Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

227 stemmen
Selemani geeft dé reden voor het weigeren van KRC Genk

Faïz Selemani trekt dan toch niet naar KRC Genk. De flankaanvaller van KV Kortrijk leek een speler van Genk te worden, maar hij weigerde het voorstel. In La Dernière Heure gaf hij aan waarom.


Selemani verklapt dat het voorstel van Racing Genk financieel niet goed genoeg was. Genk vond snel een akkoord met KV Kortrijk omtrent een transfersom van ongeveer 2,5 miljoen euro. Selemani laat weten dat de loonsvoorwaarden die Genk hem aanbood niet goed genoeg waren. Er was niet meteen progressie merkbaar in de gesprekken en daardoor werden de onderhandelingen afgebroken. Dimitri De Condé liet aan Het Belang van Limburg dat Genk momenteel geen nieuwe gesprekken zal aanknopen en niet meteen een andere speler voor die positie zal aantrekken. Selemani spreekt wel van een pauze.

ANDERE CLUBS

Selemani gaat KV Kortrijk desondanks wel nog altijd verlaten, dat lijkt slechts een kwestie van tijd te zijn. Als Genk en de speler geen nieuwe gesprekken meer aanknopen, zijn er nog andere clubs die de aanvaller graag willen vastleggen. Selemani heeft naar eigen zeggen ook concrete aanbiedingen van andere clubs uit België en het buitenland, maar namen doen nu nog niet de ronde. In januari werd de voormalige speler van Union SG ook gelinkt aan Standard en de Rouches zijn nog altijd op zoek naar een flankaanvaller. Nikola Storm is daar ook een piste, maar de speler van KV Mechelen is financieel momenteel geen spek voor Luikse bek. Selemani kan dat wél zijn, al zal Standard dan snel enkele uitgaande transfers moeten afronden.

🚀

Moet Genk nog een voorstel doen?

Meest recent

Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

89
89
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

273
273
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

64
64
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

321
321
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

120
120
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

595
595
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

162
162
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

518
518
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

495
495
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

164
164
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

310
310
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

978
978
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

407
407
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

304
304
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

434
434
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

370
370
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

270
270
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

200
200
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

453
453
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

359
359
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

128
128
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

203
203
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

240
240
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

180
180

Meer sportnieuws