GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

door
GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

Club Brugge stond afgelopen vrijdag dicht bij een nieuwe spits, maar de komst van Vedat Muriqi viel in extremis in het water. Blauw-Zwart heeft de knop inmiddels omgedraaid en speurt verder naar alternatieve pistes. Maar het afketsen van de transfer blijft ondertussen nazinderen.


Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. Maar tijdens de fysieke en medische proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. Club stelde vervolgens voor om hem eerst te huren met aankoopoptie, dat zagen de andere partijen echter niet zitten. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken. Maar bij Lazio lijkt men niet van plan om zich hier zomaar bij neer te leggen.

Zo geraakte afgelopen weekend bekend dat de club er aan denkt om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. En volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazzetta dello Sport moet Club het ergste vrezen. Lazio liet de spits namelijk nieuwe testen afnemen. En daaruit zou blijken dat er helemaal geen fysieke problemen zijn. Zijn proeven zouden zelfs behoorlijk goed zijn geweest. Bovendien beweren de Romeinen over getekende transferpapieren te beschikken.

HOPEN OP NIEUWE DEAL
Momenteel probeert Lazio om Muriqi alsnog te verkopen, desnoods aan een andere club. De Serie A-subtopper zou zelfs trachten om de onderhandelingen met Club Brugge nieuw leven in te blazen. Maar wanneer er geen oplossing gevonden wordt op korte termijn, lijkt een procedure bij de FIFA onvermijdelijk. In dat geval zal Blauw-Zwart de nodige bewijzen moeten voorleggen dat Muriqi wel degelijk faalde tijdens zijn fysieke proeven. Zo niet zou de landskampioen wel eens een fikse vergoeding moeten betalen.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Begrijpt u de reactie van Lazio?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

9
9
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

421
421
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

254
254
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

433
433
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

169
169
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

336
336
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

770
770
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

378
378
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

434
434
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

50
50
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

319
319
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

114
114
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

99
99
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

87
87
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

462
462
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

62
62
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

937
937
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

126
126
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

134
134
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

448
448
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

213
213
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

767
767
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws