Gent veest voor drietal tegen Club Brugge

door
Gent veest voor drietal tegen Club Brugge

Komende zondag is het al zover, dan wordt het seizoen in het Belgische profvoetbal officieel op gang getrapt met de Supercup. Het belooft dit jaar een interessante clash te worden tussen Club Brugge en AA Gent. Al zal de bekerwinnaar naar alle waarschijnlijkheid niet op volle kracht kunnen aantreden.


De Buffalo's werkten afgelopen zaterdag al hun generale repetitie af. In de Ghelamco Arena stond namelijk een duel tussen twee bekerwinnaars op het programma. Zo kreeg Gent voor zijn jaarlijkse galamatch het bezoek van het Deense FC Midtjylland. De eerste helft was niet bepaald indrukwekkend. Maar de Oost-Vlamingen kwamen veel beter voor de dag in de tweede periode. En dat leidde uiteindelijk tot een 2-1-overwinning.

Een hoopgevend resultaat, al zal de ploeg er komend weekend wel wat anders uitzien. Sven Kums en Joseph Okumu, die zaterdag ontbraken, zouden immers tijdig fit geraken voor de clash tegen Club Brugge. Maar volgens Het Laatste Nieuws zijn er drie andere sterkhouders die allicht forfait zullen moeten geven. Zo staat een groot vraagteken achter de namen van Laurent Depoitre, Vadis Odjidja en Julien De Sart.

ZWARE VOORBEREIDING
Bovengenoemde spelers hebben allemaal last van bepaalde fysieke ongemakken. Bij het merendeel van hun valt de schade echter goed mee. Bovendien had coach Hein Vanhaezebrouck hier rekening mee gehouden na een tot dusver pittige voorbereiding. "Het gaat ook niet om heel ernstige blessures. Ik hoop dat we een paar jongens recupereren voor de Supercup", aldus de trainer.

LEES OOK: Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

Indien Gent slechts één speler kan recupereren, wie zou u kiezen?

Meest recent

Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

3
3
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

97
97
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

84
84
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

72
72
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

93
93
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

134
134
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

160
160
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

57
57
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

199
199
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

73
73
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

469
469
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

416
416
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

862
862
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

305
305
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

458
458
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

280
280
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1068
1068
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

354
354
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

404
404
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

222
222
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

111
111
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

678
678
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

278
278

Meer sportnieuws