'Bayern start onderhandelingen voor droomtransfer'

door
'Bayern start onderhandelingen voor droomtransfer'

Bayern München haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt door Sadio Mané bij Liverpool weg te roven en daarnaast ook nog het veelbelovende duo Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui bij Ajax op te halen. Maar daarmee is de Rekordmeister nog niet klaar. Ze lijken nu ook helemaal werk te maken van een volgende fraaie deal.


Het is al even duidelijk dat Bayern droomt van de komst van Matthijs de Ligt en de Nederlander zou zelf ook zeer graag naar München afzakken. Het grootste obstakel zal worden om Juventus te overtuigen om mee te werken aan een transfer, want de Italianen betaalden in 2019 nog 85 miljoen euro en willen zoveel mogelijk van dat bedrag recupereren.

Maar dat schrikt Bayern niet af om toch een poging te wagen. Zo meldt BILD dat er woensdag al een eerste gesprek gehouden werd. Hasan Salihamidzic en Federico Cherubini, de sportieve bazen van respectievelijk Bayern en Juve, ontmoetten elkaar immers in Milaan om een eerste keer een transfer te bespreken. Er gaan geruchten dat Bayern al een eerste bod van 75 miljoen uitgebracht zou hebben, maar die worden ontkend.

CHELSEA WACHT
De twee clubs moeten er nog uit zien te raken over een transfersom en dus wacht De Ligt intussen in spanning af. De Nederlander was ook aan het onderhandelen met Chelsea, maar heeft die gesprekken in de koelkast gezet. Hij wil eerst afwachten of Bayern een akkoord kan vinden met Juventus en pas als dat niet zou gebeuren, lijken de Blues weer kans te maken.


LEES OOK: Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Zal Bayern een akkoord vinden met Juventus?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

16
16
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

80
80
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

130
130
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

30
30
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

170
170
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

91
91
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

97
97
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

74
74
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

180
180
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

73
73
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

135
135
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1174
1174
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

65
65
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

76
76
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

513
513
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

233
233
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

122
122
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

153
153
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

138
138
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1054
1054
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

131
131
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

63
63
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

392
392
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

885
885

Meer sportnieuws