'Muriqi-affaire kan duur staartje krijgen voor Club Brugge'

door
'Muriqi-affaire kan duur staartje krijgen voor Club Brugge'

Club Brugge leek goed op weg om zijn eigen transferrecord te gaan breken. Maar na een onverwachte wending werd vrijdag dan toch de stekker getrokken uit de komst van Vedat Muriqi. En mogelijk krijgt de hele soap nog een duur staartje voor Blauw-Zwart, zo kan Muriqi's werkgever SS Lazio niet lachen met de gang van zaken.


Alles leek in gereedheid gebracht voor de komst van de spits. Club had naar verluidt een akkoord met Lazio over een transfersom die, afhankelijk van bron tot bron, schommelde tussen de 9 à 11 miljoen euro. De Kossovaarse spits vertoefde zelf dan weer op Belgische bodem om zijn medische en fysieke proeven af te leggen. Maar tijdens die proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend.

En dat zorgde voor de nodige twijfels zorgen. Logisch, bij zo'n forse investering wou Blauw-Zwart uiteraard zekerheid hebben over de meerwaarde van de speler. Maar omdat het enkele weken zou duren om Muriqi fit te krijgen, legde Club nog een alternatief voorstel neer: een huurbeurt met aankoopoptie. Dat zag zowel de speler als Lazio niet zitten. En dus werd de transfer van tafel geveegd. Maar bij Lazio overweegt men naar verluidt verdere stappen.

KLACHT BIJ FIFA
Volgens Il Messaggero zou preses Claudio Lotito er aan denken om naar de FIFA te stappen. De Italianen zijn er immers van overtuigd dat Muriqi wél fysiek in orde is. Men zou dan ook van oordeel zijn dat de affaire met Blauw-Zwart (reputatie)schade heeft berokkend aan zowel de speler als de club. Daarom zou Lotito een bepaalde vergoeding willen bekomen. Al lijkt het onwaarschijnlijk dat hij uiteindelijk zijn gelijk zal halen.

LEES OOK: Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Club had zelf openlijk moeten communiceren over de gang van zaken ...

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

25
25
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

59
59
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

59
59
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

54
54
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

81
81
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

114
114
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

187
187
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

79
79
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

60
60
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

308
308
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

61
61
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

50
50
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

294
294
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

181
181
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

161
161
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

182
182

Meer sportnieuws