'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

door
'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

Manchester City volgde zich in het voorbije seizoen zelf op als Engels kampioen, maar slaagde er andermaal niet in om met de Champions League aan de haal te gaan. In de komende jaargang wordt dan ook alles gezet op het behalen van succes in het Kampioenenbal. En daarvoor laat de club zich stevig gelden op de transfermarkt.


Nadat de Citizens een jaartje geleden nog naast Harry Kane grepen, hebben ze nu wel een nieuwe topspits beet. Zoals geweten werd Erling Haaland weggekocht bij Borussia Dortmund. Hij moet het speerpunt van de aanvalslinie gaan worden. De Noor zal de concurrentie krijgen van Julian Alvarez, een Argentijns supertalent dat werd overgenomen van River Plate. En om het middenveld te versterken werd Engels international Kalvin Philips weggeplukt bij Leeds United.

Voorlopig lijkt de selectie van coach Pep Guardiola dus voldoende sterk in de breedte. Op korte termijn worden dan ook geen grote aanwinsten verwacht, maar daar kan snel verandering in komen. Enkele spelers zouden immers nog kunnen vertrekken en moeten dus vervangen worden. Dat geldt onder meer voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger staat in de belangstelling van Chelsea FC en de Blues zouden stevig doordrukken voor zijn komst.

LEIPZIG WERKT TEGEN
Moest Aké andere oorden opzoeken, wil City een nieuwe verdediger aantrekken. En daarvoor zou het target inmiddels bepaald zijn. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Engelse kampioen namelijk zijn zinnen gezet op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat heeft een sterk eerste seizoen bij RB Leipzig achter de rug en bewees dat hij de kwaliteiten heeft om het te maken aan de Europese top. Al zal City wel zijn beste beentje moeten voorzetten. Leipzig is voorlopig immers niet bereid om mee te werken aan een vertrek en dus zal er smak geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.

LEES OOK: Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

City heeft in de breedte de sterkste kern van heel Europa ...

Meest recent

Vandenbroeck deelt transfer mee: "Komt naar Zulte Waregem"

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

20
20
'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

69
69
Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

72
72
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

456
456
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

105
105
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

38
38
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

78
78
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

248
248
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

169
169
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

30
30
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

470
470
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

319
319
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

134
134
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

327
327
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

644
644
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

88
88
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

356
356
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

248
248
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

172
172
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

188
188
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

282
282
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

772
772
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

446
446
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

507
507

Meer sportnieuws