'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

door
'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

FC Barcelona heeft deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Robert Lewandowski. De Poolse spits wil zelf ook graag naar het Spotify Camp Nou verhuizen, maar zijn club Bayern München weiger voorlopig om mee te werken. Barça-preses Joan Laporta liet de kans alvast niet liggen om nog wat extra druk te zetten op de Duitsers.


Lewandowski heeft al meermaals aangegeven dat hij dolgraag naar Catalonië wil trekken, maar Bayern ligt voorlopig dus dwars. Naar verluidt heeft Barça zelfs een pact gesloten met het kamp-Lewandowski. Zaakwaarnemer Pini Zahavi zou de Catalanen verzekerd hebben dat hij de transfer rond krijgt als de club 40 miljoen euro op tafel legt. En inmiddels zou Barcelona ook zo'n bod hebben uitgebracht.

70 MILJOEN
Maar desondanks werd nog geen doorbraak gevonden met Bayern. Daar blijft het bestuur ook volhouden dat een transfer niet aan de orde is. Tijdens de presentatie van Andreas Christensen ging Laporta donderdag dan ook in de tegenaanval. "We hebben bij Bayern een bod gedaan op Lewandowski. We zijn in afwachting van een antwoord, hopelijk is dat positief", verklaarde de preses op de persbabbel.

De uitspraak van Laporta lijkt evenwel zijn effect te missen. Volgens het medium GOL houdt Bayern München immers het been stijf. Zo zouden de Duitsers pas willen onderhandelen bij een bod van zo'n 70 miljoen euro. Dat is uiteraard veel te hoog gegrepen voor de financieel geplaagde Catalanen. Al beweren Spaanse bronnen dan weer dat beide clubs net naar mekaar toegroeien. Voorlopig dus veel tegenstrijdige berichten, maar van een doorbraak is in ieder geval nog geen sprake.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Lewandowski blijft deze zomer gewoon bij Bayern ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

62
62
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

177
177
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

152
152
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

249
249
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

76
76
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

604
604
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

303
303
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

184
184
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

311
311
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

215
215
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

382
382
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

223
223
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

424
424
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

387
387
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

296
296
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

226
226
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

308
308
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

169
169

Meer sportnieuws