Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

352
Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

Antwerp FC heeft deze zomer een nieuw hoofdstuk ingezet onder de leiding van sportief directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel. En tijdens de oefencampagne laat de vernieuwde Great Old alvast een veelbelovende indruk achter. Zo werd zaterdagmiddag ook RB Salzburg over de knie gelegd.


Voor RAFC begint het nieuwe seizoen al op 21 juli in de tweede voorronde van de Conference League. Momenteel stoomt Van Bommel zijn troepen dan ook op klaar tijdens een oefenkamp in het Oostenrijkse Anif. Daar vormde RB Salzburg zaterdag de sparringpartner van dienst. Na de zeges tegen Hoogstraten (9-0) en KV Mechelen (4-0), was dit veruit de grootste test tot dusver. Voorzitter Paul Gheysens zakte er zelfs speciaal voor af naar het stageoord.

Hij zag hoe beide ploegen in de eerste helft de nodige kansen konden creëren. Met name Manuel Benson toonde zich gretig, ook aanwinst Vincent Janssen liet zich meermaals opmerken. Het was echter Salzburg dat op voorsprong kon komen: Fernando tikte aan de tweede paal binnen. De 1-0 was meteen ook de ruststand. In de tweede periode, die net zoals de eerste 35 minuten duurde, claimde Antwerp al snel een strafschop. Maar de arbitrage ging hier niet in mee.

VERDIENDE ZEGE
Niet veel later kon de Great Old toch toeslaan. Janssen, Alhassan Yussuf en Koji Miyoshi zorgden meteen voor gevaar. Die laatste tekende op aangeven van Janssen ook voor de verdiende gelijkmaker. En op aangeven van Yusuf zorgde Benson voor de 2-1. Dat was ondanks enkele kansen in de slotfase, ook meteen de eindstand. Later op de dag volgt nog een tweede oefenpot tegen de nationale ploeg van Qatar, dan kiest Van Bommel allicht voor een veredeld B-elftal.

LEES OOK: Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Antwerp gaat volgend seizoen volop meespelen voor de titel ...

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

21
21
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

27
27
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

38
38
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

383
383
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

65
65
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

71
71
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

22
22
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

277
277
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

329
329
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

199
199
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

290
290
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

255
255
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

312
312
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

107
107
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

125
125
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

193
193
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

195
195
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1174
1174
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

96
96

Meer sportnieuws