'De Ketelaere vindt akkoord over miljoenencontract'

door
'De Ketelaere vindt akkoord over miljoenencontract'

Club Brugge zou dolgraag nog een jaartje doorgaan met Charles De Ketelaere, maar de kans dat het goudhaantje deze zomer vertrekt wordt met de dag groter. Zo maakt AC Milan nadrukkelijk werk van zijn komst. En volgens de laatste berichten vanuit Italië heeft de Italiaanse kampioen voor een eerste doorbraak kunnen zorgen.


De 22-jarige Rode Duivel heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten. En hij sloot evenmin uit dat dit deze zomer al zou gebeuren. Zo verklaarde hij vlak na het behalen van de landstitel nog dat hij interessante pistes sowieso met de nodige aandacht zal bestuderen. En zo'n interessant voorstel lijkt er nu ook gekomen vanuit Milaan. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat CDK inmiddels zou gesproken hebben met trainer Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini, die de jonge Belg allebei graag zien komen.

Die gesprekken zouden De Ketelaere erg gecharmeerd hebben. Vandaar ook dat andere geïnteresseerde clubs zoals Leicester City en Leeds United hem veel minder aanspreken. En ondertussen zijn de Milanezen ook definitief over gegaan tot actie. Woensdag raakte al bekend dat de Rossoneri een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van De Ketelaere. En de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira gaat nu zelfs een stapje verder. Volgens hem heeft de delegatie van Milan inmiddels een akkoord gevonden met zijn makelaar Tom De Mul over de persoonlijke voorwaarden.

CLUB BRUGGE AAN ZET
Het zou gaan om een overeenkomst die loopt tot medio 2027. De Ketelaere zou in San Siro zo'n 2.5 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken, mogelijk komen daar nog een aantal bonussen bovenop. Maar zelfs al de informatie klopt, is een transfer nog niet voor meteen. Zo moet AC Milan ook een akkoord zien te vinden met Club Brugge. De landskampioen wil echter alleen meewerken als een jackpot van 35 miljoen euro of meer op tafel komt. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, maar een vertrek van De Ketelaere komt wel zienderogen dichterbij.

LEES OOK: De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Denkt u dat CDK een basisspeler zou zijn bij het huidige Milan?

Meest recent

Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

18
18
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

132
132
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

85
85
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

291
291
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

40
40
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

136
136
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

425
425
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

601
601
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

336
336
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

923
923
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

225
225
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

66
66
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

189
189
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

191
191
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

122
122
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

576
576
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

267
267
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

402
402
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

114
114
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

525
525
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

376
376
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

92
92

Meer sportnieuws