'Ten Hag vindt alternatief voor De Jong'

door
'Ten Hag vindt alternatief voor De Jong'

Als het van Erik ten Hag afhangt, staat Frenkie de Jong morgen op het oefenveld bij Manchester United. De onderhandelingen met FC Barcelona verlopen zeer stroef en Man Utd richt zijn vizier al op andere spelers. Het speurt rond bij PSG.


Volgens het Franse L'Equipe staat Leandro Paredes op het verlanglijstje. De Argentijn, die ook op de radar staat bij Juventus, is één van de elf spelers die uit Parijs mag vertrekken. Manchester United weet dat De Jong ongeveer 80 miljoen euro moet kosten, terwijl Paredes 35 miljoen euro als prijskaartje aan zich heeft hangen. Ten Hag gaat voor een compleet nieuw middenveld, zo vertrok Paul Pogba naar Juventus en Nemanja Matic naar AS Roma, en eerstdaags zal de club ook Christian Eriksen voorstellen als nieuwste aanwinst.

AFSCHEID VAN DE ARGENTIJNEN

Man Utd hoopt nog steeds op een doorbraak in het dossier van De Jong, maar Paredes is dus een Plan B. Paredes kwam in januari 2019 voor veertig miljoen over van Zenit St. Petersburg. Sindsdien speelde de Argentijn 113 wedstrijden voor PSG, waarin hij 3 keer scoorde en 9 assists gaf. Paredes werd drie keer kampioen met de Parijzenaren. Hij was ook 44 keer Argentijns international. Bij PSG was hij goed bevriend met Lionel Messi, maar daar wordt de Argentijnse enclave van de hand gedaan. Angel Di Maria vertrok al naar Juventus, Leandro Paredes moet ook weg en Mauro Icardi is ook een speler die geen toekomst meer heeft bij de Franse topclub. Lionel Messi zal wel bij de club blijven.

Zal Man Utd De Jong nog kunnen strikken?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

7
7
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

66
66
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

333
333
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

97
97
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

239
239
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

326
326
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

99
99
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

237
237
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

298
298
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

56
56
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

510
510
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

419
419
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

443
443
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

374
374
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

607
607
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

269
269
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

209
209

Meer sportnieuws