'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

door
'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

FC Barcelona heeft deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Robert Lewandowski. De Poolse spits wil zelf ook graag naar het Spotify Camp Nou verhuizen, maar zijn club Bayern München weiger voorlopig om mee te werken. Barça-preses Joan Laporta liet de kans alvast niet liggen om nog wat extra druk te zetten op de Duitsers.


Lewandowski heeft al meermaals aangegeven dat hij dolgraag naar Catalonië wil trekken, maar Bayern ligt voorlopig dus dwars. Naar verluidt heeft Barça zelfs een pact gesloten met het kamp-Lewandowski. Zaakwaarnemer Pini Zahavi zou de Catalanen verzekerd hebben dat hij de transfer rond krijgt als de club 40 miljoen euro op tafel legt. En inmiddels zou Barcelona ook zo'n bod hebben uitgebracht.

70 MILJOEN
Maar desondanks werd nog geen doorbraak gevonden met Bayern. Daar blijft het bestuur ook volhouden dat een transfer niet aan de orde is. Tijdens de presentatie van Andreas Christensen ging Laporta donderdag dan ook in de tegenaanval. "We hebben bij Bayern een bod gedaan op Lewandowski. We zijn in afwachting van een antwoord, hopelijk is dat positief", verklaarde de preses op de persbabbel.

De uitspraak van Laporta lijkt evenwel zijn effect te missen. Volgens het medium GOL houdt Bayern München immers het been stijf. Zo zouden de Duitsers pas willen onderhandelen bij een bod van zo'n 70 miljoen euro. Dat is uiteraard veel te hoog gegrepen voor de financieel geplaagde Catalanen. Al beweren Spaanse bronnen dan weer dat beide clubs net naar mekaar toegroeien. Voorlopig dus veel tegenstrijdige berichten, maar van een doorbraak is in ieder geval nog geen sprake.

LEES OOK: 'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

Lewandowski blijft deze zomer gewoon bij Bayern ...

Meest recent

Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

29
29
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

24
24
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

100
100
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

12
12
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

47
47
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

72
72
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

95
95
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

134
134
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

40
40
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

40
40
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

33
33
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

94
94
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

312
312
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

196
196
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

42
42
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

189
189
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

95
95
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

71
71
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

382
382
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

71
71
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

125
125
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

158
158

Meer sportnieuws