'De Ligt geef ja-woord aan nieuwe topclub'

door
'De Ligt geef ja-woord aan nieuwe topclub'

Na weken van onderhandelingen maakte Chelsea FC eind vorig seizoen bekend dat er eindelijk een sluitend akkoord is gevonden over de verkoop van de club. En zo nam Roman Abramovich definitief afscheid van Stamford Bridge. De Amerikaan Todd Boehly is vanaf heden de grote man bij de Londense topploeg.


Boehly en zijn mede-investeerders toonden zich al bereid om te investeren in de infrastructuur, de damesploeg en de jeugdopleiding. Wat de sportieve plannen met de A-kern zijn, is voorlopig koffiedik kijken. Sowieso zouden verschillende spelers mogen/moeten vertrekken. En dus zal er ook versterking moeten volgen. Vooral dan in de defensie gezien Antonio Rüdiger vertrok en dat voorbeeld gevolgd werd door Andreas Christensen.

Op het verlanglijstje staan alvast verschillende namen. De Fransmannen Jules Koundé (Sevilla FC) en Presnel Kimpembe (PSG) zouden er goed opstaan bij coach Thomas Tuchel zijn. Maar ook de naam van Matthijs de Ligt wordt nadrukkelijk genoemd. De Nederlander lijkt deze zomer op weg naar de uitgang bij Juventus. En de Blues leken over goede papieren te beschikken, maar dreigen nu afgetroefd te worden.

PERSOONLIJK AKKOORD
Zo lijkt Bayern München momenteel over de beste papieren te beschikken. Volgens Duitse media als Bild en Sport1 is Der Rekordmeister er inmiddels uit met De Ligt zelf, die zijn ja-woord heeft gegeven aan Bayern. Maar er moet wel nog een akkoord gevonden worden op clubniveau en dat is minder evident gezien Juventus zoveel mogelijk aan de verdediger wil verdienen. Bovendien zal de interesse van het vermogende Chelsea ongetwijfeld gebruikt worden om de prijs verder naar omhoog te stuwen.

LEES OOK: 'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

De Ligt hoort bij de 10 beste verdedigers in Europa ...

Meest recent

'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

145
145
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

196
196
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

110
110
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

111
111
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

110
110
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

175
175
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

478
478
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

318
318
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

335
335
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

284
284
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

223
223
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

113
113
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

140
140
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

271
271
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

384
384
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

743
743
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

337
337
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

460
460
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1093
1093
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

411
411
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

436
436
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

182
182
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

87
87
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

242
242

Meer sportnieuws