Larin: "Daarom heb ik voor Club Brugge gekozen"

224 stemmen
Larin:

Club Brugge wist zich al vroeg in de transferperiode te versterken met linkervleugelback Bjorn Meijer en aanvaller Ferran Jutgla. Begin vorige week werd nog een derde naam aan dat lijstje met zomeraanwinsten toegevoegd. Zo verraste de landskampioen met de komst van Cyle Larin.


De Canadese spits is natuurlijk een oude bekend in de Jupiler Pro League. Tijdens het seizoen 2019-2020 speelde Larin namelijk al op huurbasis voor Zulte Waregem. Met 9 goals en 11 assists in 33 wedstrijden deed hij het toen verre van onaardig. Vervolgens ging hij definitief aan de slag bij moederclub Besiktas JK. Ook daar deed hij het behoorlijk.

Vorig seizoen stond Larin doorgaans in de basis bij de Turkse topclub, hij wist zelfs in de Champions League te scoren. Al waren zijn statistieken met 8 goals en 1 assist in 38 duels niet fantastisch. Desondanks wou Besiktas hem graag aan boord houden. Maar Larin besloot om zijn aflopende contract uiteindelijk toch niet te verlengen en profiteerde van zijn transfervrije status om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

STERKE CLUB
Verschillende ploegen toonden interesse, maar uiteindelijk verkoos hij toch Club Brugge. Op de kanalen van zijn nieuwe werkgever gaf hij meer uitleg bij die beslissing. "Doorheen de jaren heb ik Club Brugge al gevolgd", klinkt het. "Toen ik bij Zulte Waregem speelde, was Club ook al heel sterk. Ik heb voor Club gekozen omdat het een grote club is met heel veel goede spelers. Het is hier ook goed georganiseerd. Ik weet dat ik hier beter kan worden", aldus Larin.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Wie scoort volgend seizoen het meest volgens u?

Meest recent

Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

6
6
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

28
28
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

184
184
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

183
183
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

50
50
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

187
187
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

76
76
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

98
98
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

469
469
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

112
112
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

605
605
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

273
273
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

403
403
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1402
1402
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

599
599
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

203
203
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

219
219
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

876
876
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

647
647
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

288
288
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

153
153
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

219
219

Meer sportnieuws