'Nieuw hoofdstuk breekt aan in Muriqi-soap'

door
'Nieuw hoofdstuk breekt aan in Muriqi-soap'

Club Brugge stond afgelopen vrijdag dicht bij een nieuwe spits, maar de komst van Vedat Muriqi viel in extremis in het water. Blauw-Zwart heeft de knop inmiddels omgedraaid en speurt verder naar alternatieve pistes. Maar het afketsen van de transfer blijft ondertussen nazinderen.


Club had naar verluidt een akkoord met SS Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. De Kossovaarse spits vertoefde zelf dan weer op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Maar tijdens die proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. Club stelde vervolgens voor om hem eerst te huren met aankoopoptie, maar dat zagen de andere partijen niet zitten. En dus werd de stekker uit de transfer getrokken.

Maar bij Lazio lijkt men niet van plan om zich hier zomaar bij neer te leggen. Volgens Il Messaggero zou preses Claudio Lotito er aan denken om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. Men zou dan ook van oordeel zijn dat de affaire met Blauw-Zwart (reputatie)schade heeft berokkend aan zowel de speler als de club. Daarom zou Lotito een bepaalde vergoeding willen bekomen. Al lijkt het onwaarschijnlijk dat hij uiteindelijk zijn gelijk zal halen.

NIEUWE TESTEN
In ieder geval krijgt de soap maandag nog een nieuw hoofdstuk. Dan wordt Muriqi immers in Rome verwacht om daar opnieuw medische en fysieke proeven af te leggen. Indien die wel succesvol zijn, zou dat alleen maar olie op het vuur gooien. Ondertussen zou Lazio wel al met andere clubs spreken over Muriqi. Volgens het gespecialiseerde medium Lalaziosiamonoi is RCD Mallorca, waar hij afgelopen seizoen al op huurbasis speelde, alvast geïnteresseerden. Alleen zouden de Spanjaarden maar tot 6 à 7 miljoen euro willen te gaan, terwijl de Romeinen op veel meer mikken/hopen.

LEES OOK: AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

Zou Club Brugge te streng zijn met de fysieke proeven?

Meest recent

José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

1
1
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

25
25
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

38
38
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

48
48
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

59
59
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

127
127
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

98
98
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

328
328
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

117
117
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

62
62
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

80
80
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

34
34
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

125
125
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

221
221
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

501
501
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

160
160
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

146
146
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

36
36
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

90
90
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

289
289
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

91
91
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

235
235
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

340
340
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

186
186
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

16
16

Meer sportnieuws