'Details bekend nieuw De Ketelaere-bod'

door
'Details bekend nieuw De Ketelaere-bod'

De kans is reëel dat Charles De Ketelaere zijn laatste wedstrijd bij Club Brugge heeft gespeeld. Het heeft er namelijk alle schijn van dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang, AC Milan wil hem absoluut naar San Siro halen. En beide clubs zouden ook stilaan een akkoord naderen.


De interesse van de Italiaanse kampioen sluimert al een tijdje en is de afgelopen twee weken bijzonder concreet geworden. De speler zelf lijkt alvast helemaal overtuigd. Hij zou inmiddels persoonlijk contact hebben gehad met trainer Stefano Pioli. En ondertussen zouden de Milanezen in grote lijnen al rond zijn met de zaakwaarnemers van de jonge Rode Duivel. Het zou gaan om een overeenkomst die loopt tot medio 2027. De Ketelaere zou in San Siro zo'n 2.5 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken, mogelijk komen daar nog een aantal bonussen bovenop.

Om een transfer niet in gevaar te brengen bleef hij afgelopen weekend ook aan de kant tijdens de oefenpont tegen FC Kopenhagen. Dat is wellicht ook het geval tijdens de eerstkomende wedstrijden. Al is de transfer zeker nog niet volledig rond. Zo moeten beide clubs er nog uitkomen. Blauw-Zwart is weliswaar op de hoogte van de voorkeur van de speler, maar wil uiteraard ook boter bij de vis. En dus draaien de onderhandelingen met de Milanezen op volle toeren.

31 MILJOEN
De Italianen zouden eerder al een bod hebben uitgebracht van een slordige 20 miljoen euro, maar dat was ruim onvoldoende. Volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio ligt inmiddels een tweede bod op tafel. Dit zou zo'n 31 miljoen euro bedragen: 28 miljoen euro direct, met nog eens 3 miljoen euro aan variabelen. Dat lijkt nog steeds te weinig, maar is wel een aanzienlijke stap in de goede richting. Ook Fabrizio Romano bevestigt ondertussen dat Milan serieus blijft aandringen.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

31 Miljoen voor CDK ...

Meest recent

Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

9
9
Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

261
261
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

90
90
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

408
408
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

42
42
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

83
83
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

167
167
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

66
66
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

146
146
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

450
450
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

67
67
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

28
28
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

184
184
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

248
248
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

495
495
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

186
186
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

166
166
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

147
147
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

92
92
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

76
76
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

387
387
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

96
96
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61

Meer sportnieuws