'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

door
'Januzaj kan iedereen verrassen met transferbestemming'

Adnan Januzaj en Real Sociedad maakten eind mei bekend dat ze in onderling overleg uit elkaar gaan. De Belg is einde contract en hij kan dus transfervrij op zoek gaan naar een nieuwe club. Een ex-coach wil hem tot een opvallende uitdaging verleiden. 

Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti zou Al-Nassr gesprekken zijn begonnen met Januzaj om hem te overtuigen tot een overgang naar Saoedi-Arabië. De Rode Duivel zou er op vraag van de Franse coach Rudi Garcia komen. De aanvaller is een vrije speler sinds 1 juli door het einde van zijn avontuur bij Real Sociedad, waar hij in totaal 23 doelpunten en 21 assists heeft geleverd in 166 wedstrijden. De Basken hadden van hun kant in 2017 8,5 miljoen euro betaald om de Brusselaar weg te halen bij Manchester United. 

De voormalige jeugdspeler van RSC Anderlecht heeft uiteraard nog andere opties. Zo werd hij de afgelopen maanden ook gelinkt aan een transfer naar AS Roma en Napoli, waar hij in beeld zou zijn om er de naar Toronto FC vertrokken Lorenzo Insigne te gaan vervangen. Januzaj moet vooral wijs kiezen met het oog op een mogelijke selectie voor het WK. Wat het nationale team betreft, heeft de 27-jarige rechtsbuiten momenteel 15 interlands (1 doelpunt) achter zijn naam staan. 

MINDER SEIZOEN 
Ondanks dat Januzaj vorig seizoen een mindere jaargang beleefde, heeft de winger toch 5x gescoord en 3 assists gegeven in 42 wedstrijden voor de Basken. De Spanjaarden probeerden hem nog te verlengen, maar onze landgenoot wil andere lucht opsnuiven. Of dat werkelijk bij Al-Nassr zal gebeuren lijkt weinig waarschijnlijk, maar een goed woordje van de coach en de bijhorende oliedollars doen de vinnige flankspeler misschien wel overstag gaan.

LEES OOK: Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Welke competitie raad jij Januzaj aan?

Meest recent

Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

5
5
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

55
55
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

178
178
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

124
124
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

188
188
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

65
65
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

151
151
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

144
144
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

856
856
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

71
71
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

100
100
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

309
309
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

135
135
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

441
441
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

45
45
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

192
192
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

167
167
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

228
228
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

261
261
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

170
170
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

201
201
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

393
393
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

671
671
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

390
390
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

200
200

Meer sportnieuws