Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

door
Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

Een dikke week voor de start van het nieuwe seizoen in de Supercup tegen AA Gent, heeft Club Brugge niet zo'n goede beurt gemaakt. De landskampioen kwam zaterdagmiddag in de oefenwedstrijd tegen FC Kopenhagen nochtans op een dubbele voorsprong. Maar na de nodige wissels ging de ploeg van coach Carl Hoefkens alsnog ten onder:


Blauw-Zwart vertoefde de voorbije dagen in het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Die werd zaterdagmiddag afgesloten met een oefengalop tegen Kopenhagen. Het werd een duel van in totaal 120 minuten (45+45+30). Club startte met wat grotendeels de basisploeg voor volgend seizoen kan worden. Achterin verving Owen Otasowie de geschorste Stanley Nsoki. Cisse Sandra startte op de positie van Hans Vanaken, die niet in actie kwam wegens lichte hinder. Noa Lang verscheen wél aan de aftrap, in tegenstelling tot Charles De Ketelaere. Die keek heel de match vanaf de zijlijn toe, allicht vanwege zijn potentiële transfer naar AC Milan.

In ieder geval gingen de Bruggelingen goed van start. Een kopbal van Ferran Jutgla belandde op de lat en Ruud Vormer stond op de juiste plaats om de openingstreffer binnen te werken. Niet veel later wist Jutgla ook die voorsprong te verdubbelen. Alweer zijn vierde doelpunt van de voorbereiding. Vlak daarvoor slikten de Bruggelingen wel een flinke tegenslag. Zo viel Andreas Skov Olsen geblesseerd uit. Over de ernst van zijn kwetsuur is voorlopig niets bekend, Eduard Sobol was zijn vervanger. Hoewel Kopenhagen nog aandrong, was de 2-0 meteen de ruststand.

HALFUUR TEVEEL
Maar na de pauze en een pak wissels aan Brugse zijde liep het helemaal fout. Via twee goals van Pep Biel kwam Kopenhagen immers op gelijkte hoogte. En extra halfuurtje zakten de Bruggelingen helemaal in mekaar. Tegen een op dat moment flink verjongd Blauw-Zwart, scoorden William Bøving en Roony Bardghji elk nog een doelpunt voor de ploeg van coach Jess Thorup. En zo ging Kopenhagen met de zege aan de haal. Hoefkens zal dus opnieuw één en ander op scherp moeten zetten. Aanstaande woensdag volgt de laatste oefenmatch voor de Supercup, FC Utrecht vormt dan de tegenstander van dienst.

LEES OOK: Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

50
50
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

30
30
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

116
116
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

27
27
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

83
83
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

98
98
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

171
171
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

59
59
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

406
406
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

318
318
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

254
254
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

264
264
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

214
214
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

41
41
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

64
64
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

45
45
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

170
170
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

115
115
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

30
30
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

228
228
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

270
270
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

67
67
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

148
148
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

482
482
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

69
69

Meer sportnieuws