Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

door stemmen
Blauwtje voor Club: landskampioen sluit stage in mineur af

Een dikke week voor de start van het nieuwe seizoen in de Supercup tegen AA Gent, heeft Club Brugge niet zo'n goede beurt gemaakt. De landskampioen kwam zaterdagmiddag in de oefenwedstrijd tegen FC Kopenhagen nochtans op een dubbele voorsprong. Maar na de nodige wissels ging de ploeg van coach Carl Hoefkens alsnog ten onder:


Blauw-Zwart vertoefde de voorbije dagen in het Nederlandse Wageningen voor een zomerstage. Die werd zaterdagmiddag afgesloten met een oefengalop tegen Kopenhagen. Het werd een duel van in totaal 120 minuten (45+45+30). Club startte met wat grotendeels de basisploeg voor volgend seizoen kan worden. Achterin verving Owen Otasowie de geschorste Stanley Nsoki. Cisse Sandra startte op de positie van Hans Vanaken, die niet in actie kwam wegens lichte hinder. Noa Lang verscheen wél aan de aftrap, in tegenstelling tot Charles De Ketelaere. Die keek heel de match vanaf de zijlijn toe, allicht vanwege zijn potentiële transfer naar AC Milan.

In ieder geval gingen de Bruggelingen goed van start. Een kopbal van Ferran Jutgla belandde op de lat en Ruud Vormer stond op de juiste plaats om de openingstreffer binnen te werken. Niet veel later wist Jutgla ook die voorsprong te verdubbelen. Alweer zijn vierde doelpunt van de voorbereiding. Vlak daarvoor slikten de Bruggelingen wel een flinke tegenslag. Zo viel Andreas Skov Olsen geblesseerd uit. Over de ernst van zijn kwetsuur is voorlopig niets bekend, Eduard Sobol was zijn vervanger. Hoewel Kopenhagen nog aandrong, was de 2-0 meteen de ruststand.

HALFUUR TEVEEL
Maar na de pauze en een pak wissels aan Brugse zijde liep het helemaal fout. Via twee goals van Pep Biel kwam Kopenhagen immers op gelijkte hoogte. En extra halfuurtje zakten de Bruggelingen helemaal in mekaar. Tegen een op dat moment flink verjongd Blauw-Zwart, scoorden William Bøving en Roony Bardghji elk nog een doelpunt voor de ploeg van coach Jess Thorup. En zo ging Kopenhagen met de zege aan de haal. Hoefkens zal dus opnieuw één en ander op scherp moeten zetten. Aanstaande woensdag volgt de laatste oefenmatch voor de Supercup, FC Utrecht vormt dan de tegenstander van dienst.

LEES OOK: 'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

Club heeft een sterkere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

26
26
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

62
62
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

94
94
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

79
79
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

169
169
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

185
185
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

143
143
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

128
128
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

482
482
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

703
703
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

410
410
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

213
213
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

125
125
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

81
81
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

418
418
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

191
191
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

304
304
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

442
442
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

48
48

Meer sportnieuws