Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

523
Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

Een dikke week voor de start van het nieuwe seizoen in de Supercup tegen AA Gent, heeft Club Brugge niet zo'n goede beurt gemaakt. De landskampioen kwam zaterdagmiddag in de oefenwedstrijd tegen FC Kopenhagen nochtans op een dubbele voorsprong. Maar na de nodige wissels ging de ploeg van coach Carl Hoefkens alsnog ten onder:


Blauw-Zwart vertoefde de voorbije dagen in het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Die werd zaterdagmiddag afgesloten met een oefengalop tegen Kopenhagen. Het werd een duel van in totaal 120 minuten (45+45+30). Club startte met wat grotendeels de basisploeg voor volgend seizoen kan worden. Achterin verving Owen Otasowie de geschorste Stanley Nsoki. Cisse Sandra startte op de positie van Hans Vanaken, die niet in actie kwam wegens lichte hinder. Noa Lang verscheen wél aan de aftrap, in tegenstelling tot Charles De Ketelaere. Die keek heel de match vanaf de zijlijn toe, allicht vanwege zijn potentiële transfer naar AC Milan.

In ieder geval gingen de Bruggelingen goed van start. Een kopbal van Ferran Jutgla belandde op de lat en Ruud Vormer stond op de juiste plaats om de openingstreffer binnen te werken. Niet veel later wist Jutgla ook die voorsprong te verdubbelen. Alweer zijn vierde doelpunt van de voorbereiding. Vlak daarvoor slikten de Bruggelingen wel een flinke tegenslag. Zo viel Andreas Skov Olsen geblesseerd uit. Over de ernst van zijn kwetsuur is voorlopig niets bekend, Eduard Sobol was zijn vervanger. Hoewel Kopenhagen nog aandrong, was de 2-0 meteen de ruststand.

HALFUUR TEVEEL
Maar na de pauze en een pak wissels aan Brugse zijde liep het helemaal fout. Via twee goals van Pep Biel kwam Kopenhagen immers op gelijkte hoogte. En extra halfuurtje zakten de Bruggelingen helemaal in mekaar. Tegen een op dat moment flink verjongd Blauw-Zwart, scoorden William Bøving en Roony Bardghji elk nog een doelpunt voor de ploeg van coach Jess Thorup. En zo ging Kopenhagen met de zege aan de haal. Hoefkens zal dus opnieuw één en ander op scherp moeten zetten. Aanstaande woensdag volgt de laatste oefenmatch voor de Supercup, FC Utrecht vormt dan de tegenstander van dienst.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

1
1
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

105
105
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

143
143
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

54
54
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

39
39
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

156
156
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

28
28
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

73
73
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

165
165
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

630
630
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

80
80
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

125
125
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

182
182
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

155
155
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

65
65
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

113
113
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

129
129
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

214
214
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

436
436
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

244
244
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

179
179
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws