Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

door
Gheysens spreekt duidelijke taal over komst Mertens

Antwerp staat op het punt om tweede grote transfercoup van de zomer af te ronden, want na Oranje-spits Vincent Janssen komt ook Rode Duivel Toby Alderweireld naar de Bosuil. De flirt was al maandenlang aan de gang, maar nu hebben alle partijen elkaar ook gevonden. Antwerp liet maandag immers weten dat het met zowel Al-Duhail als Alderweireld een mondeling akkoord bereikt had en dat er een driejarig contract klaarligt.


Daarmee haal het al voor de zoveelste keer een (ex-)Rode Duivel terug naar België, nadat de voorbije jaren ook al Steven Defour, Kevin Mirallas en Radja Nainggolan Alderweireld voorgingen. Maar daarmee is de honger van de Great Old nog niet gestild. Ook de naam van Dries Mertens valt al weken op de Bosuil door de impasse rond zijn contractverlenging bij Napoli.

Maar voorzitter Paul Gheysens ontkent dat de 35-jarige aanvaller een thema is op de Bosuil. "Of Dries Mertens hier al is aangeboden? Nee, er is geen enkel contact geweest met Dries Mertens. Ik vind het jammer dat ze dat zeggen", maakt hij glashelder bij Het Nieuwsblad. Het lijkt er voorlopig dus niet op dat Mertens deze zomer in Deurne zal neerstrijken.

WAAR DAN WEL?
Waar de toekomst van Mertens dan wel zal liggen, blijft nog een grote vraag. De aanvaller leek zelf vooral te hopen dat hij toch bij Napoli zou mogen blijven, maar daar lieten ze vorig weekend weten dat hij een tweejarig contract aan 2,5 miljoen euro netto per jaar afgewezen zou hebben. Zijn naam viel ook al bij Lazio en Olympique Marseille, maar het is de vraag hoe concreet dat allemaal is.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Moet Antwerp nog voor Mertens gaan?

Meest recent

Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

52
52
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

33
33
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

125
125
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

56
56
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

92
92
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

70
70
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

80
80
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

255
255
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

33
33
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

440
440
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

269
269
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

103
103
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

140
140
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

243
243
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

103
103
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

72
72
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

157
157
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

41
41
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

354
354
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

139
139
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

470
470
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

138
138
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

252
252

Meer sportnieuws