Ten Hag spreekt scherpe taal over vertrek Ronaldo

98 stemmen
Ten Hag spreekt scherpe taal over vertrek Ronaldo

Manchester United is begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, maar op Cristiano Ronaldo is het nog steeds wachten. De afwezigheid van de Portugese ster deed de geruchten over zijn toekomst alleen maar toenemen, want er waren nog maar net geruchten verschenen dat hij de club om een transfer gevraagd zou hebben. De 37-jarige wil volgend seizoen immers absoluut Champions League spelen, maar United pakte geen ticket.


Chelsea en Bayern München werden al nadrukkelijk genoemd als mogelijke volgende bestemmingen voor de vijfvoudige Gouden Bal, maar voorlopig is het nog koffiedik kijken waar Ronaldo volgend seizoen zal spelen. Dat kan ook gewoon nog op Old Trafford zijn, want hij heeft er nog een jaar contract en de club lijkt niet van plan om mee te werken aan een transfer.

Dat standpunt herhaalde Erik ten Hag ook nog eens op zijn eerste persconferentie. "Hij heeft mij niet verteld dat hij wil vertrekken. Ik heb de verhalen gelezen, maar Ronaldo is niet te koop", maakte de nieuwe trainer glashelder. "Hij maakt deel uit van onze plannen en we willen samen successen boeken."

PERSOONLIJKE REDENEN
Desondanks is Ronaldo er niet bij in Thailand, waar United op toernee is ter voorbereiding op de nieuwe jaargang. "Ronaldo is niet meegereisd, maar dat heeft met persoonlijke omstandigheden te maken. We rekenen op Ronaldo voor komend seizoen, verder is er niet over te vertellen. Ik kijk ernaar uit om met hem samen te werken", was Ten Hag echter kort en bondig.


LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Zal United erin slagen Ronaldo te houden?

Meest recent

'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

62
62
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

30
30
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

25
25
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

22
22
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

300
300
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

45
45
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

182
182
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

37
37
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

215
215
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

151
151
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

105
105
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

656
656
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

63
63
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

159
159
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

161
161
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1035
1035
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

65
65
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

654
654
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

439
439
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

829
829
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

816
816
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

132
132
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

484
484
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

801
801
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

389
389

Meer sportnieuws