Heuglijk nieuws voor Yannick Carrasco en Noémie Happart

door
Heuglijk nieuws voor Yannick Carrasco en Noémie Happart

Heel wat Rode Duivels werden de voorbije weken aan een transfer gelinkt, dat was ook het geval voor Yannick Carrasco. Maar de winger van Atlético Madrid had de voorbije dagen totaal andere zaken aan zijn hoofd. Zo zijn hij en vrouwlief Noémie Happart ouders geworden van hun eerste kindje.


Carrasco en Happart zijn al jaren een koppel. In 2016 gingen de twee nog de wereld rond toen de Rode Duivel na zijn doelpunt in de Champions League-finale de tribunes indook om zijn partner van een zoen te voorzien. In 2017 stapten de twee ook in het huwelijksbootje. Zijn transfer naar China maakte de relatie er niet makkelijker op, maar het koppel kwam er samen door.

En nu is Happart dus ook bevallen van hun eerste kindje. Een flinke zoon genaamd Naël. Het was de kersverse mama die het nieuws bekend maakte via haar persoonlijk Instagram-account. "Elke gezaaide liefde zal vroeg of laat bloeien. Je maakt onze wereld zo prachtig, welkom thuis kleine prins van ons leven", klinkt het poëtisch.

60 MILJOEN
Op privévlak leeft Carrasco momenteel dus op een wolk. Wat de sportieve toekomst voor hem brengt, is voorlopig koffiedik kijken. De 28-jarige heeft bij Atlético nog een contract tot medio 2024. Coach Diego Simeone zou ook graag met hem doorgaan. Maar vorige maand werd hij nadrukkelijk aan enkele Engelse ploegen gelinkt. Bovendien zou hij een afkoopsom van 60 miljoen euro in zijn contract hebben staan. De Madrilenen hopen dan ook om te verlengen en die clausule flink op te trekken. Afwachten nu of de kersverse papa daarover een akkoord kan vinden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenregen bij Club, transferbom Carrasco'

Carrasco kan beter bij Atlético blijven ...

Meest recent

'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

78
78
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

181
181
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

145
145
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

125
125
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

76
76
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

89
89
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

50
50
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

177
177
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

44
44
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

256
256
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

192
192
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

173
173
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

407
407
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

489
489
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

69
69
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

124
124
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

322
322
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

144
144
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

202
202
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

238
238
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

416
416
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

447
447
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

289
289
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

224
224
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

82
82

Meer sportnieuws