'Komst Fabio Silva eist slachtoffer bij Anderlecht'

door
'Komst Fabio Silva eist slachtoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat zaterdag voor een belangrijke test richting de start van het nieuwe seizoen. Tijdens de zomerstage in Horst staat immers een dubbele oefenwedstrijd gepland tegen FC Nordsjaelland. Het wordt dus uitkijken of coach Felice Mazzu zijn stempel nog wat dieper heeft kunnen drukken op de ploeg.


Tegen Roda werden de intenties van Mazzu alvast wat meer duidelijk. Zo viel het op dat Paars-Wit veel directer en met veel meer diepgang speelde dan onder Vincent Kompany. Daarnaast hield hij wederom vast aan een variant op het 3-5-2-systeem, de veldbezetting waarmee hij ook bij Union SG de nodige successen boekte. Het is dan ook de verwachting dat deze speelwijze zal worden gehanteerd tijdens het seizoen.

En dus kunnen een aantal posities binnen het beoogde type-elftal al stilaan ingevuld worden. Voorin bijvoorbeeld, verwacht men bij Het Laatste Nieuws dat aanwinst Sebastiano Esposito het nieuwe speerpunt zal worden. Hij krijgt een vergelijkbare rol als Deniz Undav vorig seizoen bij Union. Benito Raman moet dan weer de beweeglijke aanvaller in zijn steun worden. Maar die kaarten kunnen weldra nog herschikt worden.

FACTOR-SILVA
De voorbije dagen raakte immers bekend dat RSCA dicht bij de komst van Fabio Silva zou staan. Volgens bepaalde bronnen is zijn huurtransfer zelfs al zo goed als rond, maar eerst zou de recordaanwinst zijn contract bij Wolverhampton moeten verlengen en daarover wordt momenteel nog onderhandeld. Als Silva de overstap maakt, is dat met oog op een basisplek. En dus zal iemand plaats moeten maken. Gezien hun profielen lijkt Raman daarvoor de grootste kandidaat, al staat dit zeker nog niet definitief vast.

LEES OOK: "Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

Anderlecht moet vooral zijn verdediging versterken ...

Meest recent

Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

26
26
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

35
35
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

107
107
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

234
234
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

261
261
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

115
115
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

223
223
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

262
262
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

457
457
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

446
446
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

71
71
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

345
345
Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

248
248
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

300
300
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

329
329
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

254
254
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

564
564
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

684
684
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

486
486
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

268
268
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

123
123
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

665
665
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

378
378
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

409
409
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

448
448

Meer sportnieuws