'De Ketelaere vindt akkoord over miljoenencontract'

988
'De Ketelaere vindt akkoord over miljoenencontract'

Club Brugge zou dolgraag nog een jaartje doorgaan met Charles De Ketelaere, maar de kans dat het goudhaantje deze zomer vertrekt wordt met de dag groter. Zo maakt AC Milan nadrukkelijk werk van zijn komst. En volgens de laatste berichten vanuit Italië heeft de Italiaanse kampioen voor een eerste doorbraak kunnen zorgen.


De 22-jarige Rode Duivel heeft er nooit een geheim van gemaakt dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten. En hij sloot evenmin uit dat dit deze zomer al zou gebeuren. Zo verklaarde hij vlak na het behalen van de landstitel nog dat hij interessante pistes sowieso met de nodige aandacht zal bestuderen. En zo'n interessant voorstel lijkt er nu ook gekomen vanuit Milaan. Eerder deze week geraakte alvast bekend dat CDK inmiddels zou gesproken hebben met trainer Stefano Pioli en sportieve baas Paolo Maldini, die de jonge Belg allebei graag zien komen.

Die gesprekken zouden De Ketelaere erg gecharmeerd hebben. Vandaar ook dat andere geïnteresseerde clubs zoals Leicester City en Leeds United hem veel minder aanspreken. En ondertussen zijn de Milanezen ook definitief over gegaan tot actie. Woensdag raakte al bekend dat de Rossoneri een onderhoud hebben gehad met de zaakwaarnemers van De Ketelaere. En de Italiaanse transferwatcher Nicolo Schira gaat nu zelfs een stapje verder. Volgens hem heeft de delegatie van Milan inmiddels een akkoord gevonden met zijn makelaar Tom De Mul over de persoonlijke voorwaarden.

CLUB BRUGGE AAN ZET
Het zou gaan om een overeenkomst die loopt tot medio 2027. De Ketelaere zou in San Siro zo'n 2.5 miljoen euro per jaar kunnen gaan opstrijken, mogelijk komen daar nog een aantal bonussen bovenop. Maar zelfs al de informatie klopt, is een transfer nog niet voor meteen. Zo moet AC Milan ook een akkoord zien te vinden met Club Brugge. De landskampioen wil echter alleen meewerken als een jackpot van 35 miljoen euro of meer op tafel komt. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden, maar een vertrek van De Ketelaere komt wel zienderogen dichterbij.

LEES OOK: De Ketelaere scoort na 10 maanden en doet opvallende bekentenis

Denkt u dat CDK een basisspeler zou zijn bij het huidige Milan?

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

40
40
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

47
47
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

548
548
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

153
153
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

157
157
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

170
170
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

56
56
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

150
150
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

176
176
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

77
77
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

61
61
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

103
103
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

264
264
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

414
414
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

346
346
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

142
142
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

153
153
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

226
226
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

334
334
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

251
251
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws