'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

door
'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

Binnen een tweetal weken gaat gaat de Jupiler Pro League weer van start, de eersteklassers zijn dan ook volop bezig met hun voorbereiding. Ondertussen zijn ze ook nog eens druk in de weer op de zomerse transfermarkt. En daarbij komen ze regelmatig in mekaars vaarwater terecht.


Zo zouden RSC Anderlecht en Club Brugge hun oog hebben laten vallen op hetzelfde target. Volgens Marca zijn de twee Belgische topclubs namelijk geïnteresseerd in Sergio Arribas. Deze 20-jarige spelmaker speelt momenteel bij Real Madrid, waar hij voor de beloften-ploeg uitkomt. Daar was hij vorig seizoen zelfs topschutter. Ook mocht hij al enkele keren invallen bij de A-ploeg. Maar de Spanjaard zou graag definitief de stap naar de grote jongens zetten en gezien de zware concurrentie in de A-kern, lijkt dat in Madrid niet aan de orde.

Aan de belangstelling zal het alvast niet liggen. Naast Club en Anderlecht zouden ook Sporting CP, SC Braga, UD Ameria, Sporting Gijon en Girona FC interesse hebben in de veelbelovende Arribas. En dus ligt de bal in het kamp van de speler zelf. Want hoewel hij niet in de plannen voorkomt bij de eerste ploeg, zou Real Madrid overwegen om zijn contract open te breken.

TE HOGE TRANSFERSOM
Die verlenging zou gepaard gaan met een salarisverhoging. En indien het toch tot een vertrek komt, zou de Koninklijke boter bij de vis willen. Zo zou de vraagprijs rond de 7 à 8 miljoen euro schommelen. Wat voor het merendeel van de geïnteresseerde clubs geen optie is. Enkel als Arribas aangeeft dat hij absoluut wil vertrekken, zou er ruimte zijn om te onderhandelen over die som. Maar voorlopig heeft hij geen enkele intenties om 'de club van zijn hart' onder druk te zetten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen een uitdager wordt van Club?

Meest recent

Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

217
217
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

95
95
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

567
567
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

75
75
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

328
328
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

399
399
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

187
187
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

53
53
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

422
422
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

190
190
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

97
97
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

302
302
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

167
167
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

400
400
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

231
231
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

457
457
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

399
399
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

53
53
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

301
301
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

121
121
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

463
463
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

108
108
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

252
252
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

260
260

Meer sportnieuws