'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

377 stemmen
'Club en Anderlecht mikken op spelmaker Real Madrid'

Binnen een tweetal weken gaat gaat de Jupiler Pro League weer van start, de eersteklassers zijn dan ook volop bezig met hun voorbereiding. Ondertussen zijn ze ook nog eens druk in de weer op de zomerse transfermarkt. En daarbij komen ze regelmatig in mekaars vaarwater terecht.


Zo zouden RSC Anderlecht en Club Brugge hun oog hebben laten vallen op hetzelfde target. Volgens Marca zijn de twee Belgische topclubs namelijk geïnteresseerd in Sergio Arribas. Deze 20-jarige spelmaker speelt momenteel bij Real Madrid, waar hij voor de beloften-ploeg uitkomt. Daar was hij vorig seizoen zelfs topschutter. Ook mocht hij al enkele keren invallen bij de A-ploeg. Maar de Spanjaard zou graag definitief de stap naar de grote jongens zetten en gezien de zware concurrentie in de A-kern, lijkt dat in Madrid niet aan de orde.

Aan de belangstelling zal het alvast niet liggen. Naast Club en Anderlecht zouden ook Sporting CP, SC Braga, UD Ameria, Sporting Gijon en Girona FC interesse hebben in de veelbelovende Arribas. En dus ligt de bal in het kamp van de speler zelf. Want hoewel hij niet in de plannen voorkomt bij de eerste ploeg, zou Real Madrid overwegen om zijn contract open te breken.

TE HOGE TRANSFERSOM
Die verlenging zou gepaard gaan met een salarisverhoging. En indien het toch tot een vertrek komt, zou de Koninklijke boter bij de vis willen. Zo zou de vraagprijs rond de 7 à 8 miljoen euro schommelen. Wat voor het merendeel van de geïnteresseerde clubs geen optie is. Enkel als Arribas aangeeft dat hij absoluut wil vertrekken, zou er ruimte zijn om te onderhandelen over die som. Maar voorlopig heeft hij geen enkele intenties om 'de club van zijn hart' onder druk te zetten.

LEES OOK: 'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Denkt u dat Anderlecht volgend seizoen een uitdager wordt van Club?

Meest recent

'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

0
0
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

47
47
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

21
21
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

67
67
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

24
24
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

12
12
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

103
103
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

135
135
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

145
145
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

28
28
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

99
99
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

104
104
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

98
98
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

215
215
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

43
43
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

155
155
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

342
342
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

388
388
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

368
368
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

68
68
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

365
365
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

199
199

Meer sportnieuws