Larin: "Daarom heb ik voor Club Brugge gekozen"

door
Larin:

Club Brugge wist zich al vroeg in de transferperiode te versterken met linkervleugelback Bjorn Meijer en aanvaller Ferran Jutgla. Begin vorige week werd nog een derde naam aan dat lijstje met zomeraanwinsten toegevoegd. Zo verraste de landskampioen met de komst van Cyle Larin.


De Canadese spits is natuurlijk een oude bekend in de Jupiler Pro League. Tijdens het seizoen 2019-2020 speelde Larin namelijk al op huurbasis voor Zulte Waregem. Met 9 goals en 11 assists in 33 wedstrijden deed hij het toen verre van onaardig. Vervolgens ging hij definitief aan de slag bij moederclub Besiktas JK. Ook daar deed hij het behoorlijk.

Vorig seizoen stond Larin doorgaans in de basis bij de Turkse topclub, hij wist zelfs in de Champions League te scoren. Al waren zijn statistieken met 8 goals en 1 assist in 38 duels niet fantastisch. Desondanks wou Besiktas hem graag aan boord houden. Maar Larin besloot om zijn aflopende contract uiteindelijk toch niet te verlengen en profiteerde van zijn transfervrije status om op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

STERKE CLUB
Verschillende ploegen toonden interesse, maar uiteindelijk verkoos hij toch Club Brugge. Op de kanalen van zijn nieuwe werkgever gaf hij meer uitleg bij die beslissing. "Doorheen de jaren heb ik Club Brugge al gevolgd", klinkt het. "Toen ik bij Zulte Waregem speelde, was Club ook al heel sterk. Ik heb voor Club gekozen omdat het een grote club is met heel veel goede spelers. Het is hier ook goed georganiseerd. Ik weet dat ik hier beter kan worden", aldus Larin.

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Wie scoort volgend seizoen het meest volgens u?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

4
4
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

31
31
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

91
91
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

126
126
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

241
241
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

296
296
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

125
125
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

89
89
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

466
466
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

285
285
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

254
254
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

162
162
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

268
268
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

412
412
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

129
129
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

251
251
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

203
203
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

67
67
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

69
69
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

146
146
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

124
124

Meer sportnieuws