Hoefkens heeft duidelijke boodschap voor Lang en CDK

door
Hoefkens heeft duidelijke boodschap voor Lang en CDK

Carl Hoefkens is bezig aan zijn eerste voorbereiding als hoofdcoach van Club Brugge. De geluiden over zijn werk zijn vanuit de spelersgroep behoorlijk positief en in de oefenmatchen liet de landskampioen bij momenten mooie dingen zien. Al blijft er nog werk aan de winkel en zijn de omstandigheden niet zo evident.


De oud-verdediger kan weliswaar voortborduren op de structuur die is neergezet door zijn voorgangers en zit met genoeg ervaring binnen zijn spelersgroep. Maar het staat nog lang niet vast hoe zijn selectie er over enkele weken zal uitzien. Zo wordt bij de Bruggelingen nog een aantal versterkingen verwacht. Daarnaast staan er ook nog enkele spelers op vertrekken. Met name smaakmakers Noa Lang en Charles De Ketelaere lijken zich deze zomer aan een nieuwe stap te wagen.

Hoefkens hoopt natuurlijk dat zij blijven, al gunt hij de goudhaantjes ook een mooie stap. Maar hij blijft tot dan wel het maximum eisen tijdens de trainingen. "Dat is wel een voorwaarde", klinkt het bij Focus WTV. "Ik spreek met de jongens, en ik wil hun gedachtegang weten. Als ze bij Club Brugge blijven, moeten ze klaar zijn, als zij een transfer doen, moeten ze ook klaar zijn voor de volgende uitdaging. Dat is een win-winsituatie voor iedereen."

INTERNATIONALS
Een ander nadeel voor Hoefkens is dat de internationals nog maar een weekje training in de benen hebben, terwijl aanstaande zondag al de Supercup volgt. Toch is het de bedoeling dat zij zullen opdraven tegen bekerwinnaar AA Gent. "Wij gaan zo goed mogelijk klaar zijn, maar we gaan zeker nog niet volledig klaar zijn. Voor die internationals zal het nog maar de tweede week van de voorbereiding zijn en veel van hen gaan toch moeten spelen. Niet meer dan normaal, zij zijn bij de betere spelers. Na twee weken voorbereiding spelen ze normaal gezien wel maar 45 tot 60 minuten. Dat gaat nu niet het geval zijn", aldus de T1.

LEES OOK: Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

Wie denkt u dat uiteindelijk het meeste zal opbrengen?

Meest recent

'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

35
35
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

180
180
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

284
284
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

17
17
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

235
235
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

78
78
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

77
77
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

155
155
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

85
85
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

50
50
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

213
213
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

120
120
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

172
172
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

225
225
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

310
310
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

416
416
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

198
198
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

318
318
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

68
68
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

208
208
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

266
266
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

142
142
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

167
167

Meer sportnieuws