GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

door
GdS: 'Club moet ergste vrezen in Muriqi-affaire'

Club Brugge stond afgelopen vrijdag dicht bij een nieuwe spits, maar de komst van Vedat Muriqi viel in extremis in het water. Blauw-Zwart heeft de knop inmiddels omgedraaid en speurt verder naar alternatieve pistes. Maar het afketsen van de transfer blijft ondertussen nazinderen.


Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. Maar tijdens de fysieke en medische proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. Club stelde vervolgens voor om hem eerst te huren met aankoopoptie, dat zagen de andere partijen echter niet zitten. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken. Maar bij Lazio lijkt men niet van plan om zich hier zomaar bij neer te leggen.

Zo geraakte afgelopen weekend bekend dat de club er aan denkt om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. En volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazzetta dello Sport moet Club het ergste vrezen. Lazio liet de spits namelijk nieuwe testen afnemen. En daaruit zou blijken dat er helemaal geen fysieke problemen zijn. Zijn proeven zouden zelfs behoorlijk goed zijn geweest. Bovendien beweren de Romeinen over getekende transferpapieren te beschikken.

HOPEN OP NIEUWE DEAL
Momenteel probeert Lazio om Muriqi alsnog te verkopen, desnoods aan een andere club. De Serie A-subtopper zou zelfs trachten om de onderhandelingen met Club Brugge nieuw leven in te blazen. Maar wanneer er geen oplossing gevonden wordt op korte termijn, lijkt een procedure bij de FIFA onvermijdelijk. In dat geval zal Blauw-Zwart de nodige bewijzen moeten voorleggen dat Muriqi wel degelijk faalde tijdens zijn fysieke proeven. Zo niet zou de landskampioen wel eens een fikse vergoeding moeten betalen.

LEES OOK: 'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

Begrijpt u de reactie van Lazio?

Meest recent

Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

6
6
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

32
32
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

17
17
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

42
42
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

100
100
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

39
39
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

7
7
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

84
84
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

66
66
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

72
72
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

94
94
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

132
132
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

16
16
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

348
348
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

86
86
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

267
267
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

246
246
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

341
341
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

299
299
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

316
316
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

227
227
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

591
591
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

165
165
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

318
318

Meer sportnieuws