'De Ligt geef ja-woord aan nieuwe topclub'

103 stemmen
'De Ligt geef ja-woord aan nieuwe topclub'

Na weken van onderhandelingen maakte Chelsea FC eind vorig seizoen bekend dat er eindelijk een sluitend akkoord is gevonden over de verkoop van de club. En zo nam Roman Abramovich definitief afscheid van Stamford Bridge. De Amerikaan Todd Boehly is vanaf heden de grote man bij de Londense topploeg.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. Wat de sportieve plannen met de A-kern zijn, is voorlopig koffiedik kijken. Sowieso zouden verschillende spelers mogen/moeten vertrekken. En dus zal er ook versterking moeten volgen. Vooral dan in de defensie gezien Antonio Rüdiger vertrok en dat voorbeeld gevolgd werd door Andreas Christensen.

Op het verlanglijstje staan alvast verschillende namen. De Fransmannen Jules Koundé (Sevilla FC) en Presnel Kimpembe (PSG) zouden er goed opstaan bij coach Thomas Tuchel zijn. Maar ook de naam van Matthijs de Ligt wordt nadrukkelijk genoemd. De Nederlander lijkt deze zomer op weg naar de uitgang bij Juventus. En de Blues leken over goede papieren te beschikken, maar dreigen nu afgetroefd te worden.

PERSOONLIJK AKKOORD
Zo lijkt Bayern München momenteel over de beste papieren te beschikken. Volgens Duitse media als Bild en Sport1 is Der Rekordmeister er inmiddels uit met De Ligt zelf, die zijn ja-woord heeft gegeven aan Bayern. Maar er moet wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau en dat is minder evident gezien Juventus zoveel mogelijk aan de verdediger wil verdienen. Bovendien zal de interesse van het vermogende Chelsea ongetwijfeld gebruikt worden om de prijs verder naar omhoog te stuwen.

LEES OOK: 'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

🚀

De Ligt hoort bij de 10 beste verdedigers in Europa ...

Meest recent

Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

24
24
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

52
52
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

29
29
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

18
18
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

39
39
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

265
265
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

200
200
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

156
156
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

192
192
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

422
422
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

123
123
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

72
72
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

115
115
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

534
534
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

103
103
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

364
364
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

190
190
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

197
197
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

333
333
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

321
321
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

170
170
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

87
87
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

238
238
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

674
674

Meer sportnieuws