Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

door
Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

Faïz Selemani trekt dan toch niet naar KRC Genk. De flankaanvaller van KV Kortrijk leek een speler van Genk te worden, maar hij weigerde het voorstel. In La Dernière Heure gaf hij aan waarom.


Selemani verklapt dat het voorstel van Racing Genk financieel niet goed genoeg was. Genk vond snel een akkoord met KV Kortrijk omtrent een transfersom van ongeveer 2,5 miljoen euro. Selemani laat weten dat de loonsvoorwaarden die Genk hem aanbood niet goed genoeg waren. Er was niet meteen progressie merkbaar in de gesprekken en daardoor werden de onderhandelingen afgebroken. Dimitri De Condé liet aan Het Belang van Limburg dat Genk momenteel geen nieuwe gesprekken zal aanknopen en niet meteen een andere speler voor die positie zal aantrekken. Selemani spreekt wel van een pauze.

ANDERE CLUBS

Selemani gaat KV Kortrijk desondanks wel nog altijd verlaten, dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Als Genk en de speler geen nieuwe gesprekken meer aanknopen, zijn er nog andere clubs die de aanvaller graag willen vastleggen. Selemani heeft naar eigen zeggen ook concrete aanbiedingen van andere clubs uit België en het buitenland, maar namen doen nu nog niet de ronde. In januari werd de voormalige speler van Union SG ook gelinkt aan Standard en de Rouches zijn nog altijd op zoek naar een flankaanvaller. Nikola Storm is daar ook een piste, maar de speler van KV Mechelen is financieel momenteel geen spek voor Luikse bek. Selemani kan dat wél zijn, al zal Standard dan snel enkele uitgaande transfers moeten afronden.

LEES OOK: ‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

Moet Genk nog een voorstel doen?

Meest recent

Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

4
4
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

21
21
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

47
47
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

26
26
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

186
186
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

91
91
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

193
193
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

155
155
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

211
211
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

136
136
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

43
43
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

169
169
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

111
111
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

157
157
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

135
135
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

56
56
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

229
229
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

257
257
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

52
52
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

349
349
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

212
212
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

296
296
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

173
173
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

365
365
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

455
455

Meer sportnieuws