'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

232
'Verrassende transfer Samatta, Lille lonkt naar Charleroi'

Eind vorige maand heeft de zomerse mercato officieel zijn deuren geopend. Momenteel worden dan ook heel wat deals gesloten en wemelt het van geruchten over deals die op punt staan om te gebeuren. Daarbij worden ook heel wat spelers en oude bekenden uit de Jupiler Pro League genoemd.


VERRASSENDE TRANSFER SAMATTA
Na een matig seizoen op huurbasis bij Antwerp FC, is Ally Samatta inmiddels terug bij moederclub Fenerbahçe. Maar het lijkt niet de bedoeling van de Tanzaniaanse spits om daar te blijven. Volgens de Turkse journalist Yagız Sabuncuoglu zou hij wel eens een opvallende transfer kunnen maken. Zo zou Rode Ster Belgrado interesse hebben om de voormalige kampioenenmaker van KRC Genk binnen te halen.

LILLE LONKT NAAR CHARLEROI
Onder het bewind van Edward Still kregen vorig seizoen enkele jongere spelers hun kans bij Sporting Charleroi. Daarbij ook de 20-jarige Ken Nkuba. De flankspeler kon met zijn prestaties zelfs een selectie bij de nationale beloften afdwingen. En volgens journalist Sacha Tavolieri heeft hij zich daarmee ook in de kijker van Lille OSC gespeeld. De Franse subtopper zou zo'n 2 miljoen euro voor hem over hebben, maar Charleroi is naar verluidt niet van plan om mee te werken.

HUMPHREYS NAAR ENGELAND
Bij Zulte Waregem was men genoodzaakt om afscheid te nemen van Cameron Humphreys. De 23-jarige Engelsman was vorig seizoen nochtans doorgaans een basisspeler, maar verlengde zijn aflopende contract aan de Gaverbeek niet. En nu heeft hij als transfervrije speler een nieuwe uitdaging gevonden. Zo gaat Humphreys weer in eigen land aan de slag, meer bepaald bij tweedeklasser Rotherham United.

LEES OOK: ‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Antwerp had Samatta beter gehouden ...

Meest recent

Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

0
0
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

40
40
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

56
56
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

157
157
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

181
181
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

29
29
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

202
202
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

49
49
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

28
28
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

120
120
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

116
116
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

68
68
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

51
51
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

55
55
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

60
60
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

342
342
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

62
62
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

52
52
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

146
146
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

93
93
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

151
151
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

182
182
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

68
68
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

81
81
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

399
399

Meer sportnieuws