'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

door
'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

Eind vorige maand heeft de zomerse mercato officieel zijn deuren geopend. Momenteel worden dan ook heel wat deals gesloten en wemelt het van geruchten over deals die op punt staan om te gebeuren. Daarbij worden ook heel wat spelers en oude bekenden uit de Jupiler Pro League genoemd.


VERRASSENDE TRANSFER SAMATTA
Na een matig seizoen op huurbasis bij Antwerp FC, is Ally Samatta inmiddels terug bij moederclub Fenerbahçe. Maar het lijkt niet de bedoeling van de Tanzaniaanse spits om daar te blijven. Volgens de Turkse journalist Yagız Sabuncuoglu zou hij wel eens een opvallende transfer kunnen maken. Zo zou Rode Ster Belgrado interesse hebben om de voormalige kampioenenmaker van KRC Genk binnen te halen.

LILLE LONKT NAAR CHARLEROI
Onder het bewind van Edward Still kregen vorig seizoen enkele jongere spelers hun kans bij Sporting Charleroi. Daarbij ook de 20-jarige Ken Nkuba. De flankspeler kon met zijn prestaties zelfs een selectie bij de nationale beloften afdwingen. En volgens journalist Sacha Tavolieri heeft hij zich daarmee ook in de kijker van Lille OSC gespeeld. De Franse subtopper zou zo'n 2 miljoen euro voor hem over hebben, maar Charleroi is naar verluidt niet van plan om mee te werken.

HUMPHREYS NAAR ENGELAND
Bij Zulte Waregem was men genoodzaakt om afscheid te nemen van Cameron Humphreys. De 23-jarige Engelsman was vorig seizoen nochtans doorgaans een basisspeler, maar verlengde zijn aflopende contract aan de Gaverbeek niet. En nu heeft hij als transfervrije speler een nieuwe uitdaging gevonden. Zo gaat Humphreys weer in eigen land aan de slag, meer bepaald bij tweedeklasser Rotherham United.

LEES OOK: België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Antwerp had Samatta beter gehouden ...

Meest recent

'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

75
75
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

118
118
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

356
356
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

376
376
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

83
83
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

34
34
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

256
256
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

310
310
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

39
39
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

702
702
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

135
135
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

487
487
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

59
59
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

247
247
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

122
122
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

812
812
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

187
187
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

278
278
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

200
200
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

181
181
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

449
449
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

230
230
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

495
495

Meer sportnieuws