'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

232 stemmen
'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

Eind vorige maand heeft de zomerse mercato officieel zijn deuren geopend. Momenteel worden dan ook heel wat deals gesloten en wemelt het van geruchten over deals die op punt staan om te gebeuren. Daarbij worden ook heel wat spelers en oude bekenden uit de Jupiler Pro League genoemd.


VERRASSENDE TRANSFER SAMATTA
Na een matig seizoen op huurbasis bij Antwerp FC, is Ally Samatta inmiddels terug bij moederclub Fenerbahçe. Maar het lijkt niet de bedoeling van de Tanzaniaanse spits om daar te blijven. Volgens de Turkse journalist Yagız Sabuncuoglu zou hij wel eens een opvallende transfer kunnen maken. Zo zou Rode Ster Belgrado interesse hebben om de voormalige kampioenenmaker van KRC Genk binnen te halen.

LILLE LONKT NAAR CHARLEROI
Onder het bewind van Edward Still kregen vorig seizoen enkele jongere spelers hun kans bij Sporting Charleroi. Daarbij ook de 20-jarige Ken Nkuba. De flankspeler kon met zijn prestaties zelfs een selectie bij de nationale beloften afdwingen. En volgens journalist Sacha Tavolieri heeft hij zich daarmee ook in de kijker van Lille OSC gespeeld. De Franse subtopper zou zo'n 2 miljoen euro voor hem over hebben, maar Charleroi is naar verluidt niet van plan om mee te werken.

HUMPHREYS NAAR ENGELAND
Bij Zulte Waregem was men genoodzaakt om afscheid te nemen van Cameron Humphreys. De 23-jarige Engelsman was vorig seizoen nochtans doorgaans een basisspeler, maar verlengde zijn aflopende contract aan de Gaverbeek niet. En nu heeft hij als transfervrije speler een nieuwe uitdaging gevonden. Zo gaat Humphreys weer in eigen land aan de slag, meer bepaald bij tweedeklasser Rotherham United.

Antwerp had Samatta beter gehouden ...

Meest recent

Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

5
5
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

118
118
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

283
283
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

295
295
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

51
51
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

329
329
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

407
407
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

222
222
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

45
45
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

183
183
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

421
421
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

256
256
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

643
643
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

184
184
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

231
231
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

520
520
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

377
377
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

675
675
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

595
595
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

220
220
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

693
693
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

177
177
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

242
242
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

249
249
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

142
142

Meer sportnieuws