Ten Hag spreekt scherpe taal over vertrek Ronaldo

98 stemmen
Ten Hag spreekt scherpe taal over vertrek Ronaldo

Manchester United is begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, maar op Cristiano Ronaldo is het nog steeds wachten. De afwezigheid van de Portugese ster deed de geruchten over zijn toekomst alleen maar toenemen, want er waren nog maar net geruchten verschenen dat hij de club om een transfer gevraagd zou hebben. De 37-jarige wil volgend seizoen immers absoluut Champions League spelen, maar United pakte geen ticket.


Chelsea en Bayern München werden al nadrukkelijk genoemd als mogelijke volgende bestemmingen voor de vijfvoudige Gouden Bal, maar voorlopig is het nog koffiedik kijken waar Ronaldo volgend seizoen zal spelen. Dat kan ook gewoon nog op Old Trafford zijn, want hij heeft er nog een jaar contract en de club lijkt niet van plan om mee te werken aan een transfer.

Dat standpunt herhaalde Erik ten Hag ook nog eens op zijn eerste persconferentie. "Hij heeft mij niet verteld dat hij wil vertrekken. Ik heb de verhalen gelezen, maar Ronaldo is niet te koop", maakte de nieuwe trainer glashelder. "Hij maakt deel uit van onze plannen en we willen samen successen boeken."

PERSOONLIJKE REDENEN
Desondanks is Ronaldo er niet bij in Thailand, waar United op toernee is ter voorbereiding op de nieuwe jaargang. "Ronaldo is niet meegereisd, maar dat heeft met persoonlijke omstandigheden te maken. We rekenen op Ronaldo voor komend seizoen, verder is er niet over te vertellen. Ik kijk ernaar uit om met hem samen te werken", was Ten Hag echter kort en bondig.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Zal United erin slagen Ronaldo te houden?

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

81
81
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

326
326
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

157
157
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

148
148
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

220
220
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

137
137
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

38
38
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

113
113
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

67
67
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

134
134
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

95
95
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

159
159
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

309
309
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1025
1025
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

231
231
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

116
116
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

240
240
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

122
122
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

321
321
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

624
624

Meer sportnieuws