SK Beveren vindt broodnodige doelman

door
SK Beveren vindt broodnodige doelman

SK Beveren slaagde er vorig seizoen niet in om meteen terug te promoveren naar de Jupiler Pro League. Het bleek toch even nodig te hebben om zich aan te passen aan de speciale reeks die 1B is, maar straks waagt het met meer ervaring een nieuwe poging om terug te keren naar het hoogste niveau. Een dikke maand voor de start van de competitie bouwen ze wel nog volop aan hun ploeg.


Zo bleek een nieuwe doelman toch broodnodig de voorbije weken. Nordin Jackers (OH Leuven) en Bill Lathouwers (Beerschot) zochten immers andere oorden op, waardoor enkel Brent Gabriël nog over bleef. Die krappe bezetting zorgde er vorige week nog voor dat Beveren een oefenwedstrijd tegen KV Kortrijk moest afzeggen, omdat zowel Gabriël als de beloftendoelman geblesseerd waren en ze dus geen keeper ter beschikking hadden.

Maar nu werd er toch eindelijk een nieuwe doelman gevonden. Beveren kondigt namelijk aan dat Jorn Brondeel voor twee seizoenen op de Freethiel getekend heeft. "De doelmanspositie is een sleutelpositie, waarbij je niet over één nacht ijs gaat. We hebben lang gewacht, tot we de juiste man hadden gevonden. Jorn is iemand die perfect aan het vooropgestelde profiel beantwoord: ervaring in België, met een niveau om zowel onze divisie als hoger aan te kunnen", legt CEO Antoine Gobin uit.

NEDERLAND
Brondeel kreeg zijn jeugdopleiding bij Zulte Waregem, maar maakte zijn debuut in het profvoetbal bij toenmalig tweedeklasser Antwerp. Hij speelde daarna ook nog voor Lierse, maar bracht het grootste deel van zijn carrière in Nederland door. Zes jaar lang was hij bij onze noorderburen aan de slag bij achtereenvolgens NAC Breda, FC Twente en Willem II. Bij die laatste was hij vorig seizoen de doublure van Timon Wellenreuther en kwam hij twee keer in actie in de Eredivisie.


LEES OOK: SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

Goede aankoop van Beveren?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

13
13
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

27
27
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

39
39
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

86
86
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

123
123
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

151
151
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

51
51
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

370
370
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

338
338
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

779
779
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

255
255
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

425
425
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

243
243
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

954
954
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

320
320
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

379
379
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

215
215
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

650
650
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws