'Real Madrid legt Hazard pittige deadline op'

door
'Real Madrid legt Hazard pittige deadline op'

Het WK buiten beschouwing gelaten, wordt het ook voor een aantal Rode Duivels individueel een belangrijk seizoen. Eden Hazard bijvoorbeeld, wil eindelijk definitief doorbreken bij Real Madrid. Maar lukt hem dat niet, zou zijn avontuur in de Spaanse hoofdstad er alweer kunnen opzitten.


In zijn eerste drie seizoenen bij de Spaanse kampioen, bleef Hazard verder onder de verwachtingen. Dat had grotendeels te maken met aanhoudende fysieke problemen. Maar in maart liet hij een metalen plaatje uit zijn enkel operatief verwijderen. Hierdoor zou hij eindelijk weer pijnvrij kunnen voetballen. Bovendien lijkt hij zelf ook gemotiveerd om er het beste van te maken. Zo doken de voorbije weken positieve signalen op vanuit Spanje.

Zo zou Hazard zich tijdens zijn vakantieperiode nauwgezet aan de schema's gehouden hebben die hij meekreeg van de Madrileense fysio's. Ook zou hij constant in contact staan met Antonio Pintus, fysiektrainer van de A-kern. Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti een plannetje hebben uitgedokterd met de Rode Duivel. Om hem vaker aan speelminuten te laten geraken, overweegt de Italiaan namelijk om Hazard ook als 'valse 9' te gaan uitspelen.

DOORBREKEN OF VERTREKKEN
De voortekenen zijn dus veelbelovend. Al is het ook een kwestie van moeten. Volgens El Debate is de intentie van Real Madrid immers duidelijk: lukt het Hazard komend seizoen niet om zijn stempel te drukken, dan kan hij definitief vertrekken. Zijn contract loopt nochtans tot medio 2024, maar als hij niet aan de verwachtingen voldoet zal hij te koop worden gezet. De druk ligt dus op zijn schouders, aan Hazard om te tonen dat hij hier gepast mee kan omgaan.

LEES OOK: Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

Hazard gaat het maken bij Real Madrid ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

82
82
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

4
4
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

22
22
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

16
16
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

30
30
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

75
75
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

129
129
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

91
91
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

55
55
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

149
149
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

357
357
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

60
60
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

299
299
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

77
77
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

64
64
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

444
444
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

103
103
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

195
195
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

152
152
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

766
766
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

471
471
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

544
544
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

273
273
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

234
234
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

259
259
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

248
248

Meer sportnieuws