'Grove borstel bij PSG: 11 spelers moeten vertrekken'

door
'Grove borstel bij PSG: 11 spelers moeten vertrekken'

Bij Paris Saint-Germain lijkt er een nieuw tijdperk te beginnen deze zomer. Er wordt gefluisterd dat Kylian Mbappé na zijn contractverlenging een grote stem zou krijgen in het sportieve beleid en toeval of niet, maar sindsdien werden technisch directeur Leonardo en trainer Mauricio Pochettino ontslagen en vervangen door Luis Campos en Christophe Galtier. Daar zal het ook niet bij blijven.


Campos en Galtier zullen ook met de grove borstel door de spelersgroep gaan. Er gingen al geruchten dat PSG af zou willen van Lionel Messi en vooral Neymar, nadat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi aankondigde dat de tijd van 'bling-bling' voorbij is. Dat zal echter een moeilijke opdracht worden en hun vertrek lijkt ook geen grote prioriteit te zijn voor de Parijzenaars.

Die hebben volgens Le Parisien wel een lijst opgesteld met daarop maar liefst elf spelers die deze zomer absoluut het Parc des Princes zullen moeten verlaten. Het gaat om Junior Dina Ebimbe, Idrissa Gueye, Layvin Kurzawa, Leandro Paredes, Ander Herrera, Thilo Kehrer, Abdou Diallo, Julian Draxler, Danilo Pereira, Georginio Wijnaldum en Mauro Icardi.

MISKOOP
Het gaat dus vooral om bankzitters, al staan er toch ook enkele opvallende namen op het lijstje. Zo is er bijvoorbeeld Wijnaldum, die pas een jaar geleden met de nodige bombarie transfervrij weggekaapt werd bij Liverpool. De Nederlander flopte echter volledig en mag alweer beschikken. Dat geldt ook voor Icardi, die in 2019 neerstreek nadat hij zich bij Inter onmogelijk gemaakt had. De Argentijn kon bij PSG nooit een vaste waarde worden en scoorde vorig seizoen amper vijf keer.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Zal PSG met het nieuwe beleid eindelijk de Champions League winnen?

Meest recent

Joos: "Anderlecht of Club moet deze JPL-smaakmaker pakken"

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

15
15
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

261
261
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

20
20
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

58
58
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

29
29
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

159
159
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

94
94
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

49
49
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

50
50
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

69
69
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

168
168
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

103
103
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

94
94
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

344
344
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

85
85
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

94
94
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

651
651
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

215
215
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

262
262
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

167
167
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

72
72
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

109
109
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

62
62
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

261
261

Meer sportnieuws