'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

door
'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

Eind vorige maand heeft de zomerse mercato officieel zijn deuren geopend. Momenteel worden dan ook heel wat deals gesloten en wemelt het van geruchten over deals die op punt staan om te gebeuren. Daarbij worden ook heel wat spelers en oude bekenden uit de Jupiler Pro League genoemd.


VERRASSENDE TRANSFER SAMATTA
Na een matig seizoen op huurbasis bij Antwerp FC, is Ally Samatta inmiddels terug bij moederclub Fenerbahçe. Maar het lijkt niet de bedoeling van de Tanzaniaanse spits om daar te blijven. Volgens de Turkse journalist Yagız Sabuncuoglu zou hij wel eens een opvallende transfer kunnen maken. Zo zou Rode Ster Belgrado interesse hebben om de voormalige kampioenenmaker van KRC Genk binnen te halen.

LILLE LONKT NAAR CHARLEROI
Onder het bewind van Edward Still kregen vorig seizoen enkele jongere spelers hun kans bij Sporting Charleroi. Daarbij ook de 20-jarige Ken Nkuba. De flankspeler kon met zijn prestaties zelfs een selectie bij de nationale beloften afdwingen. En volgens journalist Sacha Tavolieri heeft hij zich daarmee ook in de kijker van Lille OSC gespeeld. De Franse subtopper zou zo'n 2 miljoen euro voor hem over hebben, maar Charleroi is naar verluidt niet van plan om mee te werken.

HUMPHREYS NAAR ENGELAND
Bij Zulte Waregem was men genoodzaakt om afscheid te nemen van Cameron Humphreys. De 23-jarige Engelsman was vorig seizoen nochtans doorgaans een basisspeler, maar verlengde zijn aflopende contract aan de Gaverbeek niet. En nu heeft hij als transfervrije speler een nieuwe uitdaging gevonden. Zo gaat Humphreys weer in eigen land aan de slag, meer bepaald bij tweedeklasser Rotherham United.

LEES OOK: Charleroi komt met update over trainersdossier

Antwerp had Samatta beter gehouden ...

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

25
25
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

22
22
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

94
94
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

40
40
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

118
118
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

141
141
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

76
76
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

298
298
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

442
442
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

84
84
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

26
26
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

475
475
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

116
116
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

171
171
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

269
269
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

34
34
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

74
74
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

147
147
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2470
2470
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

199
199
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

582
582
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

279
279
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

221
221
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

710
710

Meer sportnieuws