'Anderlecht laat prijs zakken: transfer in de maak'

387
'Anderlecht laat prijs zakken: transfer in de maak'

RSC Anderlecht maakte afgelopen zaterdag een goede beurt richting de start van het nieuwe seizoen. De Brusselaars werkten immers twee oefenwedstrijden af tegen FC Nordsjaelland en trokken telkens aan het langste einde. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de selectie van coach Felice Mazzu.


De recordkampioen is bijvoorbeeld in afwachting van de komst van Fabio Silva, maar vooral aan uitgaande zijde staat één en ander te bewegen. Tijdens de trainingen de voorbije dagen was bijvoorbeeld geen spoor te bekennen van Josh Cullen op de trainingen. En dat zou alles te maken hebben met een nakende transfer. Zo is de Ierse international goed en wel op weg naar het Burnley FC van Vincent Kompany.

Cullen zou maandag zijn medische proeven hebben afgelegd bij de Engelse tweedeklasser en normaal gezien zou zijn transfer weldra officieel worden gemaakt. Maar er zijn nog veel meer spelers die mogen/moeten beschikken. Mohammed Dauda bijvoorbeeld. De Ghanese aanvaller is terug na een geslaagde huurbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Cartagena, maar komt niet in de plannen van Mazzu voor en werd zelfs thuis gelaten van de stage.

LAGERE VRAAGPRIJS
Er lijkt nu echter een oplossing in de maak. Volgens La Verdad wil Cartagena hem dan toch langer/definitief aantrekken. Enkele weken geleden leek dat nochtans onmogelijk, maar Anderlecht zou zijn vraagprijs inmiddels hebben verlaagd en dus zien de Spanjaarden een opening. Voorzitter Paco Belmonte zou zijn zijn schouders persoonlijk onder het dossier hebben gezet en hoopt zo snel mogelijk een akkoord te vinden dat voor alle drie de partijen voordelig is.

LEES OOK: Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

De kern van Anderlecht is momenteel te breed ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

94
94
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

237
237
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

176
176
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

239
239
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

91
91
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

34
34
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws