'Money time: transfer De Ketelaere bereikt cruciaal punt'

door
'Money time: transfer De Ketelaere bereikt cruciaal punt'

Club Brugge rondde zaterdag zijn oefenkamp in Wageningen af met een oefennederlaag tegen FC Kopenhagen (2-4). Charles De Ketelaere bleef tijdens de hele wedstrijd, die 120 minuten duurde, op zijn stoeltje aan de zijlijn zitten. En dat zou alles te maken hebben met zijn aankomende transfer.


Nochtans behoorde een vertrek niet tot de plannen van de Bruggelingen, die hun publiekslieveling liever nog een jaartje had gehouden. Maar de interesse in de jonge Rode Duivel nam steeds nadrukkelijker toe. Leeds United is naar verluidt zelfs bereid het eigen transferrecord te breken voor zijn komst. Al heeft De Ketelaere naar verluidt een andere bestemming in zijn gedachten.

Verschillende bronnen melden dat hij zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar AC Milan. De Italiaanse kampioen toont al een hele poos belangstelling en die interesse is de voorbije dagen erg concreet geworden. Zo zou CDK overtuigd zijn geraakt na persoonlijke gesprekken met coach Stefano Pioli en TD Paolo Maldini. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken.

MONEY TIME
Volgens de Italiaanse journalist Rudy Galetti wordt komende week bepalend voor het dossier. Milan zou dan een tweede officieel bod uitbrengen en op basis daarvan moet blijken of de onderhandelingen enige slaagkans zullen hebben. De gesprekken met de speler en zijn entourage zouden alvast vlot zijn verlopen, zo beweert ook Galetti dat er inmiddels sprake is van akkoord over de persoonlijke voorwaarden.

LEES OOK: 'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Club moet zich soepel opstellen in de onderhandelingen ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

5
5
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

41
41
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

234
234
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

32
32
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

487
487
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

60
60
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

131
131
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

815
815
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

81
81
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

33
33
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

560
560
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

395
395
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1217
1217
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

368
368
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

43
43
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

202
202
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

498
498
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

336
336
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

877
877
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

245
245
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

647
647
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

625
625
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws