TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

414 stemmen
TU: 'Bongonda verbaast met nieuwe club, totale leegloop PSG'

Nu het nieuwe seizoen weer dichter komt, draait de transfercarrousel op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden volop deals afgesloten met oog op de komende jaargang, om nog maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge blijft speuren naar een nieuwe spits. Journalist Santi Aouna meldt dat Blauw-Zwart een poging ondernomen heeft om Evann Guessand van OGC Nice te huren. De 21-jarige spits zou het aanbod afgewezen hebben. Ondertussen blijft Charles De Ketelaere nadrukkelijk gelinkt worden aan AC Milan. De speler is zelf helemaal overtuigd door de Italiaanse kampioen, die eerstdaags een nieuw bod zou gaan uitbrengen.



KRC Genk dreigt op korte termijn enkele smaakmakers kwijt te spelen. Volgens media in Nigeria heeft Wolverhampton interesse om Paul Onuachu naar de Premier League te halen. Gerardo Arteaga wordt dan weer aan Real Betis gelinkt. Het vertrek van Theo Bongonda is echter het meest concreet. De flankaanvaller zou goed op weg zijn naar Al-Ain. Ondertussen blijft Genk in Argentinië speuren naar versterking voor het middenveld. Naast Fausto Vera heeft de club immers haar zinnen gezet op Nicolas Castro van Newell's Old Boys.



RSC Anderlecht lijk een oplossing voor de overbodige Mohamed Dauda te naderen. Volgens de Spaanse journalist Juan Velazquez is er immers de nodige interesse uit Spanje, waar de aanvaller graag wil terugkeren. Er zijn drie clubs die zijn situatie op de voet volgen. Tenerife, Albacete en Oviedo zien zijn komst wel zitten. Ondertussen wordt RSCA volgens bepaalde bronnen gelinkt aan een terugkeer van Percy Tau, maar dat lijkt niet aan de orde.



KV Kortrijk heeft een zomeraanwinst al na twee weken terug doorgestuurd. Volgens Het Laatste Nieuws was Jimmy Tabidze niet helemaal fit en zou hij twee maanden nodig hebben om volledig klaar te zijn. Daarop wou Kortrijk niet wachten en dus mocht de 26-jarige verdediger alweer beschikken. Hij tekende inmiddels bij Dinamo Tbilisi.

BUITENLAND
Paris Saint-Germain wil zijn kleedkamer verder opkuisen. De club heeft volgens Le Parisien een lijst opgesteld met daarop maar liefst elf spelers die deze zomer absoluut het Parc des Princes zullen moeten verlaten. Het gaat om Junior Dina Ebimbe, Idrissa Gueye, Layvin Kurzawa, Leandro Paredes, Ander Herrera, Thilo Kehrer, Abdou Diallo, Julian Draxler, Danilo Pereira, Georginio Wijnaldum en Mauro Icardi. Zowel huurdeals als permanente transfers komen in aanmerking.



FC Barcelona blijft doordrukken voor de komst van Raphinha. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano zou Barça inmiddels een verbeterd bod hebben overgemaakt aan Leeds United. En een doorbraak lijkt er alvast snel aan te komen. Marca weet namelijk dat Leeds hem niet heeft opgenomen op de spelerslijst voor de tour in Australië.



Chelsea FC is volgens verschillende bronnen rond met Raheem Sterling. Met de Engelse aanvaller was er al een akkoord over een contract tot 2027, met optie op nog een extra jaar. Nu zijn de Blues er ook uit met Manchester City wat betreft de transfersom. De kampioen mag een dikke 50 miljoen euro in ontvangst nemen en daar kan met bonussen nog eens 12 miljoen euro bijkomen.



De toekomst van Dries Mertens blijft de gemoederen bedaren. De Rode Duivel is naar verluidt bereid om fors in te leveren zodat hij bij SSC Napoli kan blijven. Maar dat werd tegengesproken door TD Cristiano Giuntoli. "We hebben Dries Mertens een nieuw contract aangeboden waarbij hij 2,5 miljoen euro netto kon verdienen. Dat was een belangrijke aanbieding, maar hij heeft het afgewezen", liet hij immers optekenen.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Bongonda is een jaar te lang bij Genk gebleven ...

Meest recent

Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

12
12
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

42
42
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

53
53
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

294
294
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

119
119
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

386
386
Basisploeg Duivels op helling: drie slachtoffers na Senegal?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

552
552
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

607
607
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

59
59
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

145
145
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

126
126
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

706
706
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

309
309
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

210
210
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

164
164
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

169
169
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

255
255
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

159
159
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

504
504
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

88
88
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

151
151
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

42
42
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

620
620
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

135
135
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1684
1684

Meer sportnieuws