'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

door
'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

Na maandenlange speculatie kwam er de voorbije weken duidelijkheid over de sportieve toekomst van Paris Saint-Germain. Technisch directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino werden bedankt voor bewezen diensten en werden vervangen door Luis Campos als sportieve baas en Christophe Galtier als nieuwe coach. Die laatste werd aangesteld ondanks dat Zinedine Zidane op weg leek naar het Parc des Princes.


Begin juni meldden verschillende Franse media zelfs dat zijn aanstelling helemaal in kannen en kruiken was, maar uiteindelijk bleef de witte rook uit. Het doorgaans over PSG goed geïnformeerde Le Parisien stelt nu dat de entourage van Zidane de Franse grootmacht gebruikt heeft door zelf te lekken over een naderende deal, hoewel Zidane goed wist dat hij nooit bij PSG aan de slag zou gaan.

De berichten zorgden dan ook voor grote verwarring in Parijs bij Campos, die nooit met Zidane gesproken had en het met het PSG-bestuur ook nooit over diens aanstelling gehad had. De Portugese sportief directeur ging resoluut voor Galtier en voor hem was Zidane nooit een optie.

DESCHAMPS
Zizou heeft echter zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach en wou druk zetten op de Franse bond door de interesse van PSG te lekken. Door het te doen lijken alsof hij een job in Parijs en de kans om samen te werken met onder meer Mbappé en Messi 'opgegeven' had om bondscoach te worden, wou hij de druk vergroten om na het WK als bondscoach van Les Bleus aan de slag te mogen. Dan loopt het contract van Didier Deschamps immers af en Zidane hoopt zijn ex-ploegmaat te mogen opvolgen.

LEES OOK: PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Zal het plannetje van Zidane slagen?

Meest recent

"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

3
3
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

14
14
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

24
24
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

18
18
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

41
41
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

18
18
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

96
96
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

86
86
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

83
83
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

42
42
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

626
626
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

22
22
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

43
43
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

79
79
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

178
178
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

102
102
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

67
67
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

38
38
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

128
128
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

120
120
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

173
173
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

349
349
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

349
349

Meer sportnieuws