'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

door stemmen
'Transfersoap De Ketelaere gaat nieuwe fase in'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertoeven momenteel voor een zomerstage in het Nederlandse Wageningen. Ook Charles De Ketelaere traint er inmiddels weer volop mee. Al begint het er steeds meer op te lijken dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang bij de landskampioen.


Nochtans was dat niet de intentie van de Bruggelingen, die hun publiekslieveling liever nog een jaartje had gehouden. Maar de voorbije dagen werd de interesse steeds concreter. Leicester City volgt het dossier van dichtbij, Leeds United is naar verluidt zelfs bereid het eigen transferrecord te breken voor zijn komst. Maar De Ketelaere heeft zelf een andere bestemming in zijn gedachten. Verschillende bronnen melden dat hij zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar AC Milan.

De Italiaanse kampioen toont al een hele poos belangstelling en die interesse is de voorbije dagen erg concreet geworden. Zo zou CDK overtuigd zijn geraakt na persoonlijke gesprekken met coach Stefano Pioli en TD Paolo Maldini. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken. Volgens transferwatcher Fabrizio Romano geldt CDK als dé topprioriteit en is een nieuw voorstel vanuit Milaan op komst.

CDK OVERTUIGD
Ook Romano meldt dat de persoonlijke voorwaarden geen probleem zou mogen opleveren, hij wil absoluut naar San Siro trekken. En dus is een nieuwe fase aangebroken: zo wordt het enkel nog zaak om Club Brugge te overtuigen. Het nieuwe voorstel zal dus hoog genoeg moeten zijn. Bij Calciomercato beweert men nog steeds dat spits Emil Roback en doelman Andreas Jungdal, twee spelers uit de Milanese beloften-selectie, in de deal kunnen worden opgenomen om de prijs te drukken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

CDK kan beter wachten tot na het WK ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

21
21
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

51
51
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

78
78
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

67
67
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

158
158
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

177
177
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

139
139
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

123
123
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

469
469
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

689
689
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

406
406
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

210
210
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

123
123
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

416
416
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

302
302
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

280
280
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

432
432
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

438
438
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws