'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

door
'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertoeven momenteel voor een zomerstage in het Nederlandse Wageningen. Ook Charles De Ketelaere traint er inmiddels weer volop mee. Al begint het er steeds meer op te lijken dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang bij de landskampioen.


Nochtans was dat niet de intentie van de Bruggelingen, die hun publiekslieveling liever nog een jaartje had gehouden. Maar de voorbije dagen werd de interesse steeds concreter. Leicester City volgt het dossier van dichtbij, Leeds United is naar verluidt zelfs bereid het eigen transferrecord te breken voor zijn komst. Maar De Ketelaere heeft zelf een andere bestemming in zijn gedachten. Verschillende bronnen melden dat hij zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar AC Milan.

De Italiaanse kampioen toont al een hele poos belangstelling en die interesse is de voorbije dagen erg concreet geworden. Zo zou CDK overtuigd zijn geraakt na persoonlijke gesprekken met coach Stefano Pioli en TD Paolo Maldini. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano geldt CDK als dé topprioriteit en is een nieuw voorstel vanuit Milaan op komst.

CDK OVERTUIGD
Ook Romano meldt dat de persoonlijke voorwaarden geen probleem zou mogen opleveren, hij wil absoluut naar San Siro trekken. En dus is een nieuwe fase aangebroken: zo wordt het enkel nog zaak om Club Brugge te overtuigen. Het nieuwe voorstel zal dus hoog genoeg moeten zijn. Bij Calciomercato beweert men nog steeds dat spits Emil Roback en doelman Andreas Jungdal, twee spelers uit de Milanese beloften-selectie, in de deal kunnen worden opgenomen om de prijs te drukken.

LEES OOK: 'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

CDK kan beter wachten tot na het WK ...

Meest recent

Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

7
7
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

30
30
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

101
101
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

34
34
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

112
112
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

169
169
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

112
112
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

57
57
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

37
37
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

157
157
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

69
69
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

219
219
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

167
167
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

257
257
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

153
153
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

247
247
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

167
167
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

515
515
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

401
401
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

24
24
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

909
909
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

77
77
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

186
186

Meer sportnieuws