Uitspraak Haaland doet De Bruyne watertanden

door
Uitspraak Haaland doet De Bruyne watertanden

Manchester City zet ook in het komende seizoen alles op de eindzege in de Champions League. Tijdens de voorbije seizoenen liep er telkens wel iets fout, maar de Engelse kampioen beschikt dit jaar over een extra wapen. Zo moet Erling Haaland de nieuwe doelpuntenmachine in het Etihad Stadium worden.


Haaland groeide de voorbije jaren bij Borussia Dortmund uit tot één van de dodelijkste spitsen op de Europese velden. Maar in zijn contract met de Duitse topclub stond een clausule waardoor hij deze zomer voor een gelimiteerde som van zo'n 75 miljoen euro kon vertrekken. En daar maakte de Engelse kampioen, die vorig seizoen nog nipt naast Harry Kane greep, dus gretig gebruik van.

Er toonden uiteraard nog meer ploegen interesse in de topspits. Zowat alle Europese grootmachten passeerden in de voorbije maanden de revue. Maar City legde uiteindelijk het meest financiële slagkracht voor de dag. En ook de sportieve vooruitzichten zijn bijzonder interessant voor Haaland. Hij komt in een goed gerodeerde ploeg terecht, is quasi zeker van de nodige prijzen en kan samenwerken met Pep Guardiola, volgens velen nog steeds de beste trainer ter wereld.

KDB-CONNECTIE
Daarnaast krijgt hij met Kevin De Bruyne een aangever van absolute topklasse achter zich. En daar kijkt Haaland duidelijk naar uit. Zondag werd hij immers officieel voorgesteld aan de supporters van City en tijdens dat event werd hij alvast gepolst naar de samenwerking met de Rode Duivel. "Ik hoop vooral dat hij volgend seizoen een pak meer assists zal hebben", grijnsde de Noorse spits. De Bruyne, die eerstdaags terugkeert van vakantie, zal het alvast graag horen.

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Haaland scoort volgend seizoen minstens 30 goals ...

Meest recent

Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

10
10
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

62
62
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

53
53
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

156
156
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

82
82
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

35
35
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

201
201
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

33
33
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

197
197
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

367
367
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

131
131
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

379
379
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

205
205
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

83
83
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

499
499
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

617
617
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

118
118
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

200
200
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

41
41
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Engelse miljoenen voor Club, Kompany verwend'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

222
222
Zorgt Hazard voor absolute knaltransfer Anderlecht?

RSC Anderlecht staat tweede in de Jupiler Pro League. Na de klap tegen Westerlo wonnen de ...

375
375
‘Jackpot: Cercle-goudhaantje verlaat zinkend schip’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Na het verlies tegen KV ...

473
473
Twee verrassende Anderlecht-uitblinkers peuzelen STVV op

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-0 onderuit tegen Westerlo, maar de manschappen van Besnik ...

217
217
Bastien doet verhaal na beroerte: “Het scheelde weinig”

Samuel Bastien speelde in het verleden bij RSC Anderlecht en Standard Luik. Vincent Kompany haalde ...

34
34

Meer sportnieuws