TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

door
TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar een nieuwe spits. Journalist Santi Aouna meldt dat Blauw-Zwart een poging ondernomen heeft om Evann Guessand van OGC Nice te huren. De 21-jarige spits zou het aanbod afgewezen hebben. Ondertussen blijft Charles De Ketelaere nadrukkelijk gelinkt worden aan AC Milan. De speler is zelf helemaal overtuigd door de Italiaanse kampioen, die eerstdaags een nieuw bod zou gaan uitbrengen.



KRC Genk dreigt op korte termijn enkele smaakmakers kwijt te spelen. Volgens media in Nigeria heeft Wolverhampton interesse om Paul Onuachu naar de Premier League te halen. Gerardo Arteaga wordt dan weer aan Real Betis gelinkt. Het vertrek van Theo Bongonda is echter het meest concreet. De flankaanvaller zou goed op weg zijn naar Al-Ain. Ondertussen blijft Genk in Argentinië speuren naar versterking voor het middenveld. Naast Fausto Vera heeft de club immers haar zinnen gezet op Nicolas Castro van Newell's Old Boys.



RSC Anderlecht lijk een oplossing voor de overbodige Mohamed Dauda te naderen. Volgens de Spaanse journalist Juan Velazquez is er immers de nodige interesse uit Spanje, waar de aanvaller graag wil terugkeren. Er zijn drie clubs die zijn situatie op de voet volgen. Tenerife, Albacete en Oviedo zien zijn komst wel zitten. Ondertussen wordt RSCA volgens bepaalde bronnen gelinkt aan een terugkeer van Percy Tau, maar dat lijkt niet aan de orde.



KV Kortrijk heeft een zomeraanwinst al na twee weken terug doorgestuurd. Volgens Het Laatste Nieuws was Jimmy Tabidze niet helemaal fit en zou hij twee maanden nodig hebben om volledig klaar te zijn. Daarop wou Kortrijk niet wachten en dus mocht de 26-jarige verdediger alweer beschikken. Hij tekende inmiddels bij Dinamo Tbilisi.

BUITENLAND
Paris Saint-Germain wil zijn kleedkamer verder opkuisen. De club heeft volgens Le Parisien een lijst opgesteld met daarop maar liefst elf spelers die deze zomer absoluut het Parc des Princes zullen moeten verlaten. Het gaat om Junior Dina Ebimbe, Idrissa Gueye, Layvin Kurzawa, Leandro Paredes, Ander Herrera, Thilo Kehrer, Abdou Diallo, Julian Draxler, Danilo Pereira, Georginio Wijnaldum en Mauro Icardi. Zowel huurdeals als permanente transfers komen in aanmerking.



FC Barcelona blijft doordrukken voor de komst van Raphinha. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Barça inmiddels een verbeterd bod hebben overgemaakt aan Leeds United. En een doorbraak lijkt er alvast snel aan te komen. Marca weet namelijk dat Leeds hem niet heeft opgenomen op de spelerslijst voor de tour in Australië.



Chelsea FC is volgens verschillende bronnen rond met Raheem Sterling. Met de Engelse aanvaller was er al een akkoord over een contract tot 2027, met optie op nog een extra jaar. Nu zijn de Blues er ook uit met Manchester City wat betreft de transfersom. De kampioen mag een dikke 50 miljoen euro in ontvangst nemen en daar kan met bonussen nog eens 12 miljoen euro bijkomen.



De toekomst van Dries Mertens blijft de gemoederen bedaren. De Rode Duivel is naar verluidt bereid om fors in te leveren zodat hij bij SSC Napoli kan blijven. Maar dat werd tegengesproken door TD Cristiano Giuntoli. "We hebben Dries Mertens een nieuw contract aangeboden waarbij hij 2,5 miljoen euro netto kon verdienen. Dat was een belangrijke aanbieding, maar hij heeft het afgewezen", liet hij immers optekenen.

LEES OOK: 'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Bongonda is een jaar te lang bij Genk gebleven ...

Meest recent

Drukte op Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

16
16
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

78
78
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

86
86
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

221
221
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

40
40
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

46
46
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

354
354
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

64
64
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

457
457
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

238
238
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

413
413
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

347
347
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

335
335
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1352
1352
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

437
437
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

740
740
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

323
323
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

409
409
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1084
1084
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

476
476
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

489
489
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

100
100
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

368
368
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

149
149

Meer sportnieuws