'Real Madrid legt Hazard pittige deadline op'

door
'Real Madrid legt Hazard pittige deadline op'

Het WK buiten beschouwing gelaten, wordt het ook voor een aantal Rode Duivels individueel een belangrijk seizoen. Eden Hazard bijvoorbeeld, wil eindelijk definitief doorbreken bij Real Madrid. Maar lukt hem dat niet, zou zijn avontuur in de Spaanse hoofdstad er alweer kunnen opzitten.


In zijn eerste drie seizoenen bij de Spaanse kampioen, bleef Hazard verder onder de verwachtingen. Dat had grotendeels te maken met aanhoudende fysieke problemen. Maar in maart liet hij een metalen plaatje uit zijn enkel operatief verwijderen. Hierdoor zou hij eindelijk weer pijnvrij kunnen voetballen. Bovendien lijkt hij zelf ook gemotiveerd om er het beste van te maken. Zo doken de voorbije weken positieve signalen op vanuit Spanje.

Zo zou Hazard zich tijdens zijn vakantieperiode nauwgezet aan de schema's gehouden hebben die hij meekreeg van de Madrileense fysio's. Ook zou hij constant in contact staan met Antonio Pintus, fysiektrainer van de A-kern. Daarnaast zou coach Carlo Ancelotti een plannetje hebben uitgedokterd met de Rode Duivel. Om hem vaker aan speelminuten te laten geraken, overweegt de Italiaan namelijk om Hazard ook als 'valse 9' te gaan uitspelen.

DOORBREKEN OF VERTREKKEN
De voortekenen zijn dus veelbelovend. Al is het ook een kwestie van moeten. Volgens El Debate is de intentie van Real Madrid immers duidelijk: lukt het Hazard komend seizoen niet om zijn stempel te drukken, dan kan hij definitief vertrekken. Zijn contract loopt nochtans tot medio 2024, maar als hij niet aan de verwachtingen voldoet zal hij te koop worden gezet. De druk ligt dus op zijn schouders, aan Hazard om te tonen dat hij hier gepast mee kan omgaan.

LEES OOK: 'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Hazard gaat het maken bij Real Madrid ...

Meest recent

Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

24
24
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

91
91
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

8
8
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

193
193
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

29
29
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

52
52
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

64
64
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

150
150
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

86
86
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

53
53
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

63
63
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

153
153
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

36
36
Hayen drukt Genk-spelers meteen met neus op de feiten

Bij KRC Genk hopen ze vrijdag tegen Club Brugge de kentering in te kunnen zetten, want ze hebben al ...

148
148
Miljoenendeal op til bij Union SG: Hubert velt oordeel

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

30
30
Brusselmans ontredderd: eenzame kerst gaat door merg en been

Herman Brusselmans joeg recent een schok door televisieland door aan te kondigen dat hij stopt als ...

132
132
Hasi voert wissel door: "Start wellicht tegen Charleroi"

Bij RSC Anderlecht maakt zich klaar voor de laatste match tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars ...

228
228
Paul Put doet boekje open: "Kijk naar 'Propere Handen'..."

Paul Put is met Oegande actief op de Afrika Cup. De coach opende daar met een 3-1-nederlaag tegen ...

69
69
Broos aast op transferstunt: terugkeer naar JPL-topclub?

Hugo Broos is aan zijn laatste maanden bezig als coach. Hij opende de Afrika Cup met een zege met ...

324
324
Zulte Waregem duwt door: "Gesprekken zijn gaande"

Zulte Waregem kent een goed seizoen sinds ze weer promoveerden. Er zijn een aantal spelers die zich ...

199
199
Hasi geeft transferplannen prijs én looft drie jonkies

RSC Anderlecht gaan ze in januari de transfermarkt op, maar de Brusselaars hebben eerst nog ander ...

191
191
'Zeer straffe wintertransfer voor Koni De Winter'

De voorbije maanden werd er alweer druk gediscussieerd over de defensie van de Rode Duivels. Met ...

130
130
Marc Coucke steelt alle harten met onverwachte boodschap

Marc Coucke heeft opnieuw bewezen dat hij zichzelf niet al te serieus neemt. De ondernemer en ...

91
91
'Ondergang RWDM: nieuw schrijnend verhaal duikt op'

Krijgen we in de komende maanden een nieuwe tragedie in de Challenger Pro League? Een jaar na het ...

123
123
'Union tussen hoop en vrees: details over interesse bekend'

Het lijkt voor Union alweer een spannende mercato te gaan worden. In zowat elke transferperiode moet ...

48
48

Meer sportnieuws