'Nieuw hoofdstuk breekt aan in Muriqi-soap'

473 stemmen
'Nieuw hoofdstuk breekt aan in Muriqi-soap'

Club Brugge stond afgelopen vrijdag dicht bij een nieuwe spits, maar de komst van Vedat Muriqi viel in extremis in het water. Blauw-Zwart heeft de knop inmiddels omgedraaid en speurt verder naar alternatieve pistes. Maar het afketsen van de transfer blijft ondertussen nazinderen.


Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. De Kossovaarse spits vertoefde zelf dan weer op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Maar tijdens die proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. Club stelde vervolgens voor om hem eerst te huren met aankoopoptie, maar dat zagen de andere partijen niet zitten. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken.

Maar bij Lazio lijkt men niet van plan om zich hier zomaar bij neer te leggen. Volgens Il Messaggero zou preses Claudio Lotito er aan denken om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. Men zou dan ook van oordeel zijn dat de affaire met Blauw-Zwart (reputatie)schade heeft berokkend aan zowel de speler als de club. Daarom zou Lotito een bepaalde vergoeding willen bekomen. Al lijkt het onwaarschijnlijk dat hij uiteindelijk zijn gelijk zal halen.

NIEUWE TESTEN
In ieder geval krijgt de soap maandag nog een nieuw hoofdstuk. Dan wordt Muriqi immers in Rome verwacht om daar opnieuw medische en fysieke proeven af te leggen. Indien die wel succesvol zijn, zou dat alleen maar olie op het vuur gooien. Ondertussen zou Lazio wel al met andere clubs spreken over Muriqi. Volgens het gespecialiseerde medium Lalaziosiamonoi is RCD Mallorca, waar hij afgelopen seizoen al op huurbasis speelde, alvast geïnteresseerden. Alleen zouden de Spanjaarden maar tot 6 à 7 miljoen euro willen te gaan, terwijl de Romeinen op veel meer mikken/hopen.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Zou Club Brugge te streng zijn met de fysieke proeven?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

102
102
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

25
25
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

26
26
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

89
89
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

81
81
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

65
65
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

115
115
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

49
49
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

147
147
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

123
123
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

166
166
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

374
374
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

246
246
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

785
785
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

495
495
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

530
530
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

381
381
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

696
696
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

344
344
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

528
528
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2203
2203
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

192
192

Meer sportnieuws