'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

305
'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertoeven momenteel voor een zomerstage in het Nederlandse Wageningen. Ook Charles De Ketelaere traint er inmiddels weer volop mee. Al begint het er steeds meer op te lijken dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang bij de landskampioen.


Nochtans was dat niet de intentie van de Bruggelingen, die hun publiekslieveling liever nog een jaartje had gehouden. Maar de voorbije dagen werd de interesse steeds concreter. Leicester City volgt het dossier van dichtbij, Leeds United is naar verluidt zelfs bereid het eigen transferrecord te breken voor zijn komst. Maar De Ketelaere heeft zelf een andere bestemming in zijn gedachten. Verschillende bronnen melden dat hij zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar AC Milan.

De Italiaanse kampioen toont al een hele poos belangstelling en die interesse is de voorbije dagen erg concreet geworden. Zo zou CDK overtuigd zijn geraakt na persoonlijke gesprekken met coach Stefano Pioli en TD Paolo Maldini. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano geldt CDK als dé topprioriteit en is een nieuw voorstel vanuit Milaan op komst.

CDK OVERTUIGD
Ook Romano meldt dat de persoonlijke voorwaarden geen probleem zou mogen opleveren, hij wil absoluut naar San Siro trekken. En dus is een nieuwe fase aangebroken: zo wordt het enkel nog zaak om Club Brugge te overtuigen. Het nieuwe voorstel zal dus hoog genoeg moeten zijn. Bij Calciomercato beweert men nog steeds dat spits Emil Roback en doelman Andreas Jungdal, twee spelers uit de Milanese beloften-selectie, in de deal kunnen worden opgenomen om de prijs te drukken.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

CDK kan beter wachten tot na het WK ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

80
80
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

76
76
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

49
49
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

42
42
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

75
75
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

176
176
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

300
300
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

126
126
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

322
322
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

221
221
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

143
143
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

251
251
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1010
1010

Meer sportnieuws