'Laatste details op tafel: recordtransfer voor Club'

door
'Laatste details op tafel: recordtransfer voor Club'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Na de eerdere komst van Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, rondde de landskampioen deze week ook de transfer van Cyle Larin af. Maar de Bruggelingen zijn nog lang niet klaar met het ontrollen van hun transferplannen.


Door het winterse WK is de kalender van komend seizoen sowieso al propvol. En dat willen de Bruggelingen ook nog eens gaan strijden op verschillende fronten. Er dus nood aan een voldoende brede kern, zeker omdat de beloften nodig zullen zijn in 1B. Bovendien zag Blauw-Zwart met Bas Dost, Sargis Adamyan, Michael Krmencik en Loïs Openda al verschillende aanvallers vertrekken. Daar kunnen ook nog Charles De Ketelaere, Noa Lang en David Okereke bij komen.

Niet onlogisch dus dat het bestuur zich vooral toegelegd op offensieve aanwinsten. Jutgla liet zich in de oefenmatchen ook al opmerken met enkele doelpunten, terwijl Larin deze week zijn opwachting maakte tijdens de oefenstage in Wageningen. En nu lijkt er nog een derde nieuwe spits op komst. Zo geraakte woensdag bekend dat Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Vedat Muriqi. De Kossovaarse international was in het verleden al in beeld op Jan Breydel en zou mogen vertrekken bij SS Lazio.

LAATSTE DETAILS
De Italianen hebben alvast vertrouwen in een goede afloop en ook volgens Fabrizio Romano zit het dossier stilaan in een afrondende fase. De Italiaanse transferwatcher laat weten dat momenteel de laatste details worden besproken. Vervolgens kan het papierwerk worden opgemaakt om de deal te beklinken. Volgens hem schommelt de transfersom rond de 11 miljoen euro, een clubrecord van Blauw-Zwart. Met Muriqi lijkt een derde centrumaanvaller dus op komst, al weten de Bruggelingen als geen ander dat zo'n transfer last-minute nog kan afketsen. Het blijft dus wachten op een officiële bevestiging.

LEES OOK: Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

17
17
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

25
25
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

109
109
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

28
28
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

20
20
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

516
516
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

55
55
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

100
100
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

501
501
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

257
257
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

203
203
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

529
529
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

341
341
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

332
332
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

78
78
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

732
732
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

245
245
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

125
125
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

36
36
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

427
427
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

211
211
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

678
678
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

95
95
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

131
131

Meer sportnieuws