'Tielemans nadert toptransfer: bod van 35 miljoen'

door
'Tielemans nadert toptransfer: bod van 35 miljoen'

Ook voor de meeste Rode Duivels gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen stilaan van start. Maar ondertussen zijn verschillende internationals nog lang niet zeker waar hun sportieve toekomst ligt. Voor Youri Tielemans bijvoorbeeld, komt er mogelijk een fraaie transfer aan.


Sinds vrijdag is de middenvelder zijn laatste contractjaar ingegaan bij Leicester City. En als hij niet verlengt zullen de Foxes moeten meewerken aan een vertrek om te voorkomen dat Tielemans een jaar later gratis de deur uitwandelt. Door zijn goede prestaties in de Premier League is er aan interesse alvast geen gebrek. Zo geraakte vorige week nog bekend dat Manchester United zich opnieuw aan het front heeft gemeld voor het jeugdproduct van RSC Anderlecht.

Ook het vermogende Newcastle United zou belangstelling hebben in de middenvelder. Maar Tielemans zelf lijkt een andere bestemming in gedachten te hebben. Volgens CBS wil de Rode Duivel zelf graag naar Arsenal FC verkassen. De Gunners trekken al een hele tijd aan zijn mouw, maar had tot dusver nog geen concrete aanbieding neergelegd.

35 MILJOEN
Daar zou weldra verandering in komen. Tenminste toch volgens The Sun. Zo meldt de Engelse tabloid dat Arsenal een eerste bod heeft voorbereid. De Londenaren zouden klaar zijn om zo'n 30 miljoen pond, een slordige 35 miljoen euro, neer te tellen bij Leicester. Of dat voldoende is om de Foxes te overtuigen valt af te wachten. De club hoopt zoveel mogelijk aan haar sterkhouder te verdienen, maar wil het absoluut niet riskeren dat hij een jaartje later gratis de deur uitwandelt.

LEES OOK: Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Tielemans heeft de kwaliteiten voor de absolute top ...

Meest recent

Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

335
335
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

111
111
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

43
43
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

73
73
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

47
47
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

156
156
'Kogel door de kerk: sterkhouder verlaat Genk'

KRC Genk wil in de laatste tien wedstrijden van de reguliere competitie absoluut nog een ticket voor ...

151
151
Schokkende boodschap Lamisha Musonda: "Vecht om te overleven"

De familie Musonda wordt niet gespaard van pech. Charly Musonda Junior moest vorige zomer op amper ...

0
0
'Club baalt en moet streep zetten door wintertransfer'

Het is in de eerste dagen van de wintermercato stil gebleven bij Club Brugge, al beleeft er achter ...

259
259
Hasi pessimistisch over mercato: "Zolang dat zo blijft..."

Anderlecht stoomt zich dezer dagen onder de Spaanse zon klaar voor de tweede helft van het seizoen. ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Bliksemvertrek De Bruyne, transfer Nainggolan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

318
318
Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Lucas Biglia was een iconische middenvelder bij RSC Anderlecht en nu zit de Argentijn in de staf van ...

316
316
‘Kassa voor Westerlo: miljoenenbod op sterkhouder’

De wintermercato is geopend en de Belgische club speuren naar opportuniteiten. Er moet echter ook ...

78
78
Twee verrassende Duivels bij meest waardevolle spelers

Naast Transfermarkt is ook databureau CIES met marktwaarden bezig. Het statistiekenbureau nam de ...

88
88
'Standard schiet in actie en doet bod op oude bekende'

Standard ging de winterstop in als de verrassende nummer zes in de rangschikking, maar de Rouches ...

117
117
'OHL heeft nieuwe miljoenentransfer in het vizier'

OH Leuven presteerde de voorbije seizoenen wisselvallig, maar wist wel enkele lucratieve uitgaande ...

46
46
'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Dat bleek ook nog eens tijdens de winterstage, ...

279
279
'Genk blijft in spanning over vertrek sterkhouder'

KRC Genk heeft na de winterstop nog heel wat werk om in de top zes te raken, want de Limburgers ...

125
125
Leko spreekt klare taal over nieuwe spits bij Club

Het belooft bij Club Brugge nog een spannende wintermercato te gaan worden. Ze willen dit seizoen ...

502
502
'Anderlecht steekt transfer voorlopig in koelkast'

Het blijft voorlopig wachten tot er wat beweegt op transfervlak bij Anderlecht. Paars-Wit zit in de ...

276
276
Lokeren baalt na vertrek, Lommel stalt miljoenenaankoop

Sporting Lokeren zit met ontevreden spelers. Radja Nainggolan wil naar Patro Eisden, maar de club ...

117
117
RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken er in 2025 heel wat smaakmakers. De kern is anno 2026 zeker niet beter ...

546
546
Vossen lucht zijn hart en neemt drastische beslissing

Bij Zulte Waregem gaat het al een tijdje over Jelle Vossen. De ex-Rode Duivel komt dit seizoen ...

803
803
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

112
112
'Club Brugge verrast en mikt op oude JPL-bekende'

Club Brugge wil zich deze mercato stevig versterken. De Bruggelingen gaan voor een flankaanvaller en ...

489
489

Meer sportnieuws