'Eerste details monstercontract De Ligt bekend'

259 stemmen
'Eerste details monstercontract De Ligt bekend'

Bayern München kroonde zich afgelopen seizoen voor de tiende keer op rij tot Duitse landskampioen. Toch was het geen volledig geslaagde jaargang gezien de pijnlijke uitschakeling in de Champions League tegen Villarreal. Der Rekordmeister toont zich dan ook bijzonder actief op de transfermarkt.


Momenteel staat de teller al op drie topaanwinsten. De Duitse kampioen haalde Noussair Mazraoui namelijk transfervrij weg bij Ajax en ook zijn ploegmaat Ryan Gravenberch maakte voor de nodige miljoenen dezelfde overstap. Daarnaast werd met Sadio Mané een sterkhouder weggeplukt bij Liverpool FC. Maar desondanks is de transferhonger in de Allianz Arena nog niet gestild.

Zo wil Bayern ook zijn defensie nog verder versterken en daarvoor is het vizier gericht op Matthijs de Ligt. De Nederlander zou deze zomer willen vertrekken bij Juventus. Chelsea FC trekt stevig aan zijn mouw, maar eerder geraakte al bekend dat de Oranje-international een voorkeur heeft voor München. En inmiddels zou Bayern ook in actie zijn geschoten.

MONSTERCONTRACT
Volgens Sky Germany zouden de Duitsers een topcontract hebben klaargelegd voor De Ligt. Hij zou voor vijf seizoenen kunnen tekenen aan een jaarsalaris van zo'n 17 à 19 miljoen euro. Het lijkt dus geen probleem om met de speler zelf tot een overeenkomst te komen. Daarnaast moet wel nog een akkoord met Juventus gevonden worden. Naar verluidt zouden de Italianen zo'n 70 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'
315

Bayern is nu al topfavoriet voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

65
65
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

65
65
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

123
123
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

180
180
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

209
209
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

325
325
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

72
72
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

601
601
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

662
662
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

352
352
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

451
451
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

72
72
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

217
217
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

78
78
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

121
121
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

729
729
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

233
233
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

175
175
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

446
446
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

117
117
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

639
639

Meer sportnieuws