'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

door
'City heeft volgende topaanwinst al bepaald'

Manchester City volgde zich in het voorbije seizoen zelf op als Engels kampioen, maar slaagde er andermaal niet in om met de Champions League aan de haal te gaan. In de komende jaargang wordt dan ook alles gezet op het behalen van succes in het Kampioenenbal. En daarvoor laat de club zich stevig gelden op de transfermarkt.


Nadat de Citizens een jaartje geleden nog naast Harry Kane grepen, hebben ze nu wel een nieuwe topspits beet. Zoals geweten werd Erling Haaland weggekocht bij Borussia Dortmund. Hij moet het speerpunt van de aanvalslinie gaan worden. De Noor zal de concurrentie krijgen van Julian Alvarez, een Argentijns supertalent dat werd overgenomen van River Plate. En om het middenveld te versterken werd Engels international Kalvin Philips weggeplukt bij Leeds United.

Voorlopig lijkt de selectie van coach Pep Guardiola dus voldoende sterk in de breedte. Op korte termijn worden dan ook geen grote aanwinsten verwacht, maar daar kan snel verandering in komen. Enkele spelers zouden immers nog kunnen vertrekken en moeten dus vervangen worden. Dat geldt onder meer voor Nathan Aké. De Nederlandse verdediger staat in de belangstelling van Chelsea FC en de Blues zouden stevig doordrukken voor zijn komst.

LEIPZIG WERKT TEGEN
Moest Aké andere oorden opzoeken, wil City een nieuwe verdediger aantrekken. En daarvoor zou het target inmiddels bepaald zijn. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano heeft de Engelse kampioen namelijk zijn zinnen gezet op Josko Gvardiol. De 20-jarige Kroaat heeft een sterk eerste seizoen bij RB Leipzig achter de rug en bewees dat hij de kwaliteiten heeft om het te maken aan de Europese top. Al zal City wel zijn beste beentje moeten voorzetten. Leipzig is voorlopig immers niet bereid om mee te werken aan een vertrek en dus zal er smak geld op tafel moeten komen om hen te overtuigen.

LEES OOK: 'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

City heeft in de breedte de sterkste kern van heel Europa ...

Meest recent

Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

48
48
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

132
132
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

65
65
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

27
27
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

94
94
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

131
131
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

37
37
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

103
103
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

206
206
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

168
168
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

236
236
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

294
294
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

189
189
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

300
300
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

365
365
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

383
383
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

196
196
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

135
135
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

293
293

Meer sportnieuws