'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

341 stemmen
'Club Brugge doet transfervoorstel bij international'

Met Bjorn Meijer, Ferran Jutgla en Cyle Larin haalde Club Brugge deze zomer al een drietal aanwinsten in huis. Daar zullen er in de komende weken ongetwijfeld nog meer bij komen, onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst. Daarnaast wordt ook gespeurd naar versterking op langere termijn.


Club dacht dat het zijn nieuwe spits eindelijk beet had in de vorm van Vedat Muriqi. Blauw-Zwart was zelfs bereid om fors te investeren in de Kossovaar van SS Lazio. Maar tijdens de medische en fysieke proeven liep het blijkbaar fout. Zo waren de fysieke parameters bij zijn eerste testen niet bepaald overtuigend. En dus ketste de transfer af, waardoor de Bruggelingen momenteel volop zoeken naar een andere spits.

Ondertussen speurt de landskampioen in het buitenland ook naar jongere talenten die op termijn kun doorgroeien naar de eerste ploeg. De Japanner Shion Homma zou bijvoorbeeld in beeld zijn om eerst bij Club Nxt, dat volgend seizoen in 1B aantreedt, aan te sluiten en zich van daaruit door te ontwikkelen. En mogelijk lanceert Blauw-Zwart soortgelijk plan bij Jewisson Bennette. Volgens ESPN heeft de 18-jarige Costa-Ricaan immers een voorstel van Club Brugge op zak.

MEXICAANSE CONCURRENTIE
Bennette speelt momenteel in eigen land voor CS Herediano. Daar liet hij zo'n goede indruk achter dat hij inmiddels werd opgeroepen voor de nationale ploeg die zich kwalificeerde voor het WK in Qatar. Club zou hem nu de kans willen geven om in Europa aan de slag te gaan, al zijn er nog kapers op de kust. Zo zou ook het Mexicaanse Pumas UNAM hem graag willen binnen halen.

LEES OOK: Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Hoefkens moet volgend seizoen vaker kansen geven aan de jongere spelers ...

Meest recent

Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

0
0
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

14
14
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

21
21
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

62
62
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

110
110
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

143
143
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

287
287
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

756
756
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

124
124
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

658
658
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

187
187
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

541
541
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

180
180
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

57
57
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

177
177
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

149
149
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

755
755
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

556
556
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

207
207
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

38
38
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

48
48
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

173
173
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

604
604
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

228
228

Meer sportnieuws