Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

227 stemmen
Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

Faïz Selemani trekt dan toch niet naar KRC Genk. De flankaanvaller van KV Kortrijk leek een speler van Genk te worden, maar hij weigerde het voorstel. In La Dernière Heure gaf hij aan waarom.


Selemani verklapt dat het voorstel van Racing Genk financieel niet goed genoeg was. Genk vond snel een akkoord met KV Kortrijk omtrent een transfersom van ongeveer 2,5 miljoen euro. Selemani laat weten dat de loonsvoorwaarden die Genk hem aanbood niet goed genoeg waren. Er was niet meteen progressie merkbaar in de gesprekken en daardoor werden de onderhandelingen afgebroken. Dimitri De Condé liet aan Het Belang van Limburg dat Genk momenteel geen nieuwe gesprekken zal aanknopen en niet meteen een andere speler voor die positie zal aantrekken. Selemani spreekt wel van een pauze.

ANDERE CLUBS

Selemani gaat KV Kortrijk desondanks wel nog altijd verlaten, dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Als Genk en de speler geen nieuwe gesprekken meer aanknopen, zijn er nog andere clubs die de aanvaller graag willen vastleggen. Selemani heeft naar eigen zeggen ook concrete aanbiedingen van andere clubs uit België en het buitenland, maar namen doen nu nog niet de ronde. In januari werd de voormalige speler van Union SG ook gelinkt aan Standard en de Rouches zijn nog altijd op zoek naar een flankaanvaller. Nikola Storm is daar ook een piste, maar de speler van KV Mechelen is financieel momenteel geen spek voor Luikse bek. Selemani kan dat wél zijn, al zal Standard dan snel enkele uitgaande transfers moeten afronden.

Moet Genk nog een voorstel doen?

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

56
56
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

41
41
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

48
48
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

114
114
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

332
332
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

305
305
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

376
376
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

291
291
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

144
144
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

487
487
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

224
224
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

820
820
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

301
301
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

569
569
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

397
397
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

141
141
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

664
664
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

270
270
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

210
210
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

145
145
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

569
569
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

83
83
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

271
271
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

212
212

Meer sportnieuws