'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

93 stemmen
'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

Manchester City volgde zich in het voorbije seizoen zelf op als Engels kampioen, maar slaagde er andermaal niet in om met de Champions League aan de haal te gaan. In de komende jaargang wordt dan ook alles gezet op het behalen van succes in het Kampioenenbal. En daarvoor laat de club zich stevig gelden op de transfermarkt.


Nadat de Citizens een jaartje geleden nog naast Harry Kane grepen, hebben ze nu wel een nieuwe topspits beet. Zoals geweten werd Erling Haaland weggekocht bij Borussia Dortmund. Hij moet het speerpunt van de aanvalslinie gaan worden. De Noor zal de concurrentie krijgen van Julian Alvarez, een Argentijns supertalent dat werd overgenomen van River Plate. En om het middenveld te versterken werd Engels international Kalvin Philips weggeplukt bij Leeds United.

Voorlopig lijkt de selectie van coach Pep Guardiola dus voldoende sterk in de breedte. Op korte termijn worden dan ook geen grote aanwinsten verwacht, maar daar kan snel verandering in komen. Enkele spelers zouden immers nog kunnen vertrekken en moeten dus vervangen worden. Dat geldt onder meer voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger staat in de belangstelling van Chelsea FC en de Blues zouden stevig doordrukken voor zijn komst.

LEIPZIG WERKT TEGEN
Moest Aké andere oorden opzoeken, wil City een nieuwe verdediger aantrekken. En daarvoor zou het target inmiddels bepaald zijn. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Engelse kampioen namelijk zijn zinnen gezet op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat heeft een sterk eerste seizoen bij RB Leipzig achter de rug en bewees dat hij de kwaliteiten heeft om het te maken aan de Europese top. Al zal City wel zijn beste beentje moeten voorzetten. Leipzig is voorlopig immers niet bereid om mee te werken aan een vertrek en dus zal er smak geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.

LEES OOK: ‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

City heeft in de breedte de sterkste kern van heel Europa ...

Meest recent

AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

6
6
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

90
90
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

64
64
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

45
45
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

92
92
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

41
41
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

699
699
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

136
136
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

88
88
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

53
53
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

30
30
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

237
237
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

203
203
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

301
301
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

95
95
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

177
177
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

266
266
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

42
42
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

621
621
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

629
629
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

75
75

Meer sportnieuws