'Bayern start onderhandelingen voor droomtransfer'

door
'Bayern start onderhandelingen voor droomtransfer'

Bayern München haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt door Sadio Mané bij Liverpool weg te roven en daarnaast ook nog het veelbelovende duo Ryan Gravenberch en Noussair Mazraoui bij Ajax op te halen. Maar daarmee is de Rekordmeister nog niet klaar. Ze lijken nu ook helemaal werk te maken van een volgende fraaie deal.


Het is al even duidelijk dat Bayern droomt van de komst van Matthijs de Ligt en de Nederlander zou zelf ook zeer graag naar München afzakken. Het grootste obstakel zal worden om Juventus te overtuigen om mee te werken aan een transfer, want de Italianen betaalden in 2019 nog 85 miljoen euro en willen zoveel mogelijk van dat bedrag recupereren.

Maar dat schrikt Bayern niet af om toch een poging te wagen. Zo meldt BILD dat er woensdag al een eerste gesprek gehouden werd. Hasan Salihamidzic en Federico Cherubini, de sportieve bazen van respectievelijk Bayern en Juve, ontmoetten elkaar immers in Milaan om een eerste keer een transfer te bespreken. Er gaan geruchten dat Bayern al een eerste bod van 75 miljoen uitgebracht zou hebben, maar die worden ontkend.

CHELSEA WACHT
De twee clubs moeten er nog uit zien te raken over een transfersom en dus wacht De Ligt intussen in spanning af. De Nederlander was ook aan het onderhandelen met Chelsea, maar heeft die gesprekken in de koelkast gezet. Hij wil eerst afwachten of Bayern een akkoord kan vinden met Juventus en pas als dat niet zou gebeuren, lijken de Blues weer kans te maken.


LEES OOK: Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

Zal Bayern een akkoord vinden met Juventus?

Meest recent

DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League, die intussen al naar de rechtbank trok, was de ...

178
178
Hayen houdt adem in: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

176
176
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

92
92
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

153
153
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

89
89
Pro League houdt adem in: Belgisch voetbal van de buis?

Na een maandenlange patstelling trok DAZN dinsdag abrupt de stekker uit het tv-contract. Het ...

323
323
Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

147
147
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

176
176
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

153
153
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

115
115
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

438
438
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

58
58
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

157
157
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

335
335
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

250
250
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

80
80
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

395
395
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

336
336
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

222
222
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

539
539
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

197
197
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

233
233
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

180
180
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

260
260

Meer sportnieuws