'Chelsea haalt uit op mercato: medische proeven gepland'

54 stemmen
'Chelsea haalt uit op mercato: medische proeven gepland'

Aan de top van de Premier League draait de transfercarrousel inmiddels op volle toeren. Onder meer Liverpool FC (Darwin Nuñez), Tottenham ( Yves Bissouma, Ivan Perisic, Richarlison), Arsenal FC (Gabriel Jesus) en Manchester City (Erling Haaland, Kalvin Philips) konden zich al gevoelig versterken. Maar ook Chelsea FC schiet nu in actie.


De Blues kwamen onlangs in nieuwe handen terecht. Zo staat Todd Boehly momenteel aan de top van de club. Die gaf eerder al groen licht voor de huurbeurt van Romelu Lukaku aan Internazionale, terwijl Andreas Christensen en Antonio Rüdiger transfervrij vertrokken. En dus wil men nu ook werk maken van versterking. Zo is al een tijdje bekend dat Chelsea zijn zinnen heeft gezet op Raheem Sterling.

De Engelse international gaat bij Manchester City alvast zijn laatste contractjaar in en zat er afgelopen seizoen steeds vaker op de bank, waardoor de Premier League-kampioen niet weigerachtig staat tegenover een vertrek. En zaterdag geraakte bekend dat beide clubs een akkoord gevonden zouden hebben. Naar verluidt betalen de Londenaren een slordige 50 miljoen euro, aangevuld met 12 miljoen euro aan variabelen.

MEDISCHE PROEVEN
Voor Sterling zelf ligt dan weer een contract klaar tot medio 2027 dat hem meteen één van de best betaalde spelers op Stamford Bridge zal maken. En de officiële bekendmaking lijkt weldra te volgen. Transferwatcher Fabrizio Romano meldt namelijk dat Sterling zondag nog zijn medische en fysieke proeven zal afleggen. Als die succesvol blijken, staat niets nog een transfer in de weg.

LEES OOK: 'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

🚀

Chelsea hoort bij de drie grootste titelfavorieten in de PL ...

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

90
90
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

7
7
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

96
96
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

36
36
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

119
119
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

227
227
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

400
400
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

139
139
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

193
193
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

156
156
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

773
773
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

191
191
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

330
330
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

187
187
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

471
471
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

337
337
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

534
534
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

478
478
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

113
113
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

224
224
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

146
146
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

98
98
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

216
216
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

347
347
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

498
498

Meer sportnieuws