Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

door
Vernieuwd Antwerp maakt indruk onder oog Gheysens

Antwerp FC heeft deze zomer een nieuw hoofdstuk ingezet onder de leiding van sportief directeur Marc Overmars en trainer Mark van Bommel. En tijdens de oefencampagne laat de vernieuwde Great Old alvast een veelbelovende indruk achter. Zo werd zaterdagmiddag ook RB Salzburg over de knie gelegd.


Voor RAFC begint het nieuwe seizoen al op 21 juli in de tweede voorronde van de Conference League. Momenteel stoomt Van Bommel zijn troepen dan ook op klaar tijdens een oefenkamp in het Oostenrijkse Anif. Daar vormde RB Salzburg zaterdag de sparringpartner van dienst. Na de zeges tegen Hoogstraten (9-0) en KV Mechelen (4-0), was dit veruit de grootste test tot dusver. Voorzitter Paul Gheysens zakte er zelfs speciaal voor af naar het stageoord.

Hij zag hoe beide ploegen in de eerste helft de nodige kansen konden creëren. Met name Manuel Benson toonde zich gretig, ook aanwinst Vincent Janssen liet zich meermaals opmerken. Het was echter Salzburg dat op voorsprong kon komen: Fernando tikte aan de tweede paal binnen. De 1-0 was meteen ook de ruststand. In de tweede periode, die net zoals de eerste 35 minuten duurde, claimde Antwerp al snel een strafschop. Maar de arbitrage ging hier niet in mee.

VERDIENDE ZEGE
Niet veel later kon de Great Old toch toeslaan. Janssen, Alhassan Yussuf en Koji Miyoshi zorgden meteen voor gevaar. Die laatste tekende op aangeven van Janssen ook voor de verdiende gelijkmaker. En op aangeven van Yusuf zorgde Benson voor de 2-1. Dat was ondanks enkele kansen in de slotfase, ook meteen de eindstand. Later op de dag volgt nog een tweede oefenpot tegen de nationale ploeg van Qatar, dan kiest Van Bommel allicht voor een veredeld B-elftal.

LEES OOK: Sneeuwfiasco in JPL: Lardot geeft opmerkelijke reactie

Antwerp gaat volgend seizoen volop meespelen voor de titel ...

Meest recent

Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

2
2
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

11
11
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

22
22
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

78
78
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

23
23
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

214
214
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

164
164
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

69
69
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

106
106
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

180
180
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

77
77
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

59
59
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

117
117
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

32
32
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

89
89
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

322
322
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

121
121
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

420
420
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

125
125
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

211
211
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

310
310
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

416
416
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

81
81
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

149
149

Meer sportnieuws