'Bayern drukt door: bod van 60 + 10 miljoen'

125
'Bayern drukt door: bod van 60 + 10 miljoen'

Bayern München sneuvelde afgelopen seizoen op pijnlijke wijze in de Champions League tegen Villarreal. Komend seizoen willen de Duitsers dat rechtzetten door vol voor de eindzege in het Kampioenenbal te gaan. Der Rekordmeister toont zich dan ook bijzonder actief op de transfermarkt.


Momenteel staat de teller al op drie topaanwinsten: Noussair Mazraoui, Ryan Gravenberch (beiden Ajax) en Sadio Mané (Liverpool FC). Maar desondanks is de transferhonger in de Allianz Arena nog niet gestild. Zo wil Bayern ook zijn defensie nog verder versterken en daarvoor is het vizier gericht op Matthijs de Ligt. De Nederlander zou deze zomer willen vertrekken bij Juventus. Chelsea FC trekt stevig aan zijn mouw, maar eerder geraakte al bekend dat de Oranje-international een voorkeur heeft voor München.

En inmiddels zou Bayern ook in actie zijn geschoten. Afgelopen weekend geraakte bekend dat Bayern een topcontract heeft klaargelegd voor De Ligt. Hij zou voor vijf seizoenen kunnen tekenen aan een jaarsalaris van zo'n 17 à 19 miljoen euro. Maar nu moet wel nog een akkoord met Juventus gevonden worden. En ook wat dat betreft worden vorderingen gemaakt.

EERSTE BOD
Vanuit Italië weerklonk dat Bayern een bod van in totaal zo'n 90 euro zou hebben gedaan, maar dat blijkt veel te voorbarig. Volgens BILD heeft de Duitse kampioen zo'n 60 miljoen euro, plus 10 miljoen euro aan bonussen geboden. Dat is nog niet voldoende, Juve zou op minstens 80 miljoen euro vast rekenen. Maar het is wel een interessant startpunt voor de onderhandelingen.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Bayern heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

76
76
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

208
208
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

145
145
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

164
164
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

231
231
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

30
30
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

31
31
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

30
30
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

100
100
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

266
266
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws