'Bongonda verrast met nieuwe club'

452
'Bongonda verrast met nieuwe club'

Bij KRC Genk nemen ze dit seizoen een nieuwe start, met Wouter Vrancken als nieuwe coach en wellicht ook het vertrek van een aantal sterkhouders. Zo lijkt Kristian Thorstvedt op weg naar het Italiaanse Sassuolo en lijken ook spelers als Paul Onuachu, Jhon Lucumi en Gerardo Arteaga nog in aanmerking te komen voor een vertrek. De eerste vertrekker lijkt echter Theo Bongonda te worden.


De flankaanvaller traint al een tijdje apart bij Genk en trok ook niet meer mee op stage naar Alkmaar, omdat hij deze zomer absoluut andere oorden wil opzoeken. Bij Genk toonden ze zich ook snel bereid om daaraan mee te werken, want Bongonda begint aan zijn laatste contractjaar en was bovendien vorig seizoen zeer wisselvallig. De jongste dagen kwam de interesse op gang.

Zo leek Rangers van plan om de 26-jarige Congolees binnen te halen, maar uiteindelijk maakt Bongonda een verrassende keuze. Volgens Het Belang van Limburg is hij namelijk op weg naar Al Ain. Het lijkt er dus op dat hij voor de centen kiest en zijn carrière in het Midden-Oosten verderzet.

RECORDAANKOOP
Hoeveel Genk nog zal vangen is niet duidelijk, maar het zal wellicht minder zijn dan ze in 2019 betaald hebben. Toen telden ze immers een recordbedrag van 7 miljoen euro neer om Bongonda bij Zulte Waregem weg te kapen. De winger had indruk gemaakt in zijn tweede passage aan de Gaverbeek, nadat hij er al gedebuteerd had en daarna nog voor Celta Vigo en Trabzonspor gespeeld had. Bij Genk liet hij met 36 goals en 20 assists in 111 wedstrijden ook nog goede statistieken optekenen.

LEES OOK: Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Is dat een mooie stap voor Bongonda?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

20
20
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

36
36
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

34
34
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

22
22
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

105
105
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

76
76
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

45
45
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

51
51
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

217
217
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

65
65
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

119
119
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

93
93
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

107
107
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

94
94
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

327
327
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

344
344
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

304
304
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

238
238
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws