'Kompany deelt Anderlecht uppercut uit'

door
'Kompany deelt Anderlecht uppercut uit'

Tijdens de trainingen van vrijdag in het stageoord te Horst, was er bij Anderlecht geen spoor te bekennen van Josh Cullen. En dat zou alles te maken hebben met een nakende transfer naar Burnley. Nochtans verklaarde Vincent Kompany dat hij in géén geval zou komen shoppen bij Anderlecht.


La Dernière Heure meldde gisteren al dat de Ierse international goed en wel op weg is naar Burnley FC. Momenteel zou de middenvelder zelfs zijn persoonlijke voorwaarden aan bespreken zijn met de Engelse tweedeklasser. Op clubniveau zou er wel nog geen akkoord zijn. Burnley deed eerder al een bod van zo'n 2 miljoen euro, maar Paars-Wit hoopt om nog meer uit de brand te slepen.

Dat Burnley uitkomt bij Cullen is uiteraard geen toeval. De degradant uit de Premier League stelde zoals geweten Vincent Kompany aan als nieuwe hoofdtrainer en die werkte bij Anderlecht al nauw samen met de middenvelder. Bovendien zit de Ier in zijn laatste contractjaar bij RSCA, waardoor de Brusselaars genoodzaakt zijn om mee te werken aan een vertrek om te voorkomen dat hij binnen een jaartje transfervrij de deur uitwandelt.

"ANDERLECHT GEEN SCHADE TOEBRENGEN"

Maar nochtans zei Vincent Kompany tijdens zijn persvoorstelling bij Burnley dat hij geen spelers zou wegpikken bij Anderlecht. “Er lopen in België enkele interessante profielen voor ons rond, dus het is mogelijk dat er spelers van de Belgische competitie komen. Maar op dit moment denk ik er niet aan om spelers bij Anderlecht te halen. Ik wil mijn ex-club geen schade toebrengen. Dat is verre van mijn intentie”, zei hij toen.

LEES OOK: 'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Netjes van Kompany?

Meest recent

Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

171
171
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

34
34
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

42
42
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

216
216
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

114
114
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

125
125
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

174
174
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

62
62
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

326
326
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

72
72
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

228
228
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

291
291
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

133
133
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

333
333
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

192
192
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

651
651
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

126
126
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

117
117
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

432
432
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

159
159
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

292
292
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

207
207
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

51
51

Meer sportnieuws