'Mertens veegt volgende aanbieding van tafel'

door
'Mertens veegt volgende aanbieding van tafel'

Als vrije speler kan Dries Mertens deze zomer aan de slag gaan waar hij wil, maar het is nog steeds hoogst onzeker waar zijn toekomst dan zal liggen. Zijn aflopende contract bij Napoli werd niet op tijd verlengd en voorlopig lijkt de Rode Duivel vooral de ene na de andere optie te mogen schrappen.


De deur voor een verlengd verblijf in Napels is nog niet helemaal gesloten, maar technisch directeur Giuntoli kwam afgelopen weekend wel het met opmerkelijke nieuws dat Mertens een tweejarig contract dat hem 2,5 miljoen euro netto per jaar zou opleveren afgewezen zou hebben. Ook de piste-Antwerp lijkt voorlopig geschrapt zou mogen worden, want volgens Paul Gheysens is er geen enkel contact geweest.

Nu verdwijnt er alweer een andere mogelijkheid van tafel, want Il Mattino schrijft dat Mertens ook niet naar Lazio zal trekken. Trainer Maurizio Sarri nam wel contact op met de 35-jarige, die hij destijds bij Napoli met succes tot spits omvormde, maar Mertens zou bedankt hebben voor het aanbod. Hij zou in Rome slechts doublure van Ciro Immobile worden en daar heeft hij geen trek in.

MARSEILLE OF NAPELS
De opties voor Mertens worden zo stilaan behoorlijk dun bezaaid. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Olympique Marseille en in Franse media blijven die geruchten wel herhaald te worden, maar andere bronnen ontkenden dat er contact was. Het lijkt dus stilaan hopen voor Mertens dat er alsnog een akkoord met Napoli over een nieuw contract uit de bus zal rollen.

Logisch dat Mertens geen zin heeft in Lazio?

Meest recent

'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

55
55
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

190
190
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

163
163
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

148
148
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

166
166
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

44
44
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

155
155
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

90
90
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

234
234
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

429
429
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

271
271
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

239
239
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

195
195
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

319
319
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

304
304
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

126
126
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

375
375
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

316
316
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

123
123
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

208
208
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

234
234
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

533
533

Meer sportnieuws