'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

door
'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

Binnen een tweetal weken gaat gaat de Jupiler Pro League weer van start, de eersteklassers zijn dan ook volop bezig met hun voorbereiding. Ondertussen zijn ze ook nog eens druk in de weer op de zomerse transfermarkt. En daarbij komen ze regelmatig in mekaars vaarwater terecht.


Zo zouden RSC Anderlecht en Club Brugge hun oog hebben laten vallen op hetzelfde target. Volgens Marca zijn de twee Belgische topclubs namelijk geïnteresseerd in Sergio Arribas. Deze 20-jarige spelmaker speelt momenteel bij Real Madrid, waar hij voor de beloften-ploeg uitkomt. Daar was hij vorig seizoen zelfs topschutter. Ook mocht hij al enkele keren invallen bij de A-ploeg. Maar de Spanjaard zou graag definitief de stap naar de grote jongens zetten en gezien de zware concurrentie in de A-kern, lijkt dat in Madrid niet aan de orde.

Aan de belangstelling zal het alvast niet liggen. Naast Club en Anderlecht zouden ook Sporting CP, SC Braga, UD Ameria, Sporting Gijon en Girona FC interesse hebben in de veelbelovende Arribas. En dus ligt de bal in het kamp van de speler zelf. Want hoewel hij niet in de plannen voorkomt bij de eerste ploeg, zou Real Madrid overwegen om zijn contract open te breken.

TE HOGE TRANSFERSOM
Die verlenging zou gepaard gaan met een salarisverhoging. En indien het toch tot een vertrek komt, zou de Koninklijke boter bij de vis willen. Zo zou de vraagprijs rond de 7 à 8 miljoen euro schommelen. Wat voor het merendeel van de geïnteresseerde clubs geen optie is. Enkel als Arribas aangeeft dat hij absoluut wil vertrekken, zou er ruimte zijn om te onderhandelen over die som. Maar voorlopig heeft hij geen enkele intenties om 'de club van zijn hart' onder druk te zetten.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen een uitdager wordt van Club?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

54
54
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

58
58
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

67
67
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

24
24
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

72
72
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

356
356
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

51
51
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

111
111
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

64
64
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

201
201
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

620
620
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

320
320
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

35
35
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

115
115
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

67
67
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

568
568

Meer sportnieuws