'Club Brugge nadert transferakkoord De Ketelaere'

door
'Club Brugge nadert transferakkoord De Ketelaere'

Club Brugge-coach Carl Hoefkens en zijn troepen vertoeven momenteel voor een zomerstage in het Nederlandse Wageningen. Ook Charles De Ketelaere traint er inmiddels weer volop mee. Al begint het er steeds meer op te lijken dat het Brugse goudhaantje op weg is naar de uitgang bij de landskampioen.


Nochtans was dat niet de intentie van de Bruggelingen, die hun publiekslieveling liever nog een jaartje had gehouden. Maar de voorbije dagen werd de interesse steeds concreter. Leicester City volgt het dossier van dichtbij, Leeds United is naar verluidt zelfs bereid het eigen transferrecord te breken voor zijn komst. Maar De Ketelaere heeft zelf een andere bestemming in zijn gedachten. Verschillende bronnen melden dat hij zijn zinnen heeft gezet op een verhuis naar AC Milan.

De Italiaanse kampioen toont al een hele poos belangstelling en die interesse is de voorbije dagen erg concreet geworden. Zo zou CDK overtuigd zijn geraakt na persoonlijke gesprekken met coach Stefano Pioli en TD Paolo Maldini. Daarnaast melden heel wat Italiaanse bronnen dat zijn zaakwaarnemers inmiddels een principe-akkoord hebben gevonden over de persoonlijke voorwaarden. En ook op clubniveau lijkt het dossier nu in een stroomversnelling te geraken.

NIEUWE GESPREKKEN
Volgens transferwatcher Fabrizio Romano, die over behoorlijk goede bronnen binnen San Siro beschikt, zijn er inmiddels nieuwe onderhandelingen tussen Club Brugge en AC Milan zijn opgestart. De Italianen zou alvast flink doordrukken om tot een akkoord te komen. Blauw-Zwart hoopt natuurlijk om het onderste uit de kan te halen, maar zal ook rekening moeten houden met de wens van de speler zelf die absoluut naar Milaan wil trekken.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

De Ketelaere moet hoger mikken dan Milan ...

Meest recent

Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

12
12
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

48
48
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

177
177
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

27
27
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

82
82
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

79
79
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

60
60
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

200
200
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

203
203
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

357
357
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

52
52
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

168
168
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

84
84
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

81
81
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

272
272
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

132
132
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

479
479
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

187
187
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

93
93
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

440
440
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

183
183
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

735
735
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

71
71
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

96
96

Meer sportnieuws