'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

door
'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

Manchester City volgde zich in het voorbije seizoen zelf op als Engels kampioen, maar slaagde er andermaal niet in om met de Champions League aan de haal te gaan. In de komende jaargang wordt dan ook alles gezet op het behalen van succes in het Kampioenenbal. En daarvoor laat de club zich stevig gelden op de transfermarkt.


Nadat de Citizens een jaartje geleden nog naast Harry Kane grepen, hebben ze nu wel een nieuwe topspits beet. Zoals geweten werd Erling Haaland weggekocht bij Borussia Dortmund. Hij moet het speerpunt van de aanvalslinie gaan worden. De Noor zal de concurrentie krijgen van Julian Alvarez, een Argentijns supertalent dat werd overgenomen van River Plate. En om het middenveld te versterken werd Engels international Kalvin Philips weggeplukt bij Leeds United.

Voorlopig lijkt de selectie van coach Pep Guardiola dus voldoende sterk in de breedte. Op korte termijn worden dan ook geen grote aanwinsten verwacht, maar daar kan snel verandering in komen. Enkele spelers zouden immers nog kunnen vertrekken en moeten dus vervangen worden. Dat geldt onder meer voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger staat in de belangstelling van Chelsea FC en de Blues zouden stevig doordrukken voor zijn komst.

LEIPZIG WERKT TEGEN
Moest Aké andere oorden opzoeken, wil City een nieuwe verdediger aantrekken. En daarvoor zou het target inmiddels bepaald zijn. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Engelse kampioen namelijk zijn zinnen gezet op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat heeft een sterk eerste seizoen bij RB Leipzig achter de rug en bewees dat hij de kwaliteiten heeft om het te maken aan de Europese top. Al zal City wel zijn beste beentje moeten voorzetten. Leipzig is voorlopig immers niet bereid om mee te werken aan een vertrek en dus zal er smak geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.

LEES OOK: Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

City heeft in de breedte de sterkste kern van heel Europa ...

Meest recent

Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

7
7
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

77
77
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

59
59
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

22
22
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

69
69
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

94
94
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

49
49
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

289
289
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

580
580
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

513
513
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

366
366
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

339
339
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

241
241
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

588
588
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

249
249
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

87
87
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

294
294
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

86
86
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

444
444
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

199
199
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

74
74
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

197
197
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

121
121

Meer sportnieuws