'Muriqi-affaire kan duur staartje krijgen voor Club Brugge'

593
'Muriqi-affaire kan duur staartje krijgen voor Club Brugge'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eigen transferrecord te gaan breken. Maar na een onverwachte wending werd vrijdag dan toch de stekker getrokken uit de komst van Vedat Muriqi. En mogelijk krijgt de hele soap nog een duur staartje voor Blauw-Zwart, zo kan Muriqi's werkgever SS Lazio niet lachen met de gang van zaken.


Alles leek in gereedheid gebracht voor de komst van de spits. Club had naar verluidt een akkoord met Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. De Kossovaarse spits vertoefde zelf dan weer op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Maar tijdens die proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend.

En dat zorgde voor de nodige twijfels zorgen. Logisch, bij zo'n forse investering wou Blauw-Zwart uiteraard zekerheid hebben over de meerwaarde van de speler. Maar omdat het enkele weken zou duren om Muriqi fit te krijgen, legde Club nog een alternatief voorstel neer: een huurbeurt met aankoopoptie. Dat zag zowel de speler als Lazio niet zitten. En dus werd de transfer van tafel geveegd. Maar bij Lazio overweegt men naar verluidt verdere stappen.

KLACHT BIJ FIFA
Volgens Il Messaggero zou preses Claudio Lotito er aan denken om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. Men zou dan ook van oordeel zijn dat de affaire met Blauw-Zwart (reputatie)schade heeft berokkend aan zowel de speler als de club. Daarom zou Lotito een bepaalde vergoeding willen bekomen. Al lijkt het onwaarschijnlijk dat hij uiteindelijk zijn gelijk zal halen.

LEES OOK: Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

Club had zelf openlijk moeten communiceren over de gang van zaken ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

3
3
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

21
21
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

60
60
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

16
16
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

23
23
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

34
34
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

51
51
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

83
83
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

108
108
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

45
45
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

51
51
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

260
260
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

537
537
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

70
70
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

136
136
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

75
75
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

145
145
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

176
176
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

317
317
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

615
615
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

237
237
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

193
193
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

570
570
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

98
98

Meer sportnieuws