'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

door
'Zidane houdt PSG en Frankrijk voor het lapje met sluw spel'

Na maandenlange speculatie kwam er de voorbije weken duidelijkheid over de sportieve toekomst van Paris Saint-Germain. Technisch directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino werden bedankt voor bewezen diensten en werden vervangen door Luis Campos als sportieve baas en Christophe Galtier als nieuwe coach. Die laatste werd aangesteld ondanks dat Zinedine Zidane op weg leek naar het Parc des Princes.


Begin juni meldden verschillende Franse media zelfs dat zijn aanstelling helemaal in kannen en kruiken was, maar uiteindelijk bleef de witte rook uit. Het doorgaans over PSG goed geïnformeerde Le Parisien stelt nu dat de entourage van Zidane de Franse grootmacht gebruikt heeft door zelf te lekken over een naderende deal, hoewel Zidane goed wist dat hij nooit bij PSG aan de slag zou gaan.

De berichten zorgden dan ook voor grote verwarring in Parijs bij Campos, die nooit met Zidane gesproken had en het met het PSG-bestuur ook nooit over diens aanstelling gehad had. De Portugese sportief directeur ging resoluut voor Galtier en voor hem was Zidane nooit een optie.

DESCHAMPS
Zizou heeft echter zijn zinnen gezet op de job van Frans bondscoach en wou druk zetten op de Franse bond door de interesse van PSG te lekken. Door het te doen lijken alsof hij een job in Parijs en de kans om samen te werken met onder meer Mbappé en Messi 'opgegeven' had om bondscoach te worden, wou hij de druk vergroten om na het WK als bondscoach van Les Bleus aan de slag te mogen. Dan loopt het contract van Didier Deschamps immers af en Zidane hoopt zijn ex-ploegmaat te mogen opvolgen.

LEES OOK: Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Zal het plannetje van Zidane slagen?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

1
1
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

21
21
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

35
35
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

20
20
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

70
70
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

72
72
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

79
79
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

120
120
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

91
91
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

104
104
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

41
41
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

395
395
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

177
177
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

120
120
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

264
264
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

377
377
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

303
303
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

103
103
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

506
506
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

313
313
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

101
101
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

244
244
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws