke selectie voor het WK. Wat het nationale team betreft, heeft de 27-jarige rechtsbuiten momenteel 15 interlands (1 doelpunt) achter zijn naam staan. 

MINDER SEIZOEN 
Ondanks dat Januzaj vorig seizoen een mindere jaargang beleefde, heeft de winger toch 5x gescoord en 3 assists gegeven in 42 wedstrijden voor de Basken. De Spanjaarden probeerden hem nog te verlengen, maar onze landgenoot wil andere lucht opsnuiven. Of dat werkelijk bij Al-Nassr zal gebeuren lijkt weinig waarschijnlijk, maar een goed woordje van de coach en de bijhorende oliedollars doen de vinnige flankspeler misschien wel overstag gaan.

LEES OOK: 'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Welke competitie raad jij Januzaj aan?

Meest recent

Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

65
65
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

244
244
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

102
102
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

166
166
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

174
174
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

91
91
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

360
360
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

326
326
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

341
341
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

685
685
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

175
175
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

184
184
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

361
361
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1685
1685
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

161
161
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

152
152
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

87
87
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

50
50
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

218
218
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

308
308
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

30
30
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

226
226
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

28
28
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

323
323

Meer sportnieuws