Larin: "Daarom heb ik voor Club Brugge gekozen"

door
Larin:

Club Brugge wist zich al vroeg in de transferperiode te versterken met linkervleugelback Bjorn Meijer en aanvaller Ferran Jutgla. Begin vorige week werd nog een derde naam aan dat lijstje met zomeraanwinsten toegevoegd. Zo verraste de landskampioen met de komst van Cyle Larin.


De Canadese spits is natuurlijk een oude bekend in de Jupiler Pro League. Tijdens het seizoen 2019-2020 speelde Larin namelijk al op huurbasis voor Zulte Waregem. Met 9 goals en 11 assists in 33 wedstrijden deed hij het toen verre van onaardig. Vervolgens ging hij definitief aan de slag bij moederclub Besiktas JK. Ook daar deed hij het behoorlijk.

Vorig seizoen stond Larin doorgaans in de basis bij de Turkse topclub, hij wist zelfs in de Champions League te scoren. Al waren zijn statistieken met 8 goals en 1 assist in 38 duels niet fantastisch. Desondanks wou Besiktas hem graag aan boord houden. Maar Larin besloot om zijn aflopende contract uiteindelijk toch niet te verlengen en profiteerde van zijn transfervrije status om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

STERKE CLUB
Verschillende ploegen toonden interesse, maar uiteindelijk verkoos hij toch Club Brugge. Op de kanalen van zijn nieuwe werkgever gaf hij meer uitleg bij die beslissing. "Doorheen de jaren heb ik Club Brugge al gevolgd", klinkt het. "Toen ik bij Zulte Waregem speelde, was Club ook al heel sterk. Ik heb voor Club gekozen omdat het een grote club is met heel veel goede spelers. Het is hier ook goed georganiseerd. Ik weet dat ik hier beter kan worden", aldus Larin.

LEES OOK: 'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Wie scoort volgend seizoen het meest volgens u?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

11
11
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

43
43
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

30
30
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

26
26
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

81
81
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

214
214
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

39
39
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

226
226
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

60
60
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

54
54
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

392
392
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

95
95
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

173
173
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

143
143
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

684
684
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

432
432
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

539
539
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

256
256
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

229
229
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

246
246
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

238
238
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

66
66
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

82
82
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

443
443
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

709
709

Meer sportnieuws