'Mertens veegt volgende aanbieding van tafel'

door
'Mertens veegt volgende aanbieding van tafel'

Als vrije speler kan Dries Mertens deze zomer aan de slag gaan waar hij wil, maar het is nog steeds hoogst onzeker waar zijn toekomst dan zal liggen. Zijn aflopende contract bij Napoli werd niet op tijd verlengd en voorlopig lijkt de Rode Duivel vooral de ene na de andere optie te mogen schrappen.


De deur voor een verlengd verblijf in Napels is nog niet helemaal gesloten, maar technisch directeur Giuntoli kwam afgelopen weekend wel het met opmerkelijke nieuws dat Mertens een tweejarig contract dat hem 2,5 miljoen euro netto per jaar zou opleveren afgewezen zou hebben. Ook de piste-Antwerp lijkt voorlopig geschrapt zou mogen worden, want volgens Paul Gheysens is er geen enkel contact geweest.

Nu verdwijnt er alweer een andere mogelijkheid van tafel, want Il Mattino schrijft dat Mertens ook niet naar Lazio zal trekken. Trainer Maurizio Sarri nam wel contact op met de 35-jarige, die hij destijds bij Napoli met succes tot spits omvormde, maar Mertens zou bedankt hebben voor het aanbod. Hij zou in Rome slechts doublure van Ciro Immobile worden en daar heeft hij geen trek in.

MARSEILLE OF NAPELS
De opties voor Mertens worden zo stilaan behoorlijk dun bezaaid. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Olympique Marseille en in Franse media blijven die geruchten wel herhaald te worden, maar andere bronnen ontkenden dat er contact was. Het lijkt dus stilaan hopen voor Mertens dat er alsnog een akkoord met Napoli over een nieuw contract uit de bus zal rollen.

Logisch dat Mertens geen zin heeft in Lazio?

Meest recent

'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

55
55
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

16
16
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

79
79
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

258
258
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

52
52
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

450
450
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

351
351
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

235
235
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

279
279
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

81
81
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

648
648
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

236
236
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

443
443
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

691
691
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

418
418
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

188
188
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

179
179
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

172
172
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

79
79
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

270
270
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

82
82
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

353
353
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232

Meer sportnieuws