'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

116
'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

Na maandenlange speculatie kwam er de voorbije weken duidelijkheid over de sportieve toekomst van Paris Saint-Germain. Technisch directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino werden bedankt voor bewezen diensten en werden vervangen door Luis Campos als sportieve baas en Christophe Galtier als nieuwe coach. Die laatste werd aangesteld ondanks dat Zinedine Zidane op weg leek naar het Parc des Princes.


Begin juni meldden verschillende Franse media zelfs dat zijn aanstelling helemaal in kannen en kruiken was, maar uiteindelijk bleef de witte rook uit. Het doorgaans over PSG goed geïnformeerde Le Parisien stelt nu dat de entourage van Zidane de Franse grootmacht gebruikt heeft door zelf te lekken over een naderende deal, hoewel Zidane goed wist dat hij nooit bij PSG aan de slag zou gaan.

De berichten zorgden dan ook voor grote verwarring in Parijs bij Campos, die nooit met Zidane gesproken had en het met het PSG-bestuur ook nooit over diens aanstelling gehad had. De Portugese sportief directeur ging resoluut voor Galtier en voor hem was Zidane nooit een optie.

DESCHAMPS
Zizou heeft echter zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach en wou druk zetten op de Franse bond door de interesse van PSG te lekken. Door het te doen lijken alsof hij een job in Parijs en de kans om samen te werken met onder meer Mbappé en Messi 'opgegeven' had om bondscoach te worden, wou hij de druk vergroten om na het WK als bondscoach van Les Bleus aan de slag te mogen. Dan loopt het contract van Didier Deschamps immers af en Zidane hoopt zijn ex-ploegmaat te mogen opvolgen.

LEES OOK: Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Zal het plannetje van Zidane slagen?

Meest recent

"Minstens 10 jaar" - Club Brugge-voorspelling doet Anderlecht huiveren

RSC Anderlecht blijft de met voorsprong meest succesvolle club uit de geschiedenis van het Belgische ...

47
47
Grote Mannaert-wending bij KBVB: doorbraak in de maak

De Rode Duivels trappen deze week hun campagne in de Nations League op gang. Ondertussen blijft het ...

52
52
‘Lammens afgemaakt: Van Bommel doet straffe ingreep’

Senne Lammens krijgt meteen een opvallend signaal van Mark van Bommel. Net nu de doelman bij ...

134
134
Thorup op plaats gezet: "Genk moet daar vanaf stappen"

KRC Genk heeft een tegenvalllende start van het seizoen achter de rug. Met 9 op 18 tellen de ...

75
75
Union haalt wéér ruwe diamant: "Interesse lang duidelijk"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

100
100
Verrassende Duivel maakt indruk: eerste basisplaats lonkt

De Rode Duivels zijn voor het eerst sinds het WK weer samengekomen. Maandag werd verzamelen geblazen ...

185
185
Club Brugge aan de slag: nieuwste toptransfer staat vast

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

449
449
Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

16
16
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

79
79
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

169
169
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

127
127
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

140
140
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

692
692
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

221
221
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

497
497
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

873
873
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

181
181
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

115
115
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

106
106
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

545
545
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

451
451
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

79
79
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

120
120
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

146
146
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

259
259

Meer sportnieuws