Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

618 stemmen
Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

Antwerp staat op het punt om tweede grote transfercoup van de zomer af te ronden, want na Oranje-spits Vincent Janssen komt ook Rode Duivel Toby Alderweireld naar de Bosuil. De flirt was al maandenlang aan de gang, maar nu hebben alle partijen elkaar ook gevonden. Antwerp liet maandag immers weten dat het met zowel Al-Duhail als Alderweireld een mondeling akkoord bereikt had en dat er een driejarig contract klaarligt.


Daarmee haal het al voor de zoveelste keer een (ex-)Rode Duivel terug naar België, nadat de voorbije jaren ook al Steven Defour, Kevin Mirallas en Radja Nainggolan Alderweireld voorgingen. Maar daarmee is de honger van de Great Old nog niet gestild. Ook de naam van Dries Mertens valt al weken op de Bosuil door de impasse rond zijn contractverlenging bij Napoli.

Maar voorzitter Paul Gheysens ontkent dat de 35-jarige aanvaller een thema is op de Bosuil. "Of Dries Mertens hier al is aangeboden? Nee, er is geen enkel contact geweest met Dries Mertens. Ik vind het jammer dat ze dat zeggen", maakt hij glashelder bij Het Nieuwsblad. Het lijkt er voorlopig dus niet op dat Mertens deze zomer in Deurne zal neerstrijken.

WAAR DAN WEL?
Waar de toekomst van Mertens dan wel zal liggen, blijft nog een grote vraag. De aanvaller leek zelf vooral te hopen dat hij toch bij Napoli zou mogen blijven, maar daar lieten ze vorig weekend weten dat hij een tweejarig contract aan 2,5 miljoen euro netto per jaar afgewezen zou hebben. Zijn naam viel ook al bij Lazio en Olympique Marseille, maar het is de vraag hoe concreet dat allemaal is.

LEES OOK: 'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

🚀

Moet Antwerp nog voor Mertens gaan?

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

5
5
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

58
58
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

23
23
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

77
77
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

27
27
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

110
110
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

136
136
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

99
99
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

105
105
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

98
98
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

215
215
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

157
157
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

344
344
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

389
389
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

370
370
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws