'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

door
'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

Met Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Cyle Larin haalde Club Brugge deze zomer al een drietal aanwinsten in huis. Daar zullen er in de komende weken ongetwijfeld nog meer bij komen, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst. Daarnaast wordt ook gespeurd naar versterking op langere termijn.


Club dacht dat het zijn nieuwe spits eindelijk beet had in de vorm van Vedat Muriqi. Blauw-Zwart was zelfs bereid om fors te investeren in de Kossovaar van SS Lazio. Maar tijdens de medische en fysieke proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. En dus ketste de transfer af, waardoor de Bruggelingen momenteel volop zoeken naar een andere spits.

Ondertussen speurt de landskampioen in het buitenland ook naar jongere talenten die op termijn kun doorgroeien naar de eerste ploeg. De Japanner Shion Homma zou bijvoorbeeld in beeld zijn om eerst bij Club Nxt, dat volgend seizoen in 1B aantreedt, aan te sluiten en zich van daaruit door te ontwikkelen. En mogelijk lanceert Blauw-Zwart soortgelijk plan bij Jewisson Bennette. Volgens ESPN heeft de 18-jarige Costa-Ricaan immers een voorstel van Club Brugge op zak.

MEXICAANSE CONCURRENTIE
Bennette speelt momenteel in eigen land voor CS Herediano. Daar liet hij zo'n goede indruk achter dat hij inmiddels werd opgeroepen voor de nationale ploeg die zich kwalificeerde voor het WK in Qatar. Club zou hem nu de kans willen geven om in Europa aan de slag te gaan, al zijn er nog kapers op de kust. Zo zou ook het Mexicaanse Pumas UNAM hem graag willen binnen halen.

LEES OOK: 'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Hoefkens moet volgend seizoen vaker kansen geven aan de jongere spelers ...

Meest recent

'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

3
3
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

28
28
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

93
93
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

9
9
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

24
24
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

238
238
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

130
130
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

165
165
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

52
52
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

212
212
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

92
92
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

90
90
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

344
344
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

265
265
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

474
474
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

579
579
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

74
74

Meer sportnieuws