'Eerste details monstercontract De Ligt bekend'

259 stemmen
'Eerste details monstercontract De Ligt bekend'

Bayern München kroonde zich afgelopen seizoen voor de tiende keer op rij tot Duitse landskampioen. Toch was het geen volledig geslaagde jaargang gezien de pijnlijke uitschakeling in de Champions League tegen Villarreal. Der Rekordmeister toont zich dan ook bijzonder actief op de transfermarkt.


Momenteel staat de teller al op drie topaanwinsten. De Duitse kampioen haalde Noussair Mazraoui namelijk transfervrij weg bij Ajax en ook zijn ploegmaat Ryan Gravenberch maakte voor de nodige miljoenen dezelfde overstap. Daarnaast werd met Sadio Mané een sterkhouder weggeplukt bij Liverpool FC. Maar desondanks is de transferhonger in de Allianz Arena nog niet gestild.

Zo wil Bayern ook zijn defensie nog verder versterken en daarvoor is het vizier gericht op Matthijs de Ligt. De Nederlander zou deze zomer willen vertrekken bij Juventus. Chelsea FC trekt stevig aan zijn mouw, maar eerder geraakte al bekend dat de Oranje-international een voorkeur heeft voor München. En inmiddels zou Bayern ook in actie zijn geschoten.

MONSTERCONTRACT
Volgens Sky Germany zouden de Duitsers een topcontract hebben klaargelegd voor De Ligt. Hij zou voor vijf seizoenen kunnen tekenen aan een jaarsalaris van zo'n 17 à 19 miljoen euro. Het lijkt dus geen probleem om met de speler zelf tot een overeenkomst te komen. Daarnaast moet wel nog een akkoord met Juventus gevonden worden. Naar verluidt zouden de Italianen zo'n 70 miljoen euro verlangen.

LEES OOK: 'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Bayern is nu al topfavoriet voor de CL van volgend seizoen ...

Meest recent

Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

4
4
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

21
21
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

121
121
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

501
501
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

252
252
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

96
96
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

773
773
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

161
161
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

62
62
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

526
526
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

184
184
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

432
432
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

217
217
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

258
258
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1101
1101
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

573
573
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

318
318
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

283
283
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

145
145
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

640
640
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

317
317
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

102
102
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

245
245

Meer sportnieuws