Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

door
Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

Faïz Selemani trekt dan toch niet naar KRC Genk. De flankaanvaller van KV Kortrijk leek een speler van Genk te worden, maar hij weigerde het voorstel. In La Dernière Heure gaf hij aan waarom.


Selemani verklapt dat het voorstel van Racing Genk financieel niet goed genoeg was. Genk vond snel een akkoord met KV Kortrijk omtrent een transfersom van ongeveer 2,5 miljoen euro. Selemani laat weten dat de loonsvoorwaarden die Genk hem aanbood niet goed genoeg waren. Er was niet meteen progressie merkbaar in de gesprekken en daardoor werden de onderhandelingen afgebroken. Dimitri De Condé liet aan Het Belang van Limburg dat Genk momenteel geen nieuwe gesprekken zal aanknopen en niet meteen een andere speler voor die positie zal aantrekken. Selemani spreekt wel van een pauze.

ANDERE CLUBS

Selemani gaat KV Kortrijk desondanks wel nog altijd verlaten, dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Als Genk en de speler geen nieuwe gesprekken meer aanknopen, zijn er nog andere clubs die de aanvaller graag willen vastleggen. Selemani heeft naar eigen zeggen ook concrete aanbiedingen van andere clubs uit België en het buitenland, maar namen doen nu nog niet de ronde. In januari werd de voormalige speler van Union SG ook gelinkt aan Standard en de Rouches zijn nog altijd op zoek naar een flankaanvaller. Nikola Storm is daar ook een piste, maar de speler van KV Mechelen is financieel momenteel geen spek voor Luikse bek. Selemani kan dat wél zijn, al zal Standard dan snel enkele uitgaande transfers moeten afronden.

Moet Genk nog een voorstel doen?

Meest recent

Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

0
0
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

21
21
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

54
54
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

24
24
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

108
108
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

149
149
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

84
84
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

121
121
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

50
50
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

459
459
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

94
94
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

262
262
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

63
63
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

393
393
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

406
406
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

104
104
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

402
402
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

110
110
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

209
209
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

102
102
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

266
266
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

62
62
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

279
279
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

295
295

Meer sportnieuws