'Details bekend nieuw De Ketelaere-bod'

door
'Details bekend nieuw De Ketelaere-bod'

De kans is reëel dat Charles De Ketelaere zijn laatste wedstrijd bij Club Brugge heeft gespeeld. Het heeft er namelijk alle schijn van dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang, AC Milan wil hem absoluut naar San Siro halen. En beide clubs zouden ook stilaan een akkoord naderen.


De interesse van de Italiaanse kampioen sluimert al een tijdje en is de afgelopen twee weken bijzonder concreet geworden. De speler zelf lijkt alvast helemaal overtuigd. Hij zou inmiddels persoonlijk contact hebben gehad met trainer Stefano Pioli. En ondertussen zouden de Milanezen in grote lijnen al rond zijn met de zaakwaarnemers van de jonge Rode Duivel. Het zou gaan om een overeenkomst die loopt tot medio 2027. De Ketelaere zou in San Siro zo'n 2.5 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken, mogelijk komen daar nog een aantal bonussen bovenop.

Om een transfer niet in gevaar te brengen bleef hij afgelopen weekend ook aan de kant tijdens de oefenpont tegen FC Kopenhagen. Dat is wellicht ook het geval tijdens de eerstkomende wedstrijden. Al is de transfer zeker nog niet volledig rond. Zo moeten beide clubs er nog uitkomen. Blauw-Zwart is weliswaar op de hoogte van de voorkeur van de speler, maar wil uiteraard ook boter bij de vis. En dus draaien de onderhandelingen met de Milanezen op volle toeren.

31 MILJOEN
De Italianen zouden eerder al een bod hebben uitgebracht van een slordige 20 miljoen euro, maar dat was ruim onvoldoende. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio ligt inmiddels een tweede bod op tafel. Dit zou zo'n 31 miljoen euro bedragen: 28 miljoen euro direct, met nog eens 3 miljoen euro aan variabelen. Dat lijkt nog steeds te weinig, maar is wel een aanzienlijke stap in de goede richting. Ook Fabrizio Romano bevestigt ondertussen dat Milan serieus blijft aandringen.

LEES OOK: Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

31 Miljoen voor CDK ...

Meest recent

Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

0
0
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

94
94
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

116
116
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

36
36
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

163
163
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

81
81
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

14
14
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

263
263
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

99
99
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

85
85
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

216
216
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

126
126
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

153
153
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

318
318
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

295
295
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

338
338
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

558
558
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

161
161
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

416
416
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

135
135
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

400
400
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

350
350

Meer sportnieuws