'Laatste details op tafel: recordtransfer voor Club'

538
'Laatste details op tafel: recordtransfer voor Club'

Club Brugge toonde zich al behoorlijk actief op de transfermarkt. Na de eerdere komst van Ferran Jutgla en Bjorn Meijer, rondde de landskampioen deze week ook de transfer van Cyle Larin af. Maar de Bruggelingen zijn nog lang niet klaar met het ontrollen van hun transferplannen.


Door het winterse WK is de kalender van komend seizoen sowieso al propvol. En dat willen de Bruggelingen ook nog eens gaan strijden op verschillende fronten. Er dus nood aan een voldoende brede kern, zeker omdat de beloften nodig zullen zijn in 1B. Bovendien zag Blauw-Zwart met Bas Dost, Sargis Adamyan, Michael Krmencik en Loïs Openda al verschillende aanvallers vertrekken. Daar kunnen ook nog Charles De Ketelaere, Noa Lang en David Okereke bij komen.

Niet onlogisch dus dat het bestuur zich vooral toegelegd op offensieve aanwinsten. Jutgla liet zich in de oefenmatchen ook al opmerken met enkele doelpunten, terwijl Larin deze week zijn opwachting maakte tijdens de oefenstage in Wageningen. En nu lijkt er nog een derde nieuwe spits op komst. Zo geraakte woensdag bekend dat Club Brugge zijn zinnen heeft gezet op Vedat Muriqi. De Kossovaarse international was in het verleden al in beeld op Jan Breydel en zou mogen vertrekken bij SS Lazio.

LAATSTE DETAILS
De Italianen hebben alvast vertrouwen in een goede afloop en ook volgens Fabrizio Romano zit het dossier stilaan in een afrondende fase. De Italiaanse transferwatcher laat weten dat momenteel de laatste details worden besproken. Vervolgens kan het papierwerk worden opgemaakt om de deal te beklinken. Volgens hem schommelt de transfersom rond de 11 miljoen euro, een clubrecord van Blauw-Zwart. Met Muriqi lijkt een derde centrumaanvaller dus op komst, al weten de Bruggelingen als geen ander dat zo'n transfer last-minute nog kan afketsen. Het blijft dus wachten op een officiële bevestiging.

LEES OOK: Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

Club moet ook zijn middenveld nog verder versterken ...

Meest recent

'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

0
0
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

4
4
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

18
18
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

47
47
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

48
48
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

136
136
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

129
129
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

113
113
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

127
127
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

97
97
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

188
188
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

229
229
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

84
84
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

114
114
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

89
89
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

84
84
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

230
230
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1052
1052
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

176
176

Meer sportnieuws