GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

1126 stemmen
GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

Club Brugge stond afgelopen vrijdag dicht bij een nieuwe spits, maar de komst van Vedat Muriqi viel in extremis in het water. Blauw-Zwart heeft de knop inmiddels omgedraaid en speurt verder naar alternatieve pistes. Maar het afketsen van de transfer blijft ondertussen nazinderen.


Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. Maar tijdens de fysieke en medische proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. Club stelde vervolgens voor om hem eerst te huren met aankoopoptie, dat zagen de andere partijen echter niet zitten. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken. Maar bij Lazio lijkt men niet van plan om zich hier zomaar bij neer te leggen.

Zo geraakte afgelopen weekend bekend dat de club er aan denkt om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. En volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazzetta dello Sport moet Club het ergste vrezen. Lazio liet de spits namelijk nieuwe testen afnemen. En daaruit zou blijken dat er helemaal geen fysieke problemen zijn. Zijn proeven zouden zelfs behoorlijk goed zijn geweest. Bovendien beweren de Romeinen over getekende transferpapieren te beschikken.

HOPEN OP NIEUWE DEAL
Momenteel probeert Lazio om Muriqi alsnog te verkopen, desnoods aan een andere club. De Serie A-subtopper zou zelfs trachten om de onderhandelingen met Club Brugge nieuw leven in te blazen. Maar wanneer er geen oplossing gevonden wordt op korte termijn, lijkt een procedure bij de FIFA onvermijdelijk. In dat geval zal Blauw-Zwart de nodige bewijzen moeten voorleggen dat Muriqi wel degelijk faalde tijdens zijn fysieke proeven. Zo niet zou de landskampioen wel eens een fikse vergoeding moeten betalen.

LEES OOK: Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Begrijpt u de reactie van Lazio?

Meest recent

Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

4
4
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

11
11
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

36
36
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

66
66
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

67
67
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

71
71
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

291
291
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

346
346
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

559
559
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

183
183
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

166
166
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

432
432
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

158
158
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

268
268
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

822
822
Rode Duivel imponeert: "Hij wil er geweldig WK van maken"

De Rode Duivels zijn maandag afgereisd naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een ...

245
245
Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

155
155
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

554
554
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

290
290
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

416
416
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

406
406
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

294
294
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

491
491
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

114
114
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

938
938

Meer sportnieuws