'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

door
'Bayern verkoopt Barça Lewandowski-uppercut'

FC Barcelona heeft deze zomer zijn zinnen gezet op de komst van Robert Lewandowski. De Poolse spits wil zelf ook graag naar het Spotify Camp Nou verhuizen, maar zijn club Bayern München weiger voorlopig om mee te werken. Barça-preses Joan Laporta liet de kans alvast niet liggen om nog wat extra druk te zetten op de Duitsers.


Lewandowski heeft al meermaals aangegeven dat hij dolgraag naar Catalonië wil trekken, maar Bayern ligt voorlopig dus dwars. Naar verluidt heeft Barça zelfs een pact gesloten met het kamp-Lewandowski. Zaakwaarnemer Pini Zahavi zou de Catalanen verzekerd hebben dat hij de transfer rond krijgt als de club 40 miljoen euro op tafel legt. En inmiddels zou Barcelona ook zo'n bod hebben uitgebracht.

70 MILJOEN
Maar desondanks werd nog geen doorbraak gevonden met Bayern. Daar blijft het bestuur ook volhouden dat een transfer niet aan de orde is. Tijdens de presentatie van Andreas Christensen ging Laporta donderdag dan ook in de tegenaanval. "We hebben bij Bayern een bod gedaan op Lewandowski. We zijn in afwachting van een antwoord, hopelijk is dat positief", verklaarde de preses op de persbabbel.

De uitspraak van Laporta lijkt evenwel zijn effect te missen. Volgens het medium GOL houdt Bayern München immers het been stijf. Zo zouden de Duitsers pas willen onderhandelen bij een bod van zo'n 70 miljoen euro. Dat is uiteraard veel te hoog gegrepen voor de financieel geplaagde Catalanen. Al beweren Spaanse bronnen dan weer dat beide clubs net naar mekaar toegroeien. Voorlopig dus veel tegenstrijdige berichten, maar van een doorbraak is in ieder geval nog geen sprake.

LEES OOK: Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

🚀

Lewandowski blijft deze zomer gewoon bij Bayern ...

Meest recent

'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

6
6
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend?

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

64
64
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

93
93
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

253
253
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

143
143
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

44
44
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

227
227
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

50
50
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

189
189
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

159
159
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

83
83
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

229
229
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

181
181
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

100
100
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

140
140
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

322
322
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

172
172
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

133
133
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

250
250
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

91
91
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

307
307
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

150
150
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

908
908
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

103
103
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

217
217

Meer sportnieuws