Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

352 stemmen
Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

Antwerp FC heeft deze zomer een nieuw hoofdstuk ingezet onder de leiding van sportief directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel. En tijdens de oefencampagne laat de vernieuwde Great Old alvast een veelbelovende indruk achter. Zo werd zaterdagmiddag ook RB Salzburg over de knie gelegd.


Voor RAFC begint het nieuwe seizoen al op 21 juli in de tweede voorronde van de Conference League. Momenteel stoomt Van Bommel zijn troepen dan ook op klaar tijdens een oefenkamp in het Oostenrijkse Anif. Daar vormde RB Salzburg zaterdag de sparringpartner van dienst. Na de zeges tegen Hoogstraten (9-0) en KV Mechelen (4-0), was dit veruit de grootste test tot dusver. Voorzitter Paul Gheysens zakte er zelfs speciaal voor af naar het stageoord.

Hij zag hoe beide ploegen in de eerste helft de nodige kansen konden creëren. Met name Manuel Benson toonde zich gretig, ook aanwinst Vincent Janssen liet zich meermaals opmerken. Het was echter Salzburg dat op voorsprong kon komen: Fernando tikte aan de tweede paal binnen. De 1-0 was meteen ook de ruststand. In de tweede periode, die net zoals de eerste 35 minuten duurde, claimde Antwerp al snel een strafschop. Maar de arbitrage ging hier niet in mee.

VERDIENDE ZEGE
Niet veel later kon de Great Old toch toeslaan. Janssen, Alhassan Yussuf en Koji Miyoshi zorgden meteen voor gevaar. Die laatste tekende op aangeven van Janssen ook voor de verdiende gelijkmaker. En op aangeven van Yusuf zorgde Benson voor de 2-1. Dat was ondanks enkele kansen in de slotfase, ook meteen de eindstand. Later op de dag volgt nog een tweede oefenpot tegen de nationale ploeg van Qatar, dan kiest Van Bommel allicht voor een veredeld B-elftal.

LEES OOK: 'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp gaat volgend seizoen volop meespelen voor de titel ...

Meest recent

'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

0
0
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

27
27
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

138
138
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

32
32
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

296
296
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

65
65
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

186
186
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

390
390
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

311
311
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

370
370
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

463
463
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

821
821
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

176
176
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

347
347
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

205
205
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

461
461
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

474
474
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

341
341
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

231
231
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

437
437
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

368
368
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

950
950

Meer sportnieuws