TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

door
TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar een nieuwe spits. Journalist Santi Aouna meldt dat Blauw-Zwart een poging ondernomen heeft om Evann Guessand van OGC Nice te huren. De 21-jarige spits zou het aanbod afgewezen hebben. Ondertussen blijft Charles De Ketelaere nadrukkelijk gelinkt worden aan AC Milan. De speler is zelf helemaal overtuigd door de Italiaanse kampioen, die eerstdaags een nieuw bod zou gaan uitbrengen.



KRC Genk dreigt op korte termijn enkele smaakmakers kwijt te spelen. Volgens media in Nigeria heeft Wolverhampton interesse om Paul Onuachu naar de Premier League te halen. Gerardo Arteaga wordt dan weer aan Real Betis gelinkt. Het vertrek van Theo Bongonda is echter het meest concreet. De flankaanvaller zou goed op weg zijn naar Al-Ain. Ondertussen blijft Genk in Argentinië speuren naar versterking voor het middenveld. Naast Fausto Vera heeft de club immers haar zinnen gezet op Nicolas Castro van Newell's Old Boys.



RSC Anderlecht lijk een oplossing voor de overbodige Mohamed Dauda te naderen. Volgens de Spaanse journalist Juan Velazquez is er immers de nodige interesse uit Spanje, waar de aanvaller graag wil terugkeren. Er zijn drie clubs die zijn situatie op de voet volgen. Tenerife, Albacete en Oviedo zien zijn komst wel zitten. Ondertussen wordt RSCA volgens bepaalde bronnen gelinkt aan een terugkeer van Percy Tau, maar dat lijkt niet aan de orde.



KV Kortrijk heeft een zomeraanwinst al na twee weken terug doorgestuurd. Volgens Het Laatste Nieuws was Jimmy Tabidze niet helemaal fit en zou hij twee maanden nodig hebben om volledig klaar te zijn. Daarop wou Kortrijk niet wachten en dus mocht de 26-jarige verdediger alweer beschikken. Hij tekende inmiddels bij Dinamo Tbilisi.

BUITENLAND
Paris Saint-Germain wil zijn kleedkamer verder opkuisen. De club heeft volgens Le Parisien een lijst opgesteld met daarop maar liefst elf spelers die deze zomer absoluut het Parc des Princes zullen moeten verlaten. Het gaat om Junior Dina Ebimbe, Idrissa Gueye, Layvin Kurzawa, Leandro Paredes, Ander Herrera, Thilo Kehrer, Abdou Diallo, Julian Draxler, Danilo Pereira, Georginio Wijnaldum en Mauro Icardi. Zowel huurdeals als permanente transfers komen in aanmerking.



FC Barcelona blijft doordrukken voor de komst van Raphinha. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Barça inmiddels een verbeterd bod hebben overgemaakt aan Leeds United. En een doorbraak lijkt er alvast snel aan te komen. Marca weet namelijk dat Leeds hem niet heeft opgenomen op de spelerslijst voor de tour in Australië.



Chelsea FC is volgens verschillende bronnen rond met Raheem Sterling. Met de Engelse aanvaller was er al een akkoord over een contract tot 2027, met optie op nog een extra jaar. Nu zijn de Blues er ook uit met Manchester City wat betreft de transfersom. De kampioen mag een dikke 50 miljoen euro in ontvangst nemen en daar kan met bonussen nog eens 12 miljoen euro bijkomen.



De toekomst van Dries Mertens blijft de gemoederen bedaren. De Rode Duivel is naar verluidt bereid om fors in te leveren zodat hij bij SSC Napoli kan blijven. Maar dat werd tegengesproken door TD Cristiano Giuntoli. "We hebben Dries Mertens een nieuw contract aangeboden waarbij hij 2,5 miljoen euro netto kon verdienen. Dat was een belangrijke aanbieding, maar hij heeft het afgewezen", liet hij immers optekenen.

LEES OOK: Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bongonda is een jaar te lang bij Genk gebleven ...

Meest recent

Albert verbaast weer: "Garcia moet De Bruyne niet oproepen"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

12
12
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

23
23
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

121
121
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

40
40
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

39
39
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

158
158
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

90
90
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

37
37
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

675
675
Vermant ziet WK-droom slinken door één ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

250
250
Anderlecht richting top zes, maar dit baart zorgen

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

239
239
AA Gent hoopt mee: "Willen beiden naar het WK"

Bij AA Gent staat alles momenteel in het teken van de top zes. Falen zou alweer een blamage zijn ...

41
41
'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

Bij Standard hebben ze de afgelopen jaren heel veel mislukte transfers afgerond. Eén van de ...

96
96
10 op 10! Spaanse pers laat zich gaan na prestatie Courtois

Real Madrid heeft woensdag nog eens getoond waarom het de recordhouder in de Champions League. In de ...

269
269
Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

87
87
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

309
309
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

58
58
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

188
188
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

129
129
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

260
260
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

378
378
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

44
44
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

440
440
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

313
313
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

90
90

Meer sportnieuws