'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

door
'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

Met Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Cyle Larin haalde Club Brugge deze zomer al een drietal aanwinsten in huis. Daar zullen er in de komende weken ongetwijfeld nog meer bij komen, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst. Daarnaast wordt ook gespeurd naar versterking op langere termijn.


Club dacht dat het zijn nieuwe spits eindelijk beet had in de vorm van Vedat Muriqi. Blauw-Zwart was zelfs bereid om fors te investeren in de Kossovaar van SS Lazio. Maar tijdens de medische en fysieke proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. En dus ketste de transfer af, waardoor de Bruggelingen momenteel volop zoeken naar een andere spits.

Ondertussen speurt de landskampioen in het buitenland ook naar jongere talenten die op termijn kun doorgroeien naar de eerste ploeg. De Japanner Shion Homma zou bijvoorbeeld in beeld zijn om eerst bij Club Nxt, dat volgend seizoen in 1B aantreedt, aan te sluiten en zich van daaruit door te ontwikkelen. En mogelijk lanceert Blauw-Zwart soortgelijk plan bij Jewisson Bennette. Volgens ESPN heeft de 18-jarige Costa-Ricaan immers een voorstel van Club Brugge op zak.

MEXICAANSE CONCURRENTIE
Bennette speelt momenteel in eigen land voor CS Herediano. Daar liet hij zo'n goede indruk achter dat hij inmiddels werd opgeroepen voor de nationale ploeg die zich kwalificeerde voor het WK in Qatar. Club zou hem nu de kans willen geven om in Europa aan de slag te gaan, al zijn er nog kapers op de kust. Zo zou ook het Mexicaanse Pumas UNAM hem graag willen binnen halen.

LEES OOK: Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Hoefkens moet volgend seizoen vaker kansen geven aan de jongere spelers ...

Meest recent

Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

0
0
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

8
8
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

52
52
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

91
91
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

151
151
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

87
87
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

46
46
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

142
142
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

255
255
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

57
57
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

95
95
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

401
401
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

125
125
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

107
107
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

253
253
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

331
331
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

394
394
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

76
76
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

89
89
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

113
113
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

159
159
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

237
237
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

72
72
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

175
175
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

150
150

Meer sportnieuws