Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

618 stemmen
Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

Antwerp staat op het punt om tweede grote transfercoup van de zomer af te ronden, want na Oranje-spits Vincent Janssen komt ook Rode Duivel Toby Alderweireld naar de Bosuil. De flirt was al maandenlang aan de gang, maar nu hebben alle partijen elkaar ook gevonden. Antwerp liet maandag immers weten dat het met zowel Al-Duhail als Alderweireld een mondeling akkoord bereikt had en dat er een driejarig contract klaarligt.


Daarmee haal het al voor de zoveelste keer een (ex-)Rode Duivel terug naar België, nadat de voorbije jaren ook al Steven Defour, Kevin Mirallas en Radja Nainggolan Alderweireld voorgingen. Maar daarmee is de honger van de Great Old nog niet gestild. Ook de naam van Dries Mertens valt al weken op de Bosuil door de impasse rond zijn contractverlenging bij Napoli.

Maar voorzitter Paul Gheysens ontkent dat de 35-jarige aanvaller een thema is op de Bosuil. "Of Dries Mertens hier al is aangeboden? Nee, er is geen enkel contact geweest met Dries Mertens. Ik vind het jammer dat ze dat zeggen", maakt hij glashelder bij Het Nieuwsblad. Het lijkt er voorlopig dus niet op dat Mertens deze zomer in Deurne zal neerstrijken.

WAAR DAN WEL?
Waar de toekomst van Mertens dan wel zal liggen, blijft nog een grote vraag. De aanvaller leek zelf vooral te hopen dat hij toch bij Napoli zou mogen blijven, maar daar lieten ze vorig weekend weten dat hij een tweejarig contract aan 2,5 miljoen euro netto per jaar afgewezen zou hebben. Zijn naam viel ook al bij Lazio en Olympique Marseille, maar het is de vraag hoe concreet dat allemaal is.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Moet Antwerp nog voor Mertens gaan?

Meest recent

Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

19
19
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

35
35
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

30
30
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

57
57
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

246
246
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

142
142
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

407
407
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

420
420
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

137
137
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

78
78
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

225
225
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

123
123
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

82
82
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

317
317
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

243
243
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

102
102
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

100
100
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

266
266
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

169
169
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

409
409
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

142
142
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

226
226
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

37
37
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

544
544

Meer sportnieuws